8 октября 14:48

Roman Yavoriv, Front-End Developer с 2016 года

Пропрацював в компанії 4.5 роки. Це був період інтенсивного развитку, цікавих завдань та викликів.

З плюсів:

— Атмосфера. В тімках зокрема, і в компанії загалом панує дружня атмосфера.

— Колеги. Колеги просто огонь. Направду. Не знаю як компанії це вдається, але вони дуже гарно підбирають людей. Безумовно тут велика заслуга відділу рекрутингу, дівчата молодці. Власне через це легко комунікувати в командах, і багато людей стають тобі друзями.

— Офіс. В компанії затишний офіс на Героїв Упа. Дві кухні, спортивна кімната(настільний теніс, футбол, хокей), масаж. Більшість кімнат невеликі — орієнтовно для 8 людей. Але є і кілька трішки більших — для близько 20 людей. Комфортні умови для праці.

— Ініціативи. Дуже сподобалось що компанія йде на зустріч працівникам відносно їхніх ініціатив.

— Спорт. В компанії є бігові та велесипедні ком’юніті, а також футзальна команда, яка бере участь у IT лізі. Чи можна уявити кращий тімбілдинг ніж коли ви з колегами виграєте першу IT лігу?!).
Особисто для мене як фаната футболу це великий плюс.

— Розвиток. Є можливість гарно прокачати свої хард і софт скіли. TechMagic створює умови для росту працівників. Переконався на власному досвіді — стартувавши з позиції trainee вдалося вирости до рівня Senior.

— JS community. Більшість проектів це веб розробка. Є в кого спитати поради і з ким обговороти задачу. Плюс компанія часто хостить або організовую івенти.

— Довіра. Я особисто мав змогу відчути підтримку, і що в мене вірять. І, без сумніву, я дуже за це вдячний TechMagic.

З мінусів:

— Як і в будь-якому аутсорсі бувають цікаві і не дуже цікаві проекти.