25 березня 2016 13:30

Ihor Shevchuk, iOS Developer в SoftServe

Я хочу щоб ви чітко розуміли що таке TechMagic, TechMagic це як велика родина, у якій кожен твій teammade це твій брат, або сестра :-) . Велика сім’я, у якій ти відчуваєш себе потрібним.
Я провіа тут два найкращі роки у цій компаніїї, від самого початку її заснування, і жодного дня я не пожалів що доєднався до групи ентузіастів які розпочинали свою справу, це був безцінний досвід побачити і взяти участь у народженні нової IT компанії . Компанія динамічно розвивається і вже за два роки свого існування зібльшила кількість своїх співробітників вдесятеро: від 5 до 50. Керівництво завжди тримає руку на пульсі розвитку техногологій і стимулює працівників до вивчення нових технологій. Усі хто бажає донести свої дослідження до інших заохочуються маленьким подарунком у вигляді книги.
Ще про що хотілося б згадати, що є дуже важливим, на мою думку, це робота HR менеджерів, які не просто приводять нових людей у команду, але й працюють над атмосферою у колективі, кожного місяця відбувається збір загальної думки у компанії, ну майже як у сім’ї, і кожен у кого є якісь пропозиції щодо покрещення процесів роботи, або у офісі або будь чого іншого, може висловити свою думку і буде почутий усім колективом.
Окреме слово про керівників, хоча ми ніколи їх так не називаємо)
Ліда, Андрій і Олег це перш за все друзі, співробітники і вже тоді головні люди у компанії, добрі приємні і відзивчиві люди.
Якщо Вам колись випаде нагода попрацювати тут Ви самі все відчуєте, не вірте чуткам, пробуйте.