TenantCloud

Ивано-Франковск, Солт-Лейк-Сити (США), Остин (США)

TenantCloud чудове місце роботи у зручному офісі, де зустрінете щирих колег і професійних працівників. Лояльне але чітке керівництво , бонусні програми, презенти і офісні снеки зроблять вашу роботу тут комфортною! Рекомендую приєднюватись до нашої Tenant Team )))

Працював у TenantCloud на позиції AQA. Професійна команда та керівництво, великий проект, сучасні технолігії, проект постійно росте завдяки правильній бізнес та технічній стратегії. Стабільний та зрозумілий кар’єрний ріст. Рекомендую стати частиною цього проекту, тут у вас буде постіний технічний та кар’єрний прогрес.

Працював на Тенанті майже 4 роки, проект великий, за 4 роки виросли від 5 людей до 50, колектив дружній, гарний та просторий офіс в центрі Франківська, сильна команда, часто влаштовують різні приємні івенти (походи в гори, турніри по тенісу, обід з колегою та багато іншого). В компанії досить лояльне і технічно підковане тех керівництво, курси англійської, печенька, фрукти і тд.
Рекомендую!