I would like to share my impression of the hiring process at TechMagic, that was truly exceptional! Everyone involved was incredibly open and professional, making the entire process smooth and welcoming. The interview was conducted with utmost professionalism, after which I received a prompt feedback. A special shoutout to recruiter Maria Katrych, who was truly amazing as she supported me through every step of the hiring process and was always available to answer my questions.

Підтримали: Viktoria Kliushta

Хочу залишити позитивний відгук про рекрутмент процес. Я спілкувалась з рекрутером Аліною і за весь час рекрутмент процесу починаючи від заявки на вакансію в мене залишились позитивні враження. Аліна завжди відповідала на всі мої запитання та завжди поверталась з зворотним звязком в зазначені терміни. Була дуже комфортна комунікація, професійно, відкрито.

Підтримали: Alina BernatskaViktoria Kliushta

Рекрутинг процес НУЛЬОВИЙ в компанії. Просто нуліна. Зеро. Подавався на сисадміна. Сказала рекрутерша: «Ну, в нас тут типу багато кандидатів, раптом що в пн відпишу». І шо? Пройшов тиждень так ніхто й не відписав. Шановна АНАСТАСІЯ ви де ало? Коли почнете відповідальніше ставитись до своєї роботи?))))
Абсолютно не рекомнедую витрачати бодай секудну свого часу на ТехМеджик. Бо меджик тут лише в тому як вас дурять!

Доброго дня, Олексій. Нам шкода, що ви залишились незадоволеним нашим рекрутинг процесом. Зараз ситуація на ринку така, що на одну вакансію подаються десятки, а на деякі — і сотні кандидатів.
Анастасія вам надала розгорнуту і вичерпну відповідь, далі цитата: «Окей, дякую, що розписали. У нас заплановано кілька співбесід цього і наступного тижня з кандидатами, які вже на фінальному етапі, тому якщо вакансія все ще буде актуальна, напишу вам з наступного понеділка орієнтовно)».
Вакансія ще розміщена, але кандидати на фінальних етапах і ми призупинили співбесідувати нових претендентів, поки не завершився процес.
Наступний тиждень, про який вам писала Анастасія, тільки закінчився. Але Ви не дочекались фідбеку, і навіть не спробували нагадати про себе, а вирішили відразу піти найбільш радикальним шляхом — залишити гнівний фідбек на профілі компанії.
Бажаю знайти вам компанію, де Ви будете на 100% задоволені процесом і рівно так само й компанія буде задоволена Вами.
Всього найкращого.

Технічне завдання роздають, ставлять вузькі терміни, а взамін — розгорнутий фідбек НЕДАЮТЬ!
Ваш час витрачають, а свій — ні трохи «молодці». Технічне дають ще до ЧР інтерв’ю.

Компанія дійсно виглядає привабливо. Проте ЛИШЕ виглядає такою!

Доброго дня, Вадим. Шкода, що у вас зилишилися неприємні враження від рекрутмент процесу на позицію Trainee/Junior Lead generation specialist.
Ми завжди надаємо фідбеки нашим кандидатам по виконаним тестовим завданням. Спершу недеталізований, а на запит кандидата — деталізований.
Тестове завдання стоїть першим етапом, оскільки це позиція рівня Trainee/Junior, і до нас надходить дуже велика кількість аплікантів. Більшість вакансій рівня Trainee, Junior мають саме такий процес не лише в нашій компанії.
В даному випадку тестове розраховане максимум на 6 год. Ми зі свого боку даємо дедлайн 2 дні. Якщо кандидатам замало часу і вони не встигають здати вчасно тестове, ми продовжуємо дедлайн і йдемо назустріч.
Бажаю вам всього найкращого!

Минуло понад 6 років від моменту коли я залишав попередній відгук. Все що я перелічив тоді актуально і зараз. Напишу апдейт ще через кілька років — буду тримати вас в курсі ;)

Я мав честь працювати в Techmagic близько двох років і можу впевнено сказати, що це виняткове місце роботи, яке надихає та розвиває.

Компанія Techmagic є яскравим прикладом того, як можна поєднати в собі кращі якості великих корпорацій із молодим та динамічним оточенням. Тут панує атмосфера відкритості, інновацій та невимушеного спілкування, де кожен знає свою справу та намагається зробити її якнайкраще.

З моменту мого приєднання, я мав можливість співпрацювати з талановитими професіоналами, які не тільки є чудовими фахівцями, але й справжніми патріотами України.

Бажаю компанії подальшого сталого розвитку та сподіваюся на нашу подальшу співпрацю.

Techmagic — компанія з дуже дружнім колективом який ділиться між собою своїм досвідом. Вдячний за співпрацю в майже як 2 роки. Можу впевнено рекомендувати девелоперу чи іншому фахівцю IT цю компанію оскільки ви зможете професійно зростати!

Techmagic — моя перша компанія, у ній пропрацював близько 3.5 років і від щирого серця, хотів би поділитися своїми враженнями. Techmagic — це про чудових тіммейтів, класних клієнтів та цікаві проекти. Те, як компанія підходить до співпраці з людьми — також вражає, адже за 3.5 роки роботи, я не зустрів жодної людини, з якою не було б приємно працювати. Те ж стосується клієнтів та проектів. Хороші люди, відсутність легасі та цікаві челенджі.
Кожного разу, коли мої знайомі шукають компанію, я раджу Techmagic, отож щиро пораджу і вам, читаючим зараз відгуки. Якщо ви шукаєте компанію з якою можна розвиватись, класно проводити час, і де до ваших бажань прислухаються і знаходять способи розкрити ваші таланти — вам 100% сюди!

Незважаючи на факт того що в компанії працювала геть недовго мої відгуки про компанію лише позитивні: починаючи від процесу перших переписок із рекрутером і навіть завершуючи процесом припинення співпраці все було дуже відкрито, чесно та справедливо.
Проект на якому вдалось попрацювати був цікавим з точки зору нових технологій, організаціі робочих процесів та можливості зростання.
Коротко описати всі чесноти компанії можна в однією ситуацією. В перші дні онбордингу на колі з колегою який на той час працбвав вже майже рік в компанії на питання «Як тобі взагалі компанія і її ставлення до працівників?» він відповів «Знаєш, тут якщо щось і обіцяють то обовязково його виконують» — саме таку роботу і вдалось побачити.
Тому як на мене компанія про все те краще що може бути в українській айтішечці — класних розумних і відповідальних людей навколо, постійну підтримка від HR та звісно відчуття себе частинкою чогось великого і класненького:)
Від мене TechMagic тільки кращі побажання подальших успіхів:)

Пропрацювавши у компанії понад 2 роки можу сказати тільки одне — це крута та стабільна компанія (йду тільки через специфічні особисті причини).
За цей період все було чудово: жодних проблем з проєктами, жодних затримок ЗП і т.д.
Хочу зазначити дійсно круту атмосферу та надзвичайно дружній колектив.
Загалом, якщо хтось вагається і не знає йти в компанію чи ні — 100% Так!

Цього літа проходила відбір на позицію QA в TechMagic. Хочу подякувати Yuliia Nochovna за надзвичайно доброзичливий процес спілкування на всіх етапах відбору. Також сподобалось проведення тех. інтерв"ю — мені висвітлювали мої прогалини, якщо відповідала неправильно, і розгорнуто пояснювали коректний варіант.

TechMagic — це про класних людей і правильні цінності. А ще про можливості, адже саме ТМ є однією з небагатьох компаній, що дає можливість потрапити у ІТ без досвіду через проходження курсів від TechMagic Academy, які, до слова, є безкоштовними. Саме таким був мій досвід. І я тішуся, що потрапила саме у TechMagic, де познайомилась з багатьма крутими, розумними людьми, які діляться досвідом, допомагають розвиватись, і є просто хорошими співрозмовниками за чашкою кави зранку на кухні в офісі :) Офіс, до речі, супер зручний, де є все необхідне для роботи, а ще гарний вигляд на місто (скажу відверто, хоч наче дрібниця, але настрій піднімає).

І ще одна важлива річ: TechMagic — це про розвиток! У компанії дбають і сприяють, аби людина рухалась за обраним вектором розвитку, і якщо є якісь перепони, то допомагають. Зокрема, є внутрішні курси, є ментори, є курси англійської від компанії. Маєш ще якісь ідеї, ініціативи? Будь ласка, заповни форму, і тобі дадуть фідбек. Все прозоро, чітко і зрозуміло. Якщо ж говорити про проекти, то наразі мала досвід роботи на двох різних проектах, обидва класні, купа цікавих завдань, і відчуття, що з кожним тижнем набираєшся все більше і більше досвіду.

Щиро раджу TechMagic!

Вже майже рік працюю в TechMagic, і щиро можу рекомендувати цю компанію. Ще з моменту співбесіди відчув одночасно професійний підхід і легку, невимушену атмосферу. Компанія заохочує саморозвиток, проводить як технічні івенти, так і паті для співробітників)) бюрократії мало, менеджмент максимально крутий, завжди відкритий до фідбеків і змін. Також наявний класний офіс, в який хочеться приходити працювати)

It’s difficult to describe TechMagic in a couple of sentences but I will try. One of the things that stands out from other companies is that people here really care about you, they care about your growth, they care about your mental health, about what drives you. You will be handled a great amount of freedom on how you want to approach things. I was able to run several initiatives which the company supported and helped them to grow and become normal practices.

Also the company is constantly improving it’s internal and external processes. From social package improvements, to improving of process inside the company.

The Founders are very open minded, they will hear you out and definitely support you in your ideas. It’s a workplace where it’s super power are it’s people. Not only that I work with professionals but I also work with very pleasant folks, this just describes the culture in the company. Everyone is friendly and willing to help out.

TechMagic is something special.

TechMagic — моя перша компанія, у якій мені пощастило працювати. І, мабуть, ці 2 роки, що я пробула тут — можна вважати одними з найкращих. TechMagic — це дуже скілові люди, можливість розвитку, лояльність та клієнтоорієнтованість. Будучи середньою компанією, у TechMagic все на висоті: від організації онбордингу і залучення людини до процесів вже з першого дня до забезпечення працівників хорошою і професійною технікою, і саме у цьому плані TechMagic виграє серед інших компаній з 1000+ працівниками.
Тут про тебе піклуються і ти стаєш частинкою магічних💙

TechMagic амбітна і смілива компанія. Це компанія про цінності, про розвиток, про людей, про першість, про якість, про досягнення... В TechMagic дуже потужний C-level, рівень людей, яких наймають в компанію — відповідний.
А ще, TechMagic — це про почуття гумору (Darwinroom, привіт ❤️), про людяність і про баланс.
Ще подобається, що компанія гарно працює з фідбеками і, по можливості, фіксить все, до чого є зауваження.

Рада, що мала можливість попрацювати в TechMagic.

TechMagic — одна з найкращих компаній з тих, в котрих мені доводилось працювати.
Якщо ж більш детально про те, що саме робить TechMagic однією з кращих, а можливо й кращою компанією для роботи, так це ставлення до людей й те, як компанія прислухається до них. Це в свою чергу породжує такі перспективи, як можливість кар‘єрного зросту, технічного розвитку, розвитку софтових навичок, сприяє утворенню плідних робочих зв’язків між працівниками, а також виникненню різноманітних ініціатив, котрі компанія також підтримує.
Так само мені імпонує те, на скільки зважено керівництво компанії приймає рішення щодо розвитку компанії або ж на скільки вправно справляється з керуванням ризиками (для прикладу ефективне керування ризиками яскраво проявилось під час пандемії COVID-19, що дало відчуття безпеки в ці нелегкі для всіх часи).

Підтримали: Lidiya Dats', Ukraine

Працюю в TechMagic вже 2 роки і за цей час встигла попрацювати з різноманітними проєктами та клієнтами та здобути неоціненний досвід. TechMagic це місце, де радо вітають ініціативи та сприяють в їх реалізації, тут можна випробувати нові техніки та знання без бюрократії та перешкод.
А ще, навіть працюючи здебільшого віддалено в теперішніх умовах, тут є відчуття дружньої атмосфери та розуміння того, що до кого б не звернувся про пораду чи допомогу, для тебе знайдуть час.

Пропрацював в компанії 4.5 роки. Це був період інтенсивного развитку, цікавих завдань та викликів.

З плюсів:

— Атмосфера. В тімках зокрема, і в компанії загалом панує дружня атмосфера.

— Колеги. Колеги просто огонь. Направду. Не знаю як компанії це вдається, але вони дуже гарно підбирають людей. Безумовно тут велика заслуга відділу рекрутингу, дівчата молодці. Власне через це легко комунікувати в командах, і багато людей стають тобі друзями.

— Офіс. В компанії затишний офіс на Героїв Упа. Дві кухні, спортивна кімната(настільний теніс, футбол, хокей), масаж. Більшість кімнат невеликі — орієнтовно для 8 людей. Але є і кілька трішки більших — для близько 20 людей. Комфортні умови для праці.

— Ініціативи. Дуже сподобалось що компанія йде на зустріч працівникам відносно їхніх ініціатив.

— Спорт. В компанії є бігові та велесипедні ком’юніті, а також футзальна команда, яка бере участь у IT лізі. Чи можна уявити кращий тімбілдинг ніж коли ви з колегами виграєте першу IT лігу?!).
Особисто для мене як фаната футболу це великий плюс.

— Розвиток. Є можливість гарно прокачати свої хард і софт скіли. TechMagic створює умови для росту працівників. Переконався на власному досвіді — стартувавши з позиції trainee вдалося вирости до рівня Senior.

— JS community. Більшість проектів це веб розробка. Є в кого спитати поради і з ким обговороти задачу. Плюс компанія часто хостить або організовую івенти.

— Довіра. Я особисто мав змогу відчути підтримку, і що в мене вірять. І, без сумніву, я дуже за це вдячний TechMagic.

З мінусів:

— Як і в будь-якому аутсорсі бувають цікаві і не дуже цікаві проекти.

TechMagic — це любов з першого погляду. Прийшовши на першу співбесіду, я одразу зрозуміла, що хочу і буду тут працювати. Від перших інтерв’юерів і до знайомства з своїм безпосереднім лідом, ні разу не виникло відчуття дискомфорту чи невиправданих очікувань. Офіс комфортний, HR — ки молодчинки. Можливостей розвитку себе, як особистості і як професіонала, просто мільйон (велика к-ть внутрішніх івентів, багато зовнішніх спікерів з різних професійних напрямків). Дуже уважно в компанії прислухаються до побажань працівників, щодо проекту чи нових ініціатив. І саме головне, TechMagic — це одна велика дружня команда.

Підтримали: Lidiya Dats', UkraineSofia Medvid

TechMagic — це Above and beyond.
— топові перспективи розвитку
— веселий та професійний колектив, який став як родина для мене
— цікаві та захоплюючі проекти як з технічної, так і з бізнес частини
— надзвичайно професійна та дружня менеджмент команда, яка знаходиться разом з тобою в одному офісі, в одній кімнаті, та не ховається в особистих кабінетах
TechMagic — це команда з найкращих друзів :)

Працював в TechMagic більше року багато позитивних вражень від роботи в цій компанії.
— Хороші проекти
— Дружній колектив
— Хороший менджемент
— Комфортний офіс
— Радували Healthy Mondays :-)

Таке враження, що за 1+ року роботи на TechMagic отримав досвіду за цілих три. Це все завдяки здоровому царству раціонального розуму та тотальної підтримки в компанії.

Завжди відчував себе тут all armoured, мотивованим, оціненим та в оточенні потрібних людей для виконання своїх завдань. Безмежно закохався в колектив, в свої проектні команди, в менеджмент.

Симпатизую цілям та стратегії розвитку компанії, яка перш за все орієнтується на якісний, а не на кількісний ріст.

Дивуюсь, як при 100+ працівниках вдалось зберегти родинну атмосферу, притаманну здебільшого малим компаніям.

Ну й в додачу затишний магічний офіс, то є моя ще одна любов!

Працюю у компанії уже більше 2 років і хочу сказати, що працювати тут стає все цікавіше і комфортніше. Відчувається, що компанія орієнтована на людей, які в ній працюють. Тут є купа можливостей для професійного розвитку. Компанія регулярно хостить різні технічні та нетехнічні мітапи/конференції, постійно покращуються робочі та організаційні процеси, проходять внутрішні тренінги працівників. В плані дозвілля — теж усе дуже добре: є зони для відпочинку, тімбілдинги, happy fridays щомісяця та багато іншого.

TechMagic — это непередаваемая словами атмосфера. Дружеская, теплая, но насыщенная профессионализмом, энтузиазмом и трудолюбием.
TechMagic — это только те проекты, которые действительно достойны внимания, которые, как правило, действительно интересны не только заказчику но и разработчикам.
TechMagic — это когда начальство почти изо дня в день находится вместе с тобой в офисе, а не за большими дверями в личных кабинетах.
TechMagic — это когда любые твои идеи и предложения будут услышаны и, возможно, реализованы.
TechMagic — это команда.

Чудова атмосфера, затишний офіс, inspired працівники, класні можливості для розвитку, крутезні проекти, багато соціальних бенефітів. Команди працюють злагоджено, цілком можна розраховувати на підтримку та допомогу. Ну і, звісно, тут працюють професіонали своєї справи :) Сподобалось ставлення керівництва, все тут просто і легко) Компанію рекомендую усім натхненним особам, що прагнуть розвитку!)

Комфортний офіс, розумно продумана внутрішня інфраструктура, гарні можливості попрацювати у енергійному середовищі нових ідей та стартапів, вивчити щось нове і зрозуміти себе, а також вдало комбінувати роботу з особистими планами — все це про TechMagic. Give it a whirl:)

Пропрацював тут більш ніж 2 роки і 7 місяців.
Мушу визнати, що все-таки підхід до людей у цій компанії особливий. Ти є цінним працівником не залежно від рівня твого досвіду. Керівництво компанії завжди тебе вислухає і пострається піти тобі на зустріч щоб тобі було максимально комфортно працювати з командою. Дружній колектив, дружні команди, цікаві проекти. Компанія сприяє твому професійному розвитку, підтвердження цьому — кількість презентацій які проводяться у компанії. У будь-якому випадку у TechMagic дуже професійні працівники — завжди є у кого запитати пораду.
Якщо коротко все підсумувати — спробуйте попрацювати у цій компанії. Вам тут сподобається.

Уже майже 3 місяці працюю в TechMagic. Мабуть із 4 компаній у яких я працював, ця вразила найбільше саме підходом до людей. Що я маю на увазі - це те, що тут не побудовані стусунки між начальством і працівниками на комерційних засадах, а навпаки усі старають один одному допомгти. Це мабуть соновний чинник що вплинув на мою думку про компанію. Також можу відмітити, що тут є можливість рости професійно у різних напрямках, головне самому цього хоіти, а дальше тобі уже допоможуть і покажуть як правильно робляться ці чи інші речі.

Працюючи в TechMagic достатньо довго, я вже звик до ритму і динаміки, яка притаманна середовищу стартапів. Нам не буває скучно від підтримки старих проектів, ми самі вибираємо необхідний стек технологій, ми щоденно активно комунікуємо з людьми, чиї ідеї реалізовуємо. Компанія не тільки розробляє софт, а й допомагає розвивати бізнес ідеї. Тому кожен з нас старається всіма можливими способами допомогати продуктам ставати кращими — в першу чергу якісною роботою, а також новими ідеями, пропозиціями для покращення існуючого функціоналу та вірою в успіх того, над чим працюєш.
Напрямок розробки для мобільних платформ росте в компанії дуже інтенсивно. Ми постійно стараємось ділитися досвідом, відпрацьовуємо підходи та практики написання дійсно хорошого коду, слідкуємо за останніми новинками в світі технологій, адже бути up to date з ними часто може бути вирішальним фактором в розвитку бізнесу. Це нелегко, але дуже цікаво для всіх, стимулює працювати, вчитися. Як результат своєї роботи завжди приємно бачити задоволених замовників, а ще приємніше — кількість інсталяцій твоєї аплікації, фідбеки користувачів та ріст бізнесу, частиною якого є розроблена тобою аплікація. We launch great ideas — it is true!

Нещодавно я зайняв позицію Junior iOS developer-а у компанії TechMagic і хочу поділитися деякими враженнями:
1) Робота HR: мені дуже сподобалося працювати з рекрутером Галею Драган, вона дуже чуйна і завжди готова допомогти у будь-якому питанні;
2) Інтервю: питали не лише по iOS, а також по технологіях, з якими я мав справу на попередній роботі, але я не вважаю це недоліком, навпаки — це говорить про те, що інтервювер сам обізнаний у багатьох технологіях і має хороший досвід; також мене питали про речі, повязані з робочим процесом — що подобається, а що ні, що допомогло мені краще уявити деякі аспекти майбутньої співпраці;
3) Працевлаштування: офіційне, умови прозорі, бюрократія відсутня — все, як і має бути у справжніх професіоналів;
4) Офіс: як на мене, то TechMagic має крутий офіс у самому центрі Львова, там дуже спокійно, панує творча атмосфера, яка надихає;
5) Був приємно здивований, коли мій список із бажаних речей, потрібних для роботи (канцелярія, хороші монітори, зручні девайси) був повністю задоволений :)
Загалом, у мене зараз лише позитивні враження про компанію. Усі вищенаведені пункти подарували мені відчуття впевненості та бажання працювати і розвиватися :)

Друзья, хочу поделиться впечатлениями об тестовых заданиях, прохождении интервью и вообще мнением о компании.

1) Задания не соответствуют заявленной позиции (я подавал заявку на Front-end developer). Всем участникам которые прошли отбор прислали приглашение на тест. В приглашении было сказано что на тесте будут проверять знания HTML, CSS и JS. В результате на практике было достаточно много вопросов по работе с базами данных (а это уже back-end часть).

2) Если у Вас не получиться приехать во Львов, то Вам так же дадут возможность сдать тестовое задание. Но для выполнения данного задания желательно знать Angular и React JS + плюсами будет Bootstrap, LESS и т.д. (в требованиях к должности вообще нет упоминания об Angular или React JS)

3) Проверка заданий производилась в течение 2х недель (при том что были тесты).

4) Очень не понравилось, что компания не отвечает на письма. Я выслал выполненное задание, а в ответ тишина (то же самое было с письмом в котором я указал контактные данные). Чтобы уточнить все ли нормально с Вашим письмом (или оно ушло в спам), нужно отправлять повторный емеил или звонить. Во всех развитых компаниях принято отвечать на любое письмо (хотя бы авто ответом).

В целом остались неприятные впечатления от работы с компанией, в требованиях указывают одно, спрашивают другое, к кандидатам относятся посредственно. Я считаю, что собеседование — это один из способов показать свою компанию и очень важно уделять этому внимание, а не пускать всё на произвол.

Підтримали: Діана ЛеменRobert Rogovich

Оксана, мне очень жаль, что Вы воспринимаете жалобу как вызов. Я не пытаюсь оклеветать Вашу компанию, я не хочу отбить ваших клиентов и не хочу Вам отомстить Я пытаюсь обратить внимание руководства на возможные недочеты, тем самым сделать Вашу фирму лучше.

1) Если Вы указываете в приглашении, что будете проверять HTML, CSS и JS, я и другие кандидаты понимают, что именно эти знания Вы и планируете проверять. При необходимости проверить знания работы с базами данных, пожалуйста, так и напишите «Будет проведен тест на знания HTML, CSS, JS и БД». Почему я должен терять 1/8 всех баллов (хотя это число и является спорным)?

2) Тестовое задание было прислано Mar 22, 2016 at 1:57 PM (вставка с почты) сделать его нужно было до «п’ятниці (25.03.2016)» (вставка с письма). Это не 5 дней. Вопрос даже не во времени, а в самом подходе. Изначально было сказано, что будет проверка одних знаний, в результате происходит проверка других знаний. Это непоследовательно.

3) Лично мне и другим участникам отборочного тура (с которыми я общался), от Вашей компании сразу пришло приглашение на очную встречу в офисе (скрин prntscr.com/amv361. Более того в скайпе создана группа участников которые проходили очное тестирование в Вашем офисе. Дата проведения мероприятия Sat Mar 19, 2016 10:00 (вставка с письма). Дата оглашения результатов Wed, Mar 30, 2016 at 1:45 PM (вставка с письма). Это не 4 и не 5 дней. Многие из участников были возмущены происходящим. В следствии мною была составлена жалоба с детальным описанием ситуации.

4) Комментирую. 24.03.2016 я отправил выполненное задание на почту [email protected]. До 26.03.2016 мне никто не ответил. После чего я снова написал письмо с уточнением, все ли в порядке и только тогда я получил ответ. Оксана, так же я лично Вам отправлял письмо с моими данными и 2 раза с Вами связывался, чтобы уточнить все ли хорошо и получили ли Вы мое письмо.

Еще раз повторяю, я не хочу сказать, что компания плохая, я хочу, чтобы компания обратила внимание на мнение пользователей. Жалоба — это прекрасная возможность понять, что и где можно сделать лучше! Я не хочу выяснять отношения и доказывать свою правоту. Я трачу свое личное время исключительно для того, чтобы помочь. Реагировать на жалобы и замечания или нет, сугубо внутреннее дело Вашей фирмы.

P.S. В США всего лишь каждый 27 человек жалуется на действительно плохой сервис (остальные ничего не поясняя уходят в другую компанию). Думаю, в Украине эта цифра гораздо выше.

Я хочу щоб ви чітко розуміли що таке TechMagic, TechMagic це як велика родина, у якій кожен твій teammade це твій брат, або сестра :-) . Велика сім’я, у якій ти відчуваєш себе потрібним.
Я провіа тут два найкращі роки у цій компаніїї, від самого початку її заснування, і жодного дня я не пожалів що доєднався до групи ентузіастів які розпочинали свою справу, це був безцінний досвід побачити і взяти участь у народженні нової IT компанії . Компанія динамічно розвивається і вже за два роки свого існування зібльшила кількість своїх співробітників вдесятеро: від 5 до 50. Керівництво завжди тримає руку на пульсі розвитку техногологій і стимулює працівників до вивчення нових технологій. Усі хто бажає донести свої дослідження до інших заохочуються маленьким подарунком у вигляді книги.
Ще про що хотілося б згадати, що є дуже важливим, на мою думку, це робота HR менеджерів, які не просто приводять нових людей у команду, але й працюють над атмосферою у колективі, кожного місяця відбувається збір загальної думки у компанії, ну майже як у сім’ї, і кожен у кого є якісь пропозиції щодо покрещення процесів роботи, або у офісі або будь чого іншого, може висловити свою думку і буде почутий усім колективом.
Окреме слово про керівників, хоча ми ніколи їх так не називаємо)
Ліда, Андрій і Олег це перш за все друзі, співробітники і вже тоді головні люди у компанії, добрі приємні і відзивчиві люди.
Якщо Вам колись випаде нагода попрацювати тут Ви самі все відчуєте, не вірте чуткам, пробуйте.

Пропонували якось і мені роботу в чудо компанії TechMagic. Здивувала цікава тенденція: знайшовши в linkedin, спочатку треба витратити певний час кандидата на розмову в чаті і вмовляння розглянути вакансію, а потім вже почитати резюме з linkedin і якось вирахувати, що досвіду роботи (в роках) виходить замало для такої мега компанії. При цьому HR Ірина одразу категорично відкинула досвід, отриманий від роботи у фрілансі, парт-тайм, а також під час навчання в університеті, а освіта і взагалі в компанії не береться до уваги. Відповідно, до технічних спеціалістів резюме сіньйор девелопера так і не дійшло. А потім по інтернету гуляють відео, де вони шукають людей на ту ж вакансію. Мабуть, не одного мене так «відсіяла» HR, доводиться діяти активніше...

Привіт, Сергій.
Дякую за відгук. У нас справді дуже високі вимоги до сініорів і техлідів.
Така позиція передбачає не тільки глибокі знання в Node.js, Angular.js та базах даних, але і досвід управління командою. В тімці проекту вже 12 осіб і тому рекрутер шукає кандидата з досвідом в менеджменті високонавантаженого проекту.
Ми раді знайомству з тобою і поспілкуємося ще з приводу нових можливостей. В Techmagic постійно стартують нові проекти. Дякую, що проявив свій інтерес.

TechMagic — це класне місце для роботи, з суперовим колективом, налагодженими процесами і адекватним менеджментом. Постійний розвиток , а також підтримка певного стеку технологій і експертизи в цих технологіях, дозволяє швидко рухатись вперед. Тут завжди є до кого звернутись з запитанням і ці запитання ніколи не залишаються без відповідей. Тех-токи, на яких працівники компанії діляться своїми навичками, підтримка ініціативних людей в їхньому розвитку, купа приємних плюшок під час роботи, класні уроки англійської, а також різноманітні івенти створюють дуже комфортну для роботи атмосферу.

TechMagic — це компанія, яка стрімко розвивається, має цікаві проекти та неймовірно дружню команду. Працювати з такими завзятими та прогресивними людьми надзвичайно комфортно.
Також, що мене вразило, це відсутність бюрократії. Тут кожен буде почутим, а ініціатива винагороджена.
Приємно вражає заохочення компанії до персонального розвитку працівника. До слова, нещодавно було започатковано Mobile Competence Team та Web Competence Team. Вони покликані допомагати в комунікації між розробниками та ділитись одне з одним найкращими практиками з різних проектів.
Якщо ти девелопер/QA і шукаєш собі нове місце роботи, то будь готовий, що тут ти не знайдеш менеджерів, які стоять за спиною. Тут кожен викладається на повну і сам слідкує за процесом. Звісно, що ти не будеш покинутий, є там ліди, які завжди готові допомогти та скерувати у правильне русло.
На останок скажу ще таке — тут в TechMagic ми не просто пишемо код. Тут ми допомагаємо креативним, ініціативним та натхненним стартаперам з їхніми ідеями. Ми розуміємо їхню проблему та допомагаємо в її вирішенні. Будь готовий спілкуватись з замовником напряму не лише в переписці, а й через Skype дзвінки.

Якщо ти вважаєш, що ти справжній ніндзя, то будемо раді знайомству!

Вакансії TechMagic

Всі вакансії компанії