1 апреля 2016 0:21

Ihor Zabrotsky, looking for a new position

Нещодавно я зайняв позицію Junior iOS developer-а у компанії TechMagic і хочу поділитися деякими враженнями:
1) Робота HR: мені дуже сподобалося працювати з рекрутером Галею Драган, вона дуже чуйна і завжди готова допомогти у будь-якому питанні;
2) Інтервю: питали не лише по iOS, а також по технологіях, з якими я мав справу на попередній роботі, але я не вважаю це недоліком, навпаки — це говорить про те, що інтервювер сам обізнаний у багатьох технологіях і має хороший досвід; також мене питали про речі, повязані з робочим процесом — що подобається, а що ні, що допомогло мені краще уявити деякі аспекти майбутньої співпраці;
3) Працевлаштування: офіційне, умови прозорі, бюрократія відсутня — все, як і має бути у справжніх професіоналів;
4) Офіс: як на мене, то TechMagic має крутий офіс у самому центрі Львова, там дуже спокійно, панує творча атмосфера, яка надихає;
5) Був приємно здивований, коли мій список із бажаних речей, потрібних для роботи (канцелярія, хороші монітори, зручні девайси) був повністю задоволений :)
Загалом, у мене зараз лише позитивні враження про компанію. Усі вищенаведені пункти подарували мені відчуття впевненості та бажання працювати і розвиватися :)