TEN.gg

до 20 спеціалістів
Сент-Джуліан (Мальта)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працюю в TEN.gg півроку на позиції QA Engineer, це мій перший досвід у стартапі / продукті і я всім задоволений.

Найм — процес відбору пройшов швидко і безболісно.

Команда — позитивні та професійні хлопці, з якими легко працювати.

Менеджмент — добре поставлені таски та зрозуміло з чим працювати. Відчуваю, що розвиваюся тут і якщо я з чимось незнайомий, то одразу підкажуть і навчать. Є чіткі перспективи, які планово перетворюються на реальність.

Продукт — цікава і масштабна платформа для бізнес-сфери в esports і gamedev. Вона багатогранна, постійно розвивається, обростає новим функціоналом і не викликає відчуття того, що тестування — це рутина.

Рекомендую TEN.gg для співпраці.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.