Відгуки про компанію TechLions IT Recruiting agency

3 квітня 2020 14:51

Jaroslav Shkarupilo, епам-іді-*****

прекрасне.it/2020/04/03/work-for-food-soon/
Ну шо, Міла, із феєричним зашкваром тебе! ) Сама-то вже почала за хавчик працювати? А доведеться ))

Ну і якщо я вже зайшов, то кілька слів про «компанію».
Дата реєстрації домену — вересень 2019.
Відгуків — 0.
Інфи в спільнотах — 0.
Сайт — ні про що; судячи по мильним картинкам та дефолтній фавіконці, дизайнер ліпив за пачку Дошираку.
Мова надання інфи — виключно російська, що викликає логічні питання накшталт «а які там можуть бути замовники?!»
Список вакансій набит якоюсь дічЪю в дусі «а может бить корова, тра-та-та та-та та-та, а может быть собака, гав-гав-гав гав-гав гав-гав», всуміш із позиціями, про назви яких навіть гугл ніфіга не знає: VebOps [sic!]

Походу, чергове збіговисько «самих розумних», які думали, що зліплять трешовий лендінг та почнуть грести бабос ковшем екскаватора, але, ймовірно, не так легко сталося, як гадалося.

При такій комбінації це ви джунів маєте в гузно цьомать, щоб бодай вмовити увіткнуть їх кудись мідлами, а не ставать в позу та фєкать, почувши зарплатні очікування кандидатів, які позіціонують себе сініорами; а вже півтора роки там досвіду, чи п’ятнадцять років, мілочка, не твоїх розумових здібностей то діло.

Там дві:
Mila Alenina [Head of recruitment в TechLions]
Milana Personal [Lead Technical Recruiter в Tech Lions]

Чи це одна й таж сама?

Зашкварилась перша.
Друга, я так розумію, „бізнес партнер” ака психологиня ака менеджер по персоналу з АТБ, яка, до того ж, троооошечки так „округлила” у себе і лінкедін профайлі дату початку роботи на поточному місці, перші пруфи існування якого, як відомо, з’явилися тільки через 7 місяців.

Корочше, ахентство імені двох-трьох професіоналок із Бохатим Внутрєрннім Мірам (тм)

p.s. Гусари, мовчати! Інфа з ФБ сторінки — www.facebook.com/...​chLions.Recruiting.Agency , а не натяк на те, про що ви подумали ))

You are welcome to our group. We’re fastly growing recruiting agency that specializes in Searching /Hunting the best technical specialists.
Our Lead recruiters are graduates of Psychology universities and highly skilled in their technical search and in creating a psychological portraits of your future employees.
With our team of professionals, you will be sure that you will get the most qualified employees as soon as possible in the recruiting market.

p.p.s. як вони там одна одну не повбивали, ділячи між собою тайтли Head/Lead, я х.з. )

Вони ладнають між собою і вже є новий сумісний проект IT X100