Teplin

Київ, Барселона (Іспанія)

Я маю велике задоволення працювати у ІТ компанії Teplin як Shopify розробник. Це дійсно динамічне та інноваційне середовище, де відчувається справжнє зацікавлення у розвитку та підтримці технологій електронної комерції. Один із ключових аспектів, який мені подобається, — це співпраця з висококваліфікованими колегами та можливість взаємного навчання. У цій команді панує дружня атмосфера, що сприяє ефективній роботі та досягненню спільних цілей.
Також хочу підкреслити індивідуальний підхід до кожного, який залишає лише позитивні емоції.

Компанія має вражаючий портфель проектів, що дозволяє постійно розвиватися, ставити собі виклики та вдосконалювати свої навички в різних областях веб-розробки.

Загалом, працювати в IT компанії Teplin — це захоплюючий досвід, який надихає мене на постійний розвиток та досягнення нових вершин у своїй професійній кар’єрі.

Підтримали: Yana Storozhuk

Можу впевнено сказати, що умови праці, комунікація та можливості розвитку тут на вищому рівні комфорту. Колектив дружній, завжди готовий допомогти та підтримати. Тут велика увага приділяється цілеспрямованості, ініціативі та саморозвитку кожного співробітника. Індивідуальний підхід до кожного — це не просто слова, а реальна практика. Рекомендую цю компанію всім, хто цінує комфортні умови праці та можливості для розвитку

Підтримали: Yana Storozhuk

Працюю у компанії з 2019 року, і саме тут змогла себе у повній мірі реалізувати і створити свої найкращі і найцікавіші проєкти. Якщо ти відповідальний, цілеспрямований та зацікавлений працівник то можеш розраховувати на карʼєрний ріст. Керівники включені в роботу, завжди з тобою на звʼязку і готові допомогти з будь яким питанням та відносяться до тебе з розумінням. Для мене дуже важливо що тут до твоєї думки дослухаються і довіряють тобі як спеціалісту та цінують твій вклад. Отож, сміливо можу рекомендувати співпрацю з Teplin 😎

Підтримали: Yana Storozhuk

Пропрацювавши в компанії майже 9 місяців, можу сміливо охарактеризувати умови праці, комунікацію та можливості розвитку як дуже комфортні. Колектив дуже дружній, всі зацікавлені у хороших результатах праці та готові прийти на допомогу. Цілеспрямованість, ініціатива та саморозвиток також ніколи не залишаться непоміченими, адже існує індивідуальний підхід до співробітників. Рекомендую 👍

Підтримали: Yana Storozhuk

Працюю майже рік в цьому агентстві. І це самий позитивний досвід в моєму кар’єрному плані. Aгентство завжди пропонує цікаві проекти з новими технологіями і дає велику зону розвитку. Хороший колектив який завжди може допомогти з вирішенням проблем, команда завжди націлена на результат і що саме найкраще немає набридливого мікроменеджменту. Загалом, усім рекомендую!)