TechMission - IT education Academy

Київ, Харків, Кам’янець-Подільський, Oakland, California

Добрый день! Я прошел курс Manual QA Engineer. Это было достаточно спонтанное решение осуществить долгожданную мечту — освоить IT профессию. На мой взгляд, команда TechMission досконально продумала методику обучения. Прекрасные специалисты. Терпеливые преподаватели. Профессиональные менторы. Подробный блок теории, интересные практические задания. А из приятных бонусов — практика на платформе Qwasar и стажировка в реальной компании MasterDynamix! У меня остались только самые яркие и приятные воспоминания. Я рад, что решился на такой уверенный шаг. И благодарен команде TechMission!

Закінчував курс QA ще взимку. Нажаль процесс працевлаштування затягнувся через повномасштабну агрессію. Але завдяки команді TechMission мені вдалося нарешті змінити сферу, та здобути свій омріяний перший оффер.
Дуже дякую всій команді TechMission за якісний матеріал, терпіння та віру у кожного студента.
Хочу зауважити, що підтримка в працевлаштуванні відбувалася і після курсу з працевлаштування.
TechMission — це дійсно якісна IT освіта за стандартами Silicon Valley!!!
На своєму досвіді можу сказати, що до TechMission можно сміливо йти без вагань!!!!

Всім привіт!!
Хочу розповісти про своє знайомство з компанією TechMission. Я дуже рада що випадково натрапила на їхню сторінку в інтернеті і все ж таки наважилася пройти навчання на курсі QA Engineer (Testing). Навчання проходило в три етапи. Перший етап тривав 1,5 місяці, що складався з теорії та практики. Велика подяка тренеру та наставнику Миколі за викладений матеріал по теорії та практиці (розказував саме те, що потрібно знати Junior QA Engineer). На цьому етапі було дуже багато практики, де кожен студент зміг показати свої знання по теорії на практиці. Микола перевіряв кожне домашнє завдання і відповідно надавав зворотній зв’язок по помилках.
Другий етап тривав 1 місяць де були теоретичні та практичні частини з HTML, CSS, JavaScript та GIT на онлайн-платформі Qwasar Silicon Valley. Даний етап був корисний оскільки для нас (майбутніх тестувальників) необхідно розуміти основи веб-розробки.
Третій етап — коучинг з працевлаштування де містилася інформація як писати резюме, супровідний лист та як наповнювати професійні соцмережі. Було проведено дві співбесіди: індивідуальний HR-коучинг на якому виправляли всі помилки які були в резюме та в супровідному листі в цьому мені допомогла Діана яка є професіоналом в цій справі. Наступна співбесіда це коучинг з Tech-фахівцем на якій практикували проведення самої співбесіди з реальними запитаннями.
І ось після двох місяців пошуку роботи і проходження багатьох співбесід я отримала свій перший оффер і вже через пару днів буде мій перший робочий день. Дякую команді TechMission яка допомогла здійснити мою мрію!! Ви найкращі!! Тому хто хоче навчатися в ІТ сфері обирайте TechMission, оскільки вся команда зацікавлена у вашому працевлаштуванні!!!

Нещодавно я закінчив курс Manual QA Engineer в TECHMISSION. Враження які залишилися на високому рівні.
Навчальні матеріали подані в дуже розгорнутому вигляді, і ГОЛОВНЕ без «води». Також завдяки лекторам, які мають безпосередній досвід роботи в даній сфері досить багато матеріалу подається зі сторони досвіду, тому ви можете запитати як ті чи інші моменти в теорії відбуваються на практиці.
Я не проходив лише теорію, (після чого йшов шукати роботу — як це роблять деякі «школи»), у мене були обов’язкові практичні завдання на яких я здобув навички як правильно складати технічну документацію та безпосередньо проводити тестування програмного забезпечення.
Відмінністю TECHMISSION є те, що у мене була можливість навчатися за стандартами Sillicone Valley, які в свою чергу дадли розуміння того як потрібно навчатися в сфері інформаційних технологій.
По завершенню курсу я додатково пройшов курс з працевлаштування, на якому нам «розжували» як саме відбувається цей процес, а також допомогли сформувати всі необхідні матеріали для проходження реальних співбесід.
Дякую ВСІМ хто був залучений до процесу мого навчання. Бажаю вам легкого розвитку та успішного втілення ваших планів.

Закончил курсы QA. Понравились лекции, понравилось то что онлайн и можно задавать вопросы, обсуждать задания. Понравился интенсив в Qwasar, новичку нужно попотеть. Тут наглядно показывают как нужно учиться учиться (два глагола не опечатка)

Дякуємо за відгук. Так, Ви вірно зробили наголос, що «вчитися вчитися» це дуже важливо для старту.

Всім привіт. Хочу поділитися своїм досвідом та враженнями від проходження курсу QA Engineer (тестувальника в ІТ) зі стажуванням та можливістю працевлаштування.
В умовах війни та нових реаліях мені, як і можливо багатьом українцям, довелося замислитися над тим яким буде наше майбутнє, і що робити щоб це майбутнє було пов’язане з успішною та стабільною роботою. Під час пошуку вакансій, я натрапив на цікаву пропозицію, пройти курс навчання на тестувальника з можливістю подальшого працевлаштування. Майже не вагаючись, я прийняв рішення пройти даний курс, адже, як мені здається, найкращий спосіб поринути у світ ІТ — це почати з тестувальника.
Дякуючи організаторам Діані та Олександру, а також нашим викладачам Миколі та Віктору, непомітно злетіли 2 місяці цікавого та насиченого навчання та застосування на практиці отриманих знань та навичок. Проходження теоретичної частини поєднувалося з виконанням практичних домашніх завдань з засвоєнням отриманих знань. Щодо практичної частини, то на цьому етапі у нас була можливість спробувати себе в програмуванні на JavaScript на платформі Qwasar.
Після завершення теоретичної та практичної частини, настав час підготовки до працевлаштування, в чому мені допомогала HR Ірина. Ми скоригували підготовлені резюме та мотиваційний лист, переглянули профілі в LinkedIn та Djin з рекомендаціями щодо необхідності внесення змін та доповнень. Найцікавішою, і мабуть найсхивльованішою частиною, було практикування проведення самої співбесіди з реальними запитаннями.
Звичайно, для досягнення поставленої мети — працевлаштуватися, потрібно докласти немало зусиль, а саме активно вести профіль в LinkedIn, моніторити наявні вакансії, надсилати запити, а також постійно закріплювати отримані знання. Сподіваюсь що мені вдасться працевлаштуватися на в ІТ сфері і мрії стануть реальністю.
Дякую команді TechMission.

Дякуємо за такий розгорнутий відгук. Сподіваємся на ваше скоріше працевлаштування. За будь-якою допомогою звертайтесь до своїх куратора або HR!

Всім привіт!)

Хочу поділитися своєю історією знайомства та роботи з компанією.
Зараз я займаю посаду Керівника Відділу Продажів та вже більше року співпрацюю з TechMission.
Наше знайомство відбулося, коли компанії знадобився підрядник для побудови відділу продажів і ми тісно співпрацювали як клієнт — виконавець більше року.

Нашу команду також захопила місія компанії: «Змінювати якість життя студентів за рахунок здобуття навичок 21го діджитал сторіччя».
Ми настільки зійшлися у поглядах та відданості своій справі, що прийняли рішення провести об’єднання команд і зараз ми працюємо повноцінно однією компанією задля досягнення нашої спільної мети.

Я працювала з різними онлайн-школами, курсами, академіями і знайома зі всіма підводними каменями цієї ніші, але підхід в TechMission особисто для мене є прикладом компанії де не тільки поважають кожного зі співробітників та студентів, але і будують здорові відносини з командою та клієнтом.

Знаєте, часто кажуть, що компанія та відношення до співробітників «перевіряється» в кризових ситуаціях. І я з цим повністю згідна.
А в нинішніх обставинах можу з впевненістю сказати, що TechMission є взірцем на ринку онлайн-навчання в цьому плані.

Щиро вдячна за досвід, котрий вже отримала з цією командою, за реалізацію сміливих ідей та можливість розвитку а також за те, що ми робимо для наших студентів та співробітників!
Рада бути частиною TechMission і рухатись разом до нових вершин.

Рада, що колись зійшлись зірки та ми «знайшли один одного». Дякуємо тобі за твою віддачу для розвитку всієї компанії, не тільки відділу продажів 💙

Привіт! Я навчався в TechMission на курсі QA і знаю що це було правильне і своєчасне рішення)
Сам курс QA зайняв трохи меньше двох місяців, потім один місяц вчили програмування та ще місяць був коучинг з працевлаштування.
2 рази на тиждень в Зумі ми слухали лекції з теорії тестування і в кінці цієї частини здали іспит задля розуміння де маємо пробіли і на що треба звернути увагу. Після іспиту було стажування на справжньому проекті, був сайт з купою функціональностей і багів, нам дали справжні завдання в Jira, як на справжній роботі, тобто все було по справжньому) і нам вже було що писати в резюме!
Далі була частина де ми вивчали такі web технології як HTML, CSS та JavaScript на платформі QWASAR, робили вправи з цими технологіями, міні проекти і багато гуглили. Пам’ятаю тоді думав навіщо мені як тестувальнику програмування, але зараз розумію що це великий плюс знати хоча б на базовому рівні ці речі, це не так важко як може здатися на перший погляд і ще круто вміти вивести в консолі Hello world!
Остання частина була для мене найочікуваніша, це працевлаштування! Зі мною провели 2 співбесіди, симуляція HR interwiev та Tech interwiev знову ж таки щоб виявити що може бути для мене проблемою при справжніх співбесідах. Також мені допомогли зробити резюме, важко було шукати чим його наповнювати бо до курсу не мав релевантного досвіду роботи, але стажування та JavaScript не дарма були включені у курс) І взагалі було купа порад як шукати роботу, де шукати, на шо звертати увагу тощо.
Зрештою через три з половиною місяці після першої лекції завдяки комбінації всього того що я описав вище і помноженої на мою наполеглевість і п’ять співбесід я отримав свій перший оффер, і не як мануальний тестувальник, а як автоматизатор, можливо тому що в мене в резюме серед скілів було написано JS))
В цій компанії я пропрацював 4 місяці, було дійсно круто але через брак проектів мені прийшлось звідти підти.
Все ще не розуміючи що мені робити з усім цим досвідом і куди йти далі я подзвонив в TechMission де мені вдруге допомогли зробити резюме, розказали про умови пошуку роботи за воєнного часу і вуаля, вдруге мені надсилають оффер)
Зараз я працюю з одразу декількома проектами, сказати що мені складно це сказати нічого, потрібно постійно оновлювати свої знання, багато гуглити і задавати питання більш досвідченим колегам, але відчюття як стаєш кожного дня розумнішим, розуміння що чекає в сфері попереду, і не через 10 років, а через рік все перекривають. І колеги доречі допомогають)
Тому, якщо хочете опанувати професію в IT, раджу вам вибрати один з напрямків які пропонує
TechMission і почати вчитися. Скажу чесно, я довго не думав та не пожалкував)

Підтримали: Diana RomanenkoHrybyniuk Mykola

Дякуємо за відгук! Ти приклад завзятості — так тримати ✊🏼

В академії «TECHMISSION» я пройшов курс навчання за спеціальністю QA-engineer і я з усією впевненістю можу сказати, що це найкраща академія, яка на своєму курсі дає величезний об’єм теоретичних та практичних знань в області тестування ПЗ. Але не варто надіятися що пішовши навчатися Вам не доведеться докладати зусиль. Якщо Ви хочете досягнути гарних результатів над собою доведеться працювати і досить багато. В свою чергу тренери та ментори академії зроблять усе можливе і неможливе для того щоб дати вам найкращі знання та поділяться своїм багаторічним досвідом.
Окремо хочу висловити велику подяку лектору Ігорю — це людина з величезним досвідом за плечима, який важко переоцінити та з неймовірною вірою в свою справу та у своїх студентів. Якщо Вам пощастить потрапити до нього на лекції це буде незабутній досвід та неймовірні знання, якими він з Вами поділиться.
Я однозначно рекомендую Вам академію «TECHMISSION», Ви не пожалкуєте!

Підтримали: Diana RomanenkoHrybyniuk Mykola

Щиро дякуємо Вам за відгук. Ігорю так само дуже приємно було прочитати!

Проходив навчання на курсі full-stack у TechMission. Сам процес навчання є максимально наближеним до реальної роботи — мінімум теорії, більше практики та самостійної роботи. Усі навчальні проєкти розміщені на платформі Qwasar Silicon Valley, де разом з вами проходять навчання інші студенти з усього світу. Це дає можливість під час навчання також підтягнути свою англійську мову.
IT академія TechMission дає грунтовні знання. Отримавши роботу, більшість завдань, із якими я стикаюсь, є подібними до навчальних проєктів на платформі.
Рекомендую!

Дякуємо за відгук! Швидкого кар’єрного зростання 🚀

Працювала з Діаною двічі в різних компаніях.
Завжди старається знайти рішення, яке задовільнить всі сторони, вислуховує та прислухається. Допомагає розвивати власні ідеї, які можна відразу реалізувати та керувати проектом. Йде в ногу з часом, що значно підвищує ефективність роботи, а ще позитивна, але справедливо вимагає виконувати свої обов"язки. Буду рада, якщо буде ще можливість попрацювати в одній команді.

p.s. для тих, хто розглядає навчання в ІТ з TechMission — не вагайтесь, Діана та вся команда максимально зацікавлені у працевлаштуванні студентів, вкладають багато ресурсів в програму навчання та адаптуюють під нові вимоги до ринку.

Дякую! :-)

Привет!

Я был в числе первых студентов от Украины, кто прошел подготовительный курс Full-Stack developer на платформе Qwasar и хочу поделиться своими впечатлениями.

Обучение проходило в виде квестов: есть коротко описанное задание, пример ожидаемого результата и небольшие подсказки для решения. Мне такой подход понравился, информация лучше усваивается, т.к. ты не повторяешь за пошаговой инструкцией, а сам ищешь варианты решения задачи и путем проб/ошибок добиваешься желанного ответа — «success»! Если где-то зашел в тупик — можно написать в чат, где студенты-коллеги помогут тебе советом. Процесс обучения можно прировнять к работе на реальном проекте).

Отдельно хотел бы отметить наши еженедельные общения с представителем платформы Qwasar — Хуссейном, на которых мы каждый раз обучали его новым украинским словам (все было в рамках цензуры))))).

Спасибо команде TechMission за предоставленную возможность поработать на платформе Qwasar Silicon Valley!

И Вам спасибо, ждем на следующих уровнях обучения :-)

Платформа Qwasar это новая возможность получить знания и практику из сферы IT. У вас есть возможность начать обучение и сразу погрузиться в программирование, с получением фидбэка на решенные задачи, научитесь пользоваться нужными технологиями, работать в терминале, искать проблемы в коде.

В итоге сделаете свои несколько продуктов для портфолио, пройдете фейковые интервью с коллегами, и найдете работу! Чего я вам и желаю. В IT постоянно нужно поддерживать свои знания в форме, так что программа подойдет и для тех, кто хочет вспомнить основы и поучить новые технологии.

Еще вы улучшите свою коммуникацию — созвоны с коллегами позволяют быть на волне. Задавать правильные вопросы и структурировано отвечать на них — очень полезный навык в этой сфере! Плюс прокачаете свой английский, ведь удаленно обучаются люди со всего мира!

Вакансії TechMission - IT education Academy