Так вийшло, що в цьому році, мені довелося змінити свою сферу діяльності, де я пропрацював 12 років. Я вирішив спробувати себе, в новій для себе галузі, в ІТ-індустрії. Але для того, щоб стати спеціалістом, треба знання. Після довгого пошуку, обговорення, роздумів, та телефонних дзвінків з ІТ-школами, які пропонують свої курси, я зупинився на навчальному центрі «Мережні технології» від ІТ-компанії «TechExpert». Я обрав для себе курс «QA: Тестування з нуля» і не прогадав. Курс дуже крутий та дійсно насичений знаннями. Курс, де теорія тісно переплітається з практикою. З практикою, якої дуже багато. І це правильно, тому що, відточити свої вміння та навички, можна тільки на практиці! Чек-листи, тест-кейси, баг репорти, Jira, API, Postman, SQL, DevTools, Linux, Git, Gmeter, та ще багато цікавого та корисного опанували на курсі QA. Висококваліфікований вчитель, веде урок просто та зрозуміло, відповідає 24/7 на всі ваші 1000 запитань «що?» та «як?», перевіряє «домашку», все «розжовує», допомагає та дійсно навчає. Дякую вчителю, Ганні Заікі, за знання, терпіння, підтримку, увагу до моїх успіхів та невдач. Окрема подяка — за критику і погані оцінки... вони допомагали мені удосконалюватися.
Дуже багато, ще залежить, від самого учня, від його мотивації та жаги до нових знань.
Підсумовуючи, можна сказати, що весь навчальний центр «Мережні технології», працює над тим, щоб кожен учень дійсно отримав професійні знання, та міг використовувати отриманні знання та вміння на практиці у своїй роботі. Ви даєте дуже класну та хорошу базу для молодого спеціаліста.
Всьому колективу, «Мережні технології», величезне ДЯКУЮ, Ви молодці, так тримати! Всім міцного здоров’я та мирного неба!

Основа будь-якої компанії — це люди, тому дуже важливо, хто у твоїй команді. Важливо знати, що поряд ті, хто зроблять свою роботу вчасно, в повному обсязі, та ще й з родзинкою. Тішить, що молоді фахівці, які приходять у TechExpert звертають на це увагу і також, як і ти, вважають це важливим, а «старенькі» так само надійні, як і 20 років тому. По праву можна сказати, що висловлювання Генрі Форда: «Якість — це робити щось правильно, навіть коли ніхто не дивиться» це про нашу компанію та її підхід до людей та роботи. Декілька років тому один з наших минулих співробітників, якій проробив в компанії більш, ніж 10 років, порівняв TechExpert з ракетоносієм, якій виводить на орбіту все нові та нові «зірки» — професійних фахівців, підтримую його слова, це так і є.

Хороша компанія з домашньою атмосферою, де робочий колектив для тебе — родина. Багато хто починав кар’єру в Techexpert, а деякі працюють тут роками і навіть десятиліттями, а це про щось говорить. Тут на вас чекають виклики і цікаві задачі, які загартовують і навчають. І якщо ви перетнулися з Techexpert як працівник чи клієнт, або як партнер, знайте вам дійсно пощастило!

Перше приємне враження для мене був колектив. Часто про компанію кажуть, що в них гарний колектив, але тут він дійсно сімейний. Ти бачиш людей які горять тим, що роблять. Які можуть зробити більше і якісніше, бо їм в кайф. І це заряджає. Друге — це те що тут автоматизують все. Тож допобачення писанина, заради писанини. А отже нічого не губиться, не забувається й все робиться як слід.

Тож рекомендую всім.

TechExpert — чудова ІТ компанія, яка надає своїм співробітникам найкращі можливості для самореалізації і кар’єрного росту. Саме тут почався старт моєї трудової кар’єри і тут я отримала чудовий досвід роботи в великій міжнародній ІТ компанії.
Злагоджений колектив, лояльне керівництво, яке завжди готове йти на зустріч своїм співробітникам, перспективи розвитку, активний відпочинок і просто легка, дружня атмосфера — це те, що важливо для успішної роботи і саме це якнайкраще характеризує компанію TechExpert.

Работал с компанией и как заказчик и как сотрудник. Компания действительно работает как команда, где все вместе реализуют самые разнообразные проекты, как и положено качественному системному интегратору с матричной организацией.
Отличная рабочая атмосфера и коллектив, значительные возможности для профессионального роста.

Хорошая компания, в которой я отработала 5 лет. Прошла путь от помощника менеджера по продажам до системного аналитика.
Компания нацелена на долгосрочную работу с клиентами, поэтому, придя работать в нее, вы можете рассчитывать на большой опыт в разнообразных проектах и это касается любого отдела.
Отличительная черта Техексперта — прекрасный коллектив. Так сложилось исторически, что она притягивает к себе хороших людей. В компании вы найдете новых друзей, которые останутся с вами по жизни.
Атмосфера приятная, работается легко и руководство высоко ценит трудолюбивых сотрудников.

TechExpert — вполне прогрессивная украинская ИТ-компания. Работаю в ней с августа 2015 года. Высокая степень лояльности и демократичности со стороны собственников компании, удачно сочетается с системным подходом ведения бизнеса и правильной организацией бизнес-процессов. За мою практику, все договоренности по условиям труда с сотрудниками соблюдаются без проблем.

Компания старается подхватывать инновационные тренды на ИТ-рынках Европы и предлагать их украинским заказчикам. Основные задачи TechExpert — помогать в развитии украинской ИТ-сферы, внедрять сложные инфраструктурные решения, помогать в организации серверных и облачных решений. Также TechExpert предлагает программные продукты собственной разработки по автоматизации различных бизнес-процессов, системы Электронного документооборота, Корпоративного портала, системы автоматизации ИТ-процессов, а также по оценке Информационных рисков и пр.

Ну и еще один важный актив — отличный Учебный центр «Сетевые технологии», где любой желающий (в том числе и сотрудник) может пройти обучение и получить сертификат практически на любую ИТ-тематику.