16 ноября 2015 17:30

Sofia Melnychuk, Client Partner с 2015 года

TechMagic — це компанія, яка стрімко розвивається, має цікаві проекти та неймовірно дружню команду. Працювати з такими завзятими та прогресивними людьми надзвичайно комфортно.
Також, що мене вразило, це відсутність бюрократії. Тут кожен буде почутим, а ініціатива винагороджена.
Приємно вражає заохочення компанії до персонального розвитку працівника. До слова, нещодавно було започатковано Mobile Competence Team та Web Competence Team. Вони покликані допомагати в комунікації між розробниками та ділитись одне з одним найкращими практиками з різних проектів.
Якщо ти девелопер/QA і шукаєш собі нове місце роботи, то будь готовий, що тут ти не знайдеш менеджерів, які стоять за спиною. Тут кожен викладається на повну і сам слідкує за процесом. Звісно, що ти не будеш покинутий, є там ліди, які завжди готові допомогти та скерувати у правильне русло.
На останок скажу ще таке — тут в TechMagic ми не просто пишемо код. Тут ми допомагаємо креативним, ініціативним та натхненним стартаперам з їхніми ідеями. Ми розуміємо їхню проблему та допомагаємо в її вирішенні. Будь готовий спілкуватись з замовником напряму не лише в переписці, а й через Skype дзвінки.

Якщо ти вважаєш, що ти справжній ніндзя, то будемо раді знайомству!