26 апреля 2016 12:27

Mykhailo Tys, Mobile developer в TechMagic

Працюючи в TechMagic достатньо довго, я вже звик до ритму і динаміки, яка притаманна середовищу стартапів. Нам не буває скучно від підтримки старих проектів, ми самі вибираємо необхідний стек технологій, ми щоденно активно комунікуємо з людьми, чиї ідеї реалізовуємо. Компанія не тільки розробляє софт, а й допомагає розвивати бізнес ідеї. Тому кожен з нас старається всіма можливими способами допомогати продуктам ставати кращими — в першу чергу якісною роботою, а також новими ідеями, пропозиціями для покращення існуючого функціоналу та вірою в успіх того, над чим працюєш.
Напрямок розробки для мобільних платформ росте в компанії дуже інтенсивно. Ми постійно стараємось ділитися досвідом, відпрацьовуємо підходи та практики написання дійсно хорошого коду, слідкуємо за останніми новинками в світі технологій, адже бути up to date з ними часто може бути вирішальним фактором в розвитку бізнесу. Це нелегко, але дуже цікаво для всіх, стимулює працювати, вчитися. Як результат своєї роботи завжди приємно бачити задоволених замовників, а ще приємніше — кількість інсталяцій твоєї аплікації, фідбеки користувачів та ріст бізнесу, частиною якого є розроблена тобою аплікація. We launch great ideas — it is true!