TechMission - IT education Academy

Київ, Oakland, California

24 січня 2023 18:54

Антоніна Тішина, IT Recruitment Researcher в SD Solutions

Привіт, хочу залишити свій відгук про курс IT Recruitment від TechMission, дізналася я про цей курс через вебінар із Катериною Лехан, до якого доєдналася через рекламу на одному із телеграм каналів про різноманітність освітні можливості. Мені сподобалася презентація та подача спікера і я вирішила спробувати. Спочатку взяла базовий курс, а згодом доплатила і перейшла на повний, оскільки останній пакет передбачав двотижневе стажування в одній із компаній партнерів. Саме навчання проходило в досить комфортному форматі онлайн із коучем, тобто одразу можна було поставити запитання та доєднуватися до дискусій, що дозволило краще засвоїти матеріал. Також було багато практичних завдань, які покращували наші навички. Теоретична база курсу сформована в досить комфортний формат для засвоєння, містить всю необхідну та корисну інформацію, яку я застосовую і зараз. Плюсом є те, що в повному пакеті доступ до уроків завжди відкритий і можна повертатися в разі потреби. Важливо зазначити, що в кінці курсу була дипломна робота, яка дозволила спробувати себе у професії самостійно і зрозуміти чи справді це до душі і побачити, як взагалі це відбувається. Окремо хочеться згадати про коуча Катю, вона неймовірна, навчання з нею це завжди весело, цікаво та практично, вона давала нам поради, не тільки як покращити хард скіли, але і софт скіли також, розповідала багато прикладів із власного досвіду та завжди була на зв’язку.
По закінченню основного курсу було двотижневе стажування в компанії SD Solutions, де я спробувала себе в ролі IT researcher, зараз я працюю в цій компанії вже майже місяць. Все завдяки отриманим знанням на курсі, можливості самого стажування та моїх зусиль. Також великим плюсом було спілкування із кар’єрним консультантом та коучем Іриною, яка не тільки розібрала моє резюме, профіль на LinkedIn, але й надала купу корисних порад, як проходити співбесіди, де шукати роботу, а також доповнила мої професійні знання власними лайфхаками. Насправді цей курс змінив моє життя, бо я повністю змінила свій рід зайнятості і тепер моя робота приносить мені задоволення. Дуже вдячна всій команді за організацію та професійний підхід. Раджу проходити курс тим хто сумнівається. Дякую)