Teiva Systems

Вільнюс (Литва), Мюнхен (Німеччина), USA

Участь у курсах Rocket Course 3.0 ServiceNow від Teiva Systems для мене стала неперевершеним досвідом, що перевершив усі мої очікування. Ці курси виявилися відмінно структурованими та глибоко освітніми, надаючи мені ключові навички для роботи з платформою ServiceNow. Курси абсолютно БЕЗКОШТОВНІ та на українській мові.

Викладачі Віталій та Данило виявилися не лише експертами у своєму предметі, але й відмінними комунікаторами, які здатні зрозуміло пояснити складні концепції. Вони сприяли зручному засвоєнню матеріалу та відповіли на всі мої запитання.

Те, що вражає мене найбільше в Teiva Systems, — це їхній підхід до практичної частини навчання. Проекти та завдання, які ми виконували, дозволили мені застосовувати отримані знання на практиці та розвивати реальні навички.

Крім того, спільнота Teiva Systems вражає своєю теплотою та підтримкою. Особлива подяка за організацію на високому рівні Наталії, Ганні та Людмилі. Всі члени команди завжди готові допомогти, і ви почуваєте себе частиною чогось більшого.

З різноманіттю тем, відмінним підходом до навчання та підтримкою з боку експертів, я віддячую Teiva Systems за надзвичайно цінний досвід. Рекомендую ці курси та компанію всім, хто шукає високоякісні навчальні програми у сфері ServiceNow.

Підтримали: Anna BuniiLyudmila ChaikaMaryna A

так а шо усi хто пише шо тут кайф — всi пройшли курс за 1500?) не зрозумiв _)

Максим, доброго дня!

Дуже дякую за інтерес до нашої компанії і за Ваш коментар.
Розумію, що Ваше питання викликане низкою попередніх коментарів.

Всі технічні спеціалісти, яки працюють у нашій компанії — проходять курси за рахунок компанії та отримують сертифікацію ServiceNow у нашому тренінговому центрі.

Тренінговий центр також відкритий для всіх бажаючих, хто хоче підвищити свою кваліфікацію та стати сертифікованим фахівцем у ServiceNow галузі, з подальшою можливістю працевлашутвання до Teiva Systems.

В нашій компанії дійсно був кейс, коли наш колишній працівник за недбалістю та необачністю надіслав кандидату рахунок, але хочу запевнити, що це питання давно узгоджене та вирішене.

Сподіваюсь, я відповіла на Ваше запитання. У разі виникнення будь яких додаткових питань — ми завжди відкрити до діалогу.

Бажаю Вам гарного дня та звісно, мирного над головою.
Бережіть себе!

Teiva Systems — це любов з першого погляду💔

Тут працюють талановиті та професійні люди, які завжди готові допомогти у складні моменти та сприяти професійному зростанню. 📈
Компанія вкладає багато зусиль у створення максимально комфортних умов для роботи, для досягнення найкращих результатів. ✨

Я особисто відчула підтримку, починаючи від випробувального терміну, закінчуючи цією хвилиною, коли пишу даний відгук (PS пишу справді від душі, те що відчуваю)❤️

Кожен день з нетерпінням відкриваю ноутбук, знаючи, що мене чекають дружній колектив та цікаві завдання. Це дійсно місце, де працюють професіонали, які люблять свою роботу та прагнуть досягти максимальних результатів.

Загалом, я дуже задоволена своїм досвідом роботи в Teiva Systems. Рада, що є частинкою дружньої сім’ї та маю найкращих керівників, про яких навіть і не мріяла😎🥰

Я була на різних співбесідах і спілкувалась з різними роботодавцями, але ця компанія перевершила їх усіх. Класна співбесіда, все добре, тільки є малеееееньке уточнення. Щоб мати можливість працювати в цій компанії, треба пройти їх курс за 1500 євро)) в країні війна, люди шукають роботу, а тобі пропонують витратити 1,5к євро і посидіти без роботи ще 2 місяця поки курс не пройдеш. ще не факт, що тебе візмуть після нього. Цікавий підхід до продажів курсів :)
я в шоці.

Підтримали: Yevheniia Savchenko

В зв’язку з тим, що до мене дуже стучалась компанія, щоб поспілкуватись і розказати, що це все був місандертендінг, то, мабуть, для того, щоб я доповнила свій коментар.
Все там через СЕО чи ще когось зі мною почала спілкування Head of Training. Де, в принципі, основний посил був пояснити, що мені відправили неправильну презентацію і що то ціни для німців, бо там висококваліфіковані експерти вчать (для українців, походу, менш кваліфіковані). Різко в діалозі з’явилась інформація про безкоштовний курс для українців з початку лютого, бо тут війна, але , звичайно, на інтерв’ю про нього не чула, і, якщо чесно, не впевнена що він існує.

Одним словом, додаю мою останню смс, що я їм відправила, на яку, як ви можете здогадатись, отримала лише сердечко і нуль відповіді (ну бо шо ти можеш сказати, коли там все по факту):

«*ім’я*, дивіться, ситуація не самій презентації.
Ви, я гадаю, чудово розумієте ситуацію на ринку працевлаштування в країні, де йде війна і в принципі в якому стані знаходяться більшість кандидатів.

Я була на інтерв’ю, в пошуку роботи, чекала відповідь, тому що мені справді сподобалась Ваша компанія. Де я на інтерв’ю чітко отримала інфу, що для компанії є обов’язковим пройти курс по сервіснау

Формулювання було побудовано таким чином, що я під час онбордингу маю пройти курс, щоб розумітись в технології.

Замість якогось продовження процесу працевлаштування я отримаю просто рахунок, по факту, скільки я маю заплатити (не важливо це 1.5к євро чи 500 грн) за курс, щоб я могла влаштуватись на роботу.

Ну для мене це виглядає, як паршивий маркетинг для продажу курсу, навіть зі знижкою чи з чимось ще, та паразитування на кандидатах, що мають складнощі з пошуком роботи.

Мені дико сам факт пошуку людей на роботу і продавання курсу. Бо, в принципі, факт того, що має заплатити гроші, просидіти ще декілька місяців без роботи, в надії, що мене після цього курсу візьмуть на роботу. Ну і, звичайно, складається думка, що ти купиш курс, пройдеш і отримаєш відповідь „сорян, ви не підходите“ і так по колу, продаючи курс.

Сподіваюсь, я чітко висловила свою думку»

Писати щирий відгук досить просто, адже ти ділишся тим, про що шепоче твоє серденько)
Привіт всім, хто читає цей відгук і знайомиться з компанією.
Я приєдналася до команди Teiva в один з найскладніших часів для України . Мої співбесіди пройшли досить легко і невимушено. Ми спілкувалися так, наче знали одне одного все життя.
Не зважаючи на те, що в даний момент команда розкидана по різних куточках світу я бачу, як всі дивляться в одному напрямі та підтримують одне одного. Професіоналізм та зусилля, які докладає кожен працівник, щоб виконати свою роботу.
Ще один важливий момент в роботі — це відношення зі сторони засновників, керівників. Воно ідеальне. Здається тут всі, як одна велика родина) З ними хочеться зробити більше, з ними хочеться зробити краще, з ними хочеться рости!

I have been working for Teiva for more than a year as a lawyer.
I am greatly pleased to working for Teiva.
The highest moral standards and values of Teiva, honesty and integrity of its top managers and the whole team are its exclusively important asset.
I am happy to resolve different tasks and to implement mechanisms aimed at legal support and protection of the company.
Also I have to highlight that Teiva does grant the broadest opportunities for professional growth of its team, including various courses and trainings which are really useful and instructive.
I very appreciate the opportunities to apply my knowledge and experience for the sake of Teiva.

I have been working for the company for almost a year as a ServiceNow BA. Being fortunate to work abroad in such countries as the USA and Germany, I can highlight that the company is a vivid example of excellent work environment and work ethics which are the best assets of its organizational essence and overall mission. Also, I would like to note that here each individual is valued a lot and training and professional growth are well-structured and intense. Glad to be part of the team will highly recommend for the potential employment opportunity for the professionals from different domains.

Отзыв скорее не о компании, а о рекрутинге в компании.
В один из дней, мне позвонил hr компании по отклику на вакансию. Разговор девушка вести не могла, все время возникали паузы и ожидания, когда все таки кандидат возьмет все в свои руки и продолжит процесс общения. На вопросы о вакансии рекрутер ответить не смогла, даже на самые базовые: какой проект, сколько людей в команде, какой состав команд, какая методология используется.
Не смотря на это, рекрутер клятвенно обещала передать мое резюме руководству, и обязательно, обязательно, связаться со мной в ближайшие дни и сообщить фидбек. Как вы догадались, спустя 10 дней, мне никто не перезвонил.
Не знаю, какая в действительности компания и команда, возможно это замечательные ребята, но то, что лицо компании знатно ее позорит — это факт.

Підтримали: Senseye

Ольга, доброго дня!
Дякуємо за ваш відгук. Нам дуже шкода, що у процесі відбору ви отримали негативний досвід. Приносимо вибачення та інформуємо, що ми активно працюємо над процессами покращення рекрутінгових процессів.
Сподіваємося, що надалі ваша взаємодія з Teiva Systems буде позитивна!

Работаю в Teiva Systems уже год. С того времени мы много чего сделали и еще сделаем. В нашей компании ценят сотрудников и предоставляют отличные условия для их профессионального роста. Мы занимаемся многими интересными проэктами и видно, что вся команда хочет сделать свою часть работы качественно. Всем спасибо)

Работаю в компании чуть больше полугода и могу сказать, что мне очень повезло. Лучший коллектив и руководство, которое в первую очередь является частью команды. Тут не жалеют времени и ресурсов на тренинги и обучение, а коллеги всегда рады поделиться опытом. Благодарна ребятам за возможность работать именно с ними.

Работаю в компании 5 месяцев, компания превзошла все ожидания, как со стороны карьерного роста, так и отношений в коллективе. Задачи не похожи друг на друга, что даёт возможность постоянно применять полученные знания. Компания оказывает поддержку не только в поддержании комфортных рабочих условий, но и так же способствует в повышении квалификации, что подчеркивает ценность для компании каждого сотрудника, а это , в свою очередь, хорошо мотивирует и дает уверенность в завтрашнем дне!

Работаю в компании пол года и хочу сказать, что эта лучшая компания в которой я работал, начиная от крутого коллектива и заканчивая таким же руководством. Тут ваши вопросы и проблемы решаются, как только вы о них заговорите, если не раньше. Интересные задачи, скиловые коллеги и периодические полезные тренинги не дадут скучать.