TechMission - IT education Academy

Київ, Oakland, California

27 березня 2023 7:02

Oleh Bondariev

Привіт! Я нещодавно закінчив курс «QA» разом з коучінгом з працевлаштування у «TechMission». Зручний графік занять. Інтервали між ними достатні для повторного розгляду пройденого матеріалу і підготовки до виконання домашніх завдань. Лекції сподобались. Навчання відбувалося онлайн. Завдяки цьому можна було ставити питання, якщо щось не зрозумів. Хто не мав можливості бути присутнім на уроці, міг передивитися його у записі. Також питання можна було писати у каналі групи. Після кожного уроку було домашнє завдання. Це дозволило закріпити знання. Завдання перевіряли вчителя і давали фідбек. Також була практика у «МастерДінамікс», де ми застосовували отримані знання.
На захисті кожен учень отримав зворотний зв’язок, що зробив правильно або як потрібно було краще зробити.
На коучінгу мені допомогли створити своє резюме та супровідний лист і провели тренувальну співбесіду.
Дуже добре ставлення викладачів, коучів та куратора до учнів, завжди приходять на допомогу.
Під час навчання я дізнався багато нового для себе, це мені дуже допоможе у пошуках нової роботи.
До речі, хочу окремо подякувати Станіславу Цвіку за його розгорнуті відповіді на всі мої питання та підтримку перед початком навчання.

Підтримали:  Іван Колісник