SaaS Insiders (formerly TensionX)

Дуже радий свому досвіду у компанії, як робочому так і соціальному. Довіряють складні та цікаві задачі та проекти, але завжди є контроль і у разі чого допоможуть. Атмосфера в офісі ну дуже приемна і тепла. В офіс завжди приходив з великим задоволенням. Як перейшли на видаленну працю, атмосфера лишилась теж дружня, гадаю зараз це дуже важливо. Навіяти якщо якісь складнощі у житті, компанія намагалась допомогти і увійти у положення. Проекти цікаві, задачі складні, атмосфера дружня це все про TensionX.

Підтримали: Yuliia DobrovaYuliia Panchenko

Починав свій шлях програміста в цій компанії.
Від себе хочу написати, що тут працюють із людьми та їх цікавими ідеями, а не із формальними посадами. Що дає можливість пропонувати свої задумки, обговорювати та запроваджувати їх в проекти, в не залежності від того що ти джун чи сеньойор-помідор.
І так в мене вийшло багато цікавого навчитися)

Рекомендую!)

ну і колектив дружненький та позитивненький)

Работаю в компании на позиции Ux/Ui Designer больше полугода.
Главным плюсом считаю адекватное руководство. Не страшно озвучить трудности по рабочим вопросам, потому что все работают как одна команда. Приветствуется инициативность. Атмосфера семейная, работать не напряжно.
Новых коллег принимают тепло и пытаются сделать все возможное для комфортного пребывания в офисе.

В целом, компания быстро растет, проекты стают все более интересными (в основном SaaS) и есть хорошая возможность карьерного роста.

Из минусов: Офис возле м. Осокорки (для кого-то может быть плюсом, для меня минус:)

Привет. Хочу оставить свой отзыв о работе в этой компании. Работаю уже больше месяца. Это небольшая компания с очень дружной командой и семейной атмосферой, которая заинтересована в карьерном и личном росте сотрудников, развитии новичков в сфере IT.

Из плюсов:
— зарплату выплачивают вовремя,
— комфортабельный офис с красивым видом на Днепр : ),
— начальник работает над здоровой атмосферой в офисе, организовывая занятия по йоге, pizza-days и т.д.