23 серпня 2022 1:34
Привіт! Я навчався в TechMission на курсі QA і знаю що це було правильне і своєчасне рішення)
Сам курс QA зайняв трохи меньше двох місяців, потім один місяц вчили програмування та ще місяць був коучинг з працевлаштування.
2 рази на тиждень в Зумі ми слухали лекції з теорії тестування і в кінці цієї частини здали іспит задля розуміння де маємо пробіли і на що треба звернути увагу. Після іспиту було стажування на справжньому проекті, був сайт з купою функціональностей і багів, нам дали справжні завдання в Jira, як на справжній роботі, тобто все було по справжньому) і нам вже було що писати в резюме!
Далі була частина де ми вивчали такі web технології як HTML, CSS та JavaScript на платформі QWASAR, робили вправи з цими технологіями, міні проекти і багато гуглили. Пам’ятаю тоді думав навіщо мені як тестувальнику програмування, але зараз розумію що це великий плюс знати хоча б на базовому рівні ці речі, це не так важко як може здатися на перший погляд і ще круто вміти вивести в консолі Hello world!
Остання частина була для мене найочікуваніша, це працевлаштування! Зі мною провели 2 співбесіди, симуляція HR interwiev та Tech interwiev знову ж таки щоб виявити що може бути для мене проблемою при справжніх співбесідах. Також мені допомогли зробити резюме, важко було шукати чим його наповнювати бо до курсу не мав релевантного досвіду роботи, але стажування та JavaScript не дарма були включені у курс) І взагалі було купа порад як шукати роботу, де шукати, на шо звертати увагу тощо.
Зрештою через три з половиною місяці після першої лекції завдяки комбінації всього того що я описав вище і помноженої на мою наполеглевість і п’ять співбесід я отримав свій перший оффер, і не як мануальний тестувальник, а як автоматизатор, можливо тому що в мене в резюме серед скілів було написано JS))
В цій компанії я пропрацював 4 місяці, було дійсно круто але через брак проектів мені прийшлось звідти підти.
Все ще не розуміючи що мені робити з усім цим досвідом і куди йти далі я подзвонив в TechMission де мені вдруге допомогли зробити резюме, розказали про умови пошуку роботи за воєнного часу і вуаля, вдруге мені надсилають оффер)
Зараз я працюю з одразу декількома проектами, сказати що мені складно це сказати нічого, потрібно постійно оновлювати свої знання, багато гуглити і задавати питання більш досвідченим колегам, але відчюття як стаєш кожного дня розумнішим, розуміння що чекає в сфері попереду, і не через 10 років, а через рік все перекривають. І колеги доречі допомогають)
Тому, якщо хочете опанувати професію в IT, раджу вам вибрати один з напрямків які пропонує
TechMission і почати вчитися. Скажу чесно, я довго не думав та не пожалкував)
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.