Основа будь-якої компанії — це люди, тому дуже важливо, хто у твоїй команді. Важливо знати, що поряд ті, хто зроблять свою роботу вчасно, в повному обсязі, та ще й з родзинкою. Тішить, що молоді фахівці, які приходять у TechExpert звертають на це увагу і також, як і ти, вважають це важливим, а «старенькі» так само надійні, як і 20 років тому. По праву можна сказати, що висловлювання Генрі Форда: «Якість — це робити щось правильно, навіть коли ніхто не дивиться» це про нашу компанію та її підхід до людей та роботи. Декілька років тому один з наших минулих співробітників, якій проробив в компанії більш, ніж 10 років, порівняв TechExpert з ракетоносієм, якій виводить на орбіту все нові та нові «зірки» — професійних фахівців, підтримую його слова, це так і є.

Хороша компанія з домашньою атмосферою, де робочий колектив для тебе — родина. Багато хто починав кар’єру в Techexpert, а деякі працюють тут роками і навіть десятиліттями, а це про щось говорить. Тут на вас чекають виклики і цікаві задачі, які загартовують і навчають. І якщо ви перетнулися з Techexpert як працівник чи клієнт, або як партнер, знайте вам дійсно пощастило!

Перше приємне враження для мене був колектив. Часто про компанію кажуть, що в них гарний колектив, але тут він дійсно сімейний. Ти бачиш людей які горять тим, що роблять. Які можуть зробити більше і якісніше, бо їм в кайф. І це заряджає. Друге — це те що тут автоматизують все. Тож допобачення писанина, заради писанини. А отже нічого не губиться, не забувається й все робиться як слід.

Тож рекомендую всім.

TechExpert — чудова ІТ компанія, яка надає своїм співробітникам найкращі можливості для самореалізації і кар’єрного росту. Саме тут почався старт моєї трудової кар’єри і тут я отримала чудовий досвід роботи в великій міжнародній ІТ компанії.
Злагоджений колектив, лояльне керівництво, яке завжди готове йти на зустріч своїм співробітникам, перспективи розвитку, активний відпочинок і просто легка, дружня атмосфера — це те, що важливо для успішної роботи і саме це якнайкраще характеризує компанію TechExpert.

Работал с компанией и как заказчик и как сотрудник. Компания действительно работает как команда, где все вместе реализуют самые разнообразные проекты, как и положено качественному системному интегратору с матричной организацией.
Отличная рабочая атмосфера и коллектив, значительные возможности для профессионального роста.

Хорошая компания, в которой я отработала 5 лет. Прошла путь от помощника менеджера по продажам до системного аналитика.
Компания нацелена на долгосрочную работу с клиентами, поэтому, придя работать в нее, вы можете рассчитывать на большой опыт в разнообразных проектах и это касается любого отдела.
Отличительная черта Техексперта — прекрасный коллектив. Так сложилось исторически, что она притягивает к себе хороших людей. В компании вы найдете новых друзей, которые останутся с вами по жизни.
Атмосфера приятная, работается легко и руководство высоко ценит трудолюбивых сотрудников.

TechExpert — вполне прогрессивная украинская ИТ-компания. Работаю в ней с августа 2015 года. Высокая степень лояльности и демократичности со стороны собственников компании, удачно сочетается с системным подходом ведения бизнеса и правильной организацией бизнес-процессов. За мою практику, все договоренности по условиям труда с сотрудниками соблюдаются без проблем.

Компания старается подхватывать инновационные тренды на ИТ-рынках Европы и предлагать их украинским заказчикам. Основные задачи TechExpert — помогать в развитии украинской ИТ-сферы, внедрять сложные инфраструктурные решения, помогать в организации серверных и облачных решений. Также TechExpert предлагает программные продукты собственной разработки по автоматизации различных бизнес-процессов, системы Электронного документооборота, Корпоративного портала, системы автоматизации ИТ-процессов, а также по оценке Информационных рисков и пр.

Ну и еще один важный актив — отличный Учебный центр «Сетевые технологии», где любой желающий (в том числе и сотрудник) может пройти обучение и получить сертификат практически на любую ИТ-тематику.

Вакансії TechExpert