20 жовтня 2021 19:09

Євгеній Ткаченко, Android software engineer в Vimeo

Цікаво почути думку «компанії» і дочекатися звільнення тих, хто вирішив завертати україномовних.
Або ж good luck знайти собі ватних спеціалістів)

Підтримали:  Mykola Dvirnyy Andrii Romaniuk Oleh Liskovych Оксана Адамська Valeriia Zabava Валерій Мірошниченко Vitaliy Fedorovskyy Ирина Кальянова Кресь Олександр Расколінос Amy Pond Володимир Наталія Колісніченко Максим Братішко Lyuda Yashchenko Богдан Андрющенко Nataliya Lukovska Цинічний Укроп Дарія Цяпенко Олексій Гольчук Ти Мене Не Знаєш О. Олег Кобель Mila Poli Сергій Гашинський Іван Буділов максим н Нерухомість Домінант Roman Poliychuk andev andev Anatolii Віталій Боринський Olha Ivaniv Вячеслав Oleksandr Vashchishak Семеняк Руслан Viktor Kyryltsev Mykola Mikhaylenko Panferova Olga Evgeniy Smirnyi Oleg Miroshnychenko Nazar Yanovets Volodymyr Kochyn Anatoliy Yevpack Mykhailo Lisovskyi Bogdan Ovcharov Ирина Новаковская Iryna Oleksii Shlemko Maksym Chudak Vova Dmytryshyn Oleksandr Kabanov Дмитро Ярощук Олег Швець Stanislav Tratsevskyi Василь Нагуляк Dianka Rostetska Aleksandr X Karina Kosenko Микола Шестак Olya Shabanova Anatolii Olesh Олександр Мазур Elena Pakholchak Сергійко Так Roksolana Gaivoronska Vika Horhul Natalia Nakonechna Vitalii Shvets Albina Kremlovska Yury Dyagilev Vasyl Yuhas Yuriy Soskov Євген Куртасов Yaroslav Lopushansky Bogdan Levkiv Юрій Кучма Микита Підлісняк Anya Kotyuk Maksym Lynnyk Ярослав Характерник Igor Rebega Sergii Kovalev Yuriy Voziy Illia Ratkevych Oleksandr Suvorov Volodymyr Triapichko