TenantCloud

Івано-Франківськ, Остін (США), Солт-Лейк-Сіті (США)

Я працював у TenantCloud 3 роки й 4 місяці як Angular Frontend Developer й можу з впевненістю сказати, що весь цей період пройшов, як одна мить! Це було щось неймовірне — щодня занурюватися в код, експериментувати з новими фічами, вирішувати складні задачі... і це все в атмосфері, де кожен відчуває себе частиною чогось великого. Команда тут — як друга сім’я. Всі на одній хвилі, підтримують, радять, допомагають.
І знаєте, що найкрутіше? Те, як твої ідеї та робота впливають на кінцевий продукт. Ти не просто пишеш код, ти створюєш щось, що реально використовують люди. І коли бачиш, як твої рішення покращують продукт, це дає таке відчуття задоволення, яке важко передати словами.
Щасливий, що був частиною цієї команди! Я покидаю цю компанію, але забираю з собою безцінний досвід і спогади, які будуть зі мною завжди.

Підтримали: Irena Birchak

Працював у компанії більше чотирьох років, можу з впевненістю сказати, що TenantCloud забезпечить всім необхідним для комфортної роботи: нові макбуки, корпоративи, можливість працювати віддалено чи з офісу, бонуси. Також колектив надзвичайно дружній, кожен готовий допомогти один одному в будь-якій ситуації.

Працював у TenantCloud 4,5 роки і за цей час компанія дуже сильно виросла чи то правльно сказати — подорослішала =) В компанії є кілька офісів, але все ж найкращий у ІФ де я й працював. Доповню колег з якими працвали раніше, що працювати дійсно комфортно. Крім роботи ще було багато зістрічей, тімбілдінгів. Кожен член команди працює на всі 100% та старається допомогти колезі. Бажаю компанії успіхів, розвитку та процвітання.

Пропрацював у TenantCloud на позиції QA майже 2 роки, і залишив компанію з виключно позитивними емоціями та взаємною повагою. Дружність колективу підтверджується тим, що з багатьма колегами я спілкуюся до цього дня, тому залюбки порекомендую дану компанію, бо розумію що люди не пожаліють про даний вибір. Компанія забезпечую якісною технікою для комфортної роботи, а також підтримує своїх працівників у їх бажання розвиватися та оплачує різноманітні курси й навчальні матеріали. Ще можу додати що компанія періодично тішить своїх працівників приємними подаруночками на різноманітні свята, що не може не подобатися, плюс ви будете забезпечені брендованим одягом з ніг до голови)

TenantCloud чудове місце роботи у зручному офісі, де зустрінете щирих колег і професійних працівників. Лояльне але чітке керівництво , бонусні програми, презенти і офісні снеки зроблять вашу роботу тут комфортною! Рекомендую приєднюватись до нашої Tenant Team )))

Працював у TenantCloud на позиції AQA. Професійна команда та керівництво, великий проект, сучасні технолігії, проект постійно росте завдяки правильній бізнес та технічній стратегії. Стабільний та зрозумілий кар’єрний ріст. Рекомендую стати частиною цього проекту, тут у вас буде постіний технічний та кар’єрний прогрес.

Працював на Тенанті майже 4 роки, проект великий, за 4 роки виросли від 5 людей до 50, колектив дружній, гарний та просторий офіс в центрі Франківська, сильна команда, часто влаштовують різні приємні івенти (походи в гори, турніри по тенісу, обід з колегою та багато іншого). В компанії досить лояльне і технічно підковане тех керівництво, курси англійської, печенька, фрукти і тд.
Рекомендую!