Technomatix / Техноматика

21...80 спеціалістів
Київ

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

В компании проработал почти 9 месяцев на позиции Project Manager.
Только положительные впечатления от сотрудничества с компанией. Команда очень дружелюбна. Работы много, работа интересная, клиенты разные, но в трудных ситуациях коллеги и руководство без помощи не бросят)
Компания готова развивать своих сотрудников с помощью курсов, корпоративного английского и других возможностей.
Очень благодарен за тот опыт который получил здесь!
Рекомендую.

Був на співбесіді на вакансію тестувальника, не пройшов. Потрібно було зробити перед цим не складне тестове завдання, було цікаво. Дали швидкий фідбек, отримана інформація дозволила покращити свої навички і влаштуватися на роботу через деякий час в іншу компанію.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.