Поддерживаю желание конторы устанавливать свои правила, это бизнес, господа национально-озабоченные, не нравится — не работайте там

Поддержали: Aleksandr O

Дискримінація за мовною ознакою. Я працюю в німецькомовній компанії, і українською розмовляв з росіянами з Латвії без проблем. А ця компанія пролітає. Я запам’ятав назву, якщо реакції компанії не будуть всі хто залишиться там працювати до 02.2022 у мене співбесіду не пройдуть — кодекс відповідності має діяти для всіх.

На роботі переважно говорю і думаю російською, але б ніколи не дозволив собі когось змушувати нею розмовляти
Нехай наші діти говорять та думають тільки українською! Слава Україні!

«Батько наш Бандера, Україна — мати, ми за Україну ідем воювати»
Ця компанія не має нічого спільного до України.
Після 7-ми років війни, окупованих територій, і тисячі вбитих Росією, вони сміють перед кандидатом ставити умову розмовляти мовою окупанта. Зауважу, не англійською, а саме мовою окупанта — російською!

Запам’ятайте, маньшовартість не прикрашає!
Але дякую вам і компанії Yaro, за чудовий приклад для українців, як кількома фразами можна знищити свій бізнес!

Поддержали: Ярослав НестеренкоOleg KorniychukNCNationViktor BelinskyyRoman RudyachenkoАлексей ТкаченкоВалентин НелинДмитро ГерасименкоOlena LytvynenkoOleh HulianskiyВіктор ТучакTetiana KuzmenkoМакс СавичVyacheslav VakulichWeb SkillNinel RyzhukVAVANCHIK IVitalii TiutiunnykLena Zenkovskafelix tenquerпаша чернецькийДмитро ПрізвищеIryna PustynnikovaMykola AndrosiukMarta KulykLesya BazyukКапитан АвокадоОлександр БожкоYana ChornaYevhen KavetskyiAndriy TymoshenkoМарія НіконоваViktoriia KoshelenkoAndrew IvanovskiyЄвген БондаренкоМаксим ДонченкоMaksym LushpenkoOstap PukalskyyIvan LaverIryna FelykOleksandr KiliushykMykhailo YarushevskyiVitaliy PuhliyRoman ShАнастасія ГринажукDmytro DorodnykhChekhuta DmytroLo LolissimoІлля ПишнякValentyna TymoshukStanislav KalinovskiyAdriana BoyarchukMax AloeNataliia NikitinaСеменяк РусланViktor KyryltsevIvan HrynkivKyrylo YakovlievОлексій ПанасюкAndrij OnufrijchukMykolaДаша НестеровичРоман КорчакMariana NakonechnaAndrii HrushetskyiСергей ЛевченкоOleksandr OlshynskyijtenaxСтас ЦелованскийNatali KrasnobaievaAnastasia DidenkoIgor LeontyukAlexander KhoroshevАндрій БарабашArtem BaidalaBogdan OvcharovMykola KuzevychAlexey ShlemkoOlga VasilyvNickNatalia AndrushkivYaroslav KuchkovskyBogdan HaidaiPavlo RoshchynaElenaАндрей ПоповичMykola VeryhaТарас БойкоAleksandr NaumenkoGennadii GuliakovValerii DohrykMariia KashpurAndrii KotkoAndriy NichikТарас МотущукOleksander MokhonkoAlex TolokIgor DumchykovTetiana KYulia KravchenkoOleg ButenkoBaron SuslinMarina KouznetsovaKyrylo BialoRoman PospishenkoІгор ІвановичЯрослав КладницкийOlexiy KhimchenkoTanya IshchenkoRuslan BelousІван АксьоненкоOleh OnufrykМаксим ШнітовДмитрий ЛяшкоVolodymyr ZaplatynskiiMaksym KrupenkoДанил МищенкоAndriy KVitalii ShvetsИгорь ПовзикMarina NarozhniakOleksii GagAlex TertyshnykBob ArchVictor KonovalovOleg ZinovievMikhail IvanovIryna YaroslavtsevaSvitlana ChernyhivskaVladimir KostandovАндрей КицунKostiantyn KolesnichenkoEugene SuleimanovTamara KoliadaVasyl StepuloIrina RotanovaBogdan AndreykoDmytro GOleksandr MenzheresOstap MalaniukЮрій ЧугаєнкоKonstantin NosachOleksandr LykhynaPavlo KyrylenkoVasya SemenovPavel PeshkovArtur MatsehorSerhiy KosiyAnna HolubAnton RudenkoSerhii PovisenkoEugene TkachenkoAlexandrOleksandr BushkovskyiSergey SenkovtragvarЯрослав ХарактерникMaxim VyazovskyDmitriy ChervanevAndrii KemkaStanislav SnezhkovskiyVlad SkachkovДенис ШокотькоТарас ТріщукВладислав ПеревышкоDenis TemchenkoOлександр VOleksandr ManenkoPetro Sasnyk

Спецкурс «Как обгадится за 5 минут» у вас преподают?

Поддержали: Artem KovalenkoNCNationViktor BelinskyyOleh Hulianskiynaniasa ghМакс СавичWeb SkillAnton KornwoodMikhail DubonosovNinel RyzhukLena ZenkovskaLesya Bazyukjunksta unkstaКапитан АвокадоОлександр БожкоNadiia FurletАнастасия ЦентроваYevhen KavetskyiМарія НіконоваЄвген БондаренкоМаксим ДонченкоMaksym LushpenkoOstap PukalskyyIryna FelykOleksandr KiliushykMykhaylo RomanivLo LolissimoІлля ПишнякNataliia NikitinaСеменяк РусланViktor KyryltsevОлексій Панасюкalina ashortiyaMykolaСергей ЛевченкоOleksandr VelychkoNatali KrasnobaievaAnastasia DidenkoIgor LeontyukAlexander KhoroshevArtem BaidalaAlexey ShlemkoOlga VasilyvYaroslav KuchkovskyPavlo RoshchynaAlex ZodovMykola VeryhaAleksandr NaumenkoMariia KashpurBohdan ChernovolOleksander MokhonkoIgor DumchykovYulia KravchenkoYuri PekelisOleg ButenkoArsenii SierovBaron SuslinMarina KouznetsovaKyrylo BialoRoman PospishenkoІгор ІвановичOleksandr GryniukKonstantin ProhorovДмитрий ЛяшкоVitalii ShvetsИгорь ПовзикOleksii GagOleg ZinovievIvan RomanivАндрей КицунВячеслав РоненкоEugene SuleimanovTamara KoliadaVasyl StepuloЕвгенийIrina RotanovaOstap MalaniukKonstantin NosachOleksandr LykhynaVasya SemenovAlexandrSergey SenkovDmitriy GalievskiyЯрослав ХарактерникDmitriy ChervanevVolodymyr StadnykАндрійВладислав ПеревышкоRuslan TeliukPetro Sasnyk

Когда уже побанят эти ватные морды...

Все, они самоудалились с ДОУ
)))

Поддержали: Artem KovalenkoNCNationViktor BelinskyyOleh HulianskiyМакс СавичWeb SkillAnton KornwoodNinel RyzhukВладислав МельничукLesya Bazyukjunksta unkstaКапитан АвокадоDenys MOleksandr LobodaPavlo MarchukОлександр РасколіносВолодимирR CollectОлексій ГольчукМарія НіконоваViktoriia KoshelenkoМаксим ДонченкоMaksym LushpenkoOstap PukalskyyStepan DolhopolyiIryna FelykOleksandr KiliushykMykhaylo RomanivDmytro DorodnykhLo LolissimoІлля ПишнякАннаСеменяк РусланViktor KyryltsevIvan HrynkivAndrij OnufrijchukMykolaHeorhii BondarchukСергей ЛевченкоBohdan KucheriavyiNatali KrasnobaievaNikolay MarchenkovIgor LeontyukNatalia ZhukAnton PukayPetro NovosadArtem BaidalaBogdan OvcharovAlexey ShlemkoOlga VasilyvYaroslav KuchkovskyBohdan KryvyiMark NeramikAlex ZodovБогдан КрасняковMykola VeryhaGennadii GuliakovDanil MamedovMariia KashpurВиктор ФурсаBohdan ChernovolAlex TolokYulia KravchenkoOleg ButenkoBaron SuslinMarina KouznetsovaKyrylo BialoRoman PospishenkoOleksandr GryniukSasha KozlovСергійко ТакДмитрий ЛяшкоMaksym KrupenkoИгорь ПовзикKyrylo KuchelnyiIgor AnosovDmytro ChubOleg ZinovievmushkoЮрий КравчукYury DyagilevSvitlana ChernyhivskaВячеслав РоненкоEugene SuleimanovVasyl StepuloAndrii UhryniukOstap MalaniukKonstantin NosachOleg BratchikСашко ЧехоцькийEugene TkachenkoIvannaSergey SenkovDmitriy GalievskiytragvarMaksym LynnykЯрослав ХарактерникDmytro KryvenkoСергей ПуховLenur ServerievVolodymyr StadnykВладислав ПеревышкоDmytro PotapovSergii KovalchukAndrusenko Dmitry

Affreact туточки? На нагрітому ринку відштовхувати від себе людей це ідіотія, і відмова людині у працевлаштуванні через її мову це як раз відштовхування. Ну, сподіваюсь, люди до вас більше не звернуться, на щастя в українському аутсорсі вистачає адекватних компаній.

хочеться побачити відновлену сторіночку в ЛінкедІн... і подивитись на тих співробітників, що приконекчені до цієї компанії... але скоріш за все, що в компанії завтра вже буде ребрендінг

Поддержали: Макс СавичWeb SkillAnton KornwoodNinel RyzhukLena ZenkovskaIryna PustynnikovaMykola AndrosiukВладислав МельничукLesya Bazyukjunksta unkstaВолодимир ГолобородькоКапитан АвокадоОлександр БожкоАнастасия ЦентроваDenys MVova BaldychPavlo MarchukGrishchenko IrinaВолодимирОлексій ГольчукYevhen KavetskyiМарія НіконоваЄвген БондаренкоМаксим ДонченкоNazarii PetreshakStepan DolhopolyiOleksandr KiliushykMykhaylo RomanivIhor ChornyiDmytro DorodnykhКатеринаLo LolissimoСеменяк РусланViktor KyryltsevIvan HrynkivDmytro DukhОлексій Панасюкalina ashortiyaMykolaHeorhii BondarchukДенис ОстровскийСергей ЛевченкоBohdan KucheriavyiNazar YanovetsNatali KrasnobaievaAnastasia DidenkoIgor LeontyukAlexander KhoroshevNatalia ZhukPetro NovosadBogdan OvcharovAlexey ShlemkoOlga VasilyvYaroslav KuchkovskyAlex ZodovБогдан КрасняковRoman ZubkoMariia KashpurBohdan ChernovolKarina KosenkoOleg ButenkoBaron SuslinMarina KouznetsovaRoman PospishenkoІгор ІвановичОлександр МазурOleksandr GryniukRuslan BelousДмитрий ЛяшкоMaksym KrupenkomushkoYury DyagilevSvitlana ChernyhivskaВячеслав РоненкоAnton NakonechnyiKonstantin NosachAnna HolubEugene TkachenkoIvannaAlexandrSergey SenkovMaksym LynnykЯрослав ХарактерникVolodymyr StadnykPetro SasnykAndrusenko Dmitry

Побачила пост в соц мережах і деякий час не могла повірити що це не фейк! Як так можна? Сором просто! Будувати бізнес в країні й настільки не поважати державну мову! Ганьба!

Поддержали: Oleg KorniychukАлексей ТкаченкоІрина БілинецьTetiana KuzmenkoМакс СавичWeb SkillNinel RyzhukIryna PustynnikovaMykola AndrosiukMarta KulykВладислав МельничукLesya Bazyukjunksta unkstaВолодимир ГолобородькоКапитан АвокадоОлександр БожкоNadiia FurletАнастасия ЦентроваLyubomyr HuzarVova BaldychOleksandr LobodaPavlo MarchukGrishchenko IrinaВолодимирОлексій ГольчукYevhen KavetskyiЄвген БондаренкоСергій ЧоповськийOlena ShutkaАлескандр АлександровOleksandr KiliushykMykhaylo RomanivIhor ChornyiDmytro DorodnykhКатеринаLo LolissimoАннаNataliia NikitinaСеменяк РусланViktor KyryltsevIvan HrynkivKyrylo YakovlievОлексій ПанасюкMykolaДенис ОстровскийСергей ЛевченкоBohdan KucheriavyiOleksandr OlshynskyiNatali KrasnobaievaAnastasia DidenkoIgor LeontyukNatalia ZhukPetro NovosadBogdan OvcharovAlexey ShlemkoOlga VasilyvYaroslav KuchkovskyMark NeramikMax ChudakБогдан КрасняковDanil MamedovMariia KashpurAndriy FedinBohdan ChernovolТарас МотущукIgor DumchykovOleg ButenkoBaron SuslinMarina KouznetsovaОлександр МазурOleksandr GryniukRuslan BelousДмитрий ЛяшкоMaksym KrupenkoAndriy KDimka KovalevskyiDmytro ChubmushkoYury DyagilevАндрей КицунВячеслав РоненкоEugene SuleimanovAnton NakonechnyiAnastasiia NevidomskaBogdan AndreykoOleksandr LykhynaOleg BratchikСашко ЧехоцькийAnna HolubEugene TkachenkoAlexandrSergey SenkovMaksym LynnykЯрослав ХарактерникStanislav SnezhkovskiyVolodymyr StadnykDmytro PotapovAndrusenko Dmitry

Батько наш Бандера

Поддержали: naniasa ghWeb SkillTara XaraNinel RyzhukVitalii TiutiunnykMykola AndrosiukВладислав МельничукLesya Bazyukjunksta unkstaВолодимир ГолобородькоКапитан АвокадоОлександр БожкоNadiia FurletАнастасия ЦентроваDenys MБогдан ЖишкоLyubomyr HuzarVova BaldychPavlo MarchukGrishchenko IrinaВолодимирМарія НіконоваJulia SyrotaViktoriia KoshelenkoAndriy IvanykЄвген БондаренкоМаксим ДонченкоNazarii PetreshakOleksandr KiliushykYulia BoikoIhor ChornyiSergeyСеменяк РусланViktor KyryltsevKyrylo YakovlievIhor MusikevychОлексій ПанасюкMykolaHeorhii BondarchukBohdan KucheriavyiOleksandr OlshynskyiNatali KrasnobaievaAlexTaIgor LeontyukAlexander KhoroshevAnton PukayBogdan OvcharovAlexey ShlemkoOlga VasilyvMax ChudakAlex ZodovДэвид БлэйнБогдан КрасняковRoman LutsDanil MamedovBohdan ChernovolPavlo SliusarYulia KravchenkoYuri PekelisOleksandr SerdiukBaron SuslinMarina KouznetsovaДмитрий ЛяшкоИгорь ПовзикKyrylo KuchelnyiОксана СьомкаOleksii GagDimka KovalevskyiMikhail IvanovmushkoYury DyagilevВячеслав РоненкоAnton NakonechnyiВасилий ГоловкоOleg SobchukYuriy SoskovOstap MalaniukOleksandr LykhynaOleg BratchikСашко ЧехоцькийSergey SenkovtragvarMaksym LynnykЯрослав ХарактерникDmytro KryvenkoVolodymyr StadnykВладислав ПеревышкоEugene GhostishevDenis TemchenkoDmytro PotapovRobert RogovichSergii Kovalchuk

«Ємєльян. Пазвольтє, ви ж нє у сєбя дома! Миша, Гpиша, Опанас і Толя пиздять кацапів. Кацапи кpичать дуpними голосами.» © Метр

Поддержали: Viktor DemkoRoman RudyachenkoOlena Lytvynenkonaniasa ghВіктор ТучакLena ZenkovskaMykola AndrosiukСергій КовальськийВладислав МельничукLesya Bazyukjunksta unkstaВолодимир ГолобородькоКапитан АвокадоTaras KraynykБогдан ЖишкоVova BaldychHanna ParichНаталія ВишнівськаPavlo MarchukGrishchenko IrinaВолодимирМарія НіконоваYaroslav OsipchukЄвген БондаренкоМаксим ДонченкоMarina SamaraTaras MurzenkovMykhaylo RomanivSergeyMax AloeСеменяк РусланViktor KyryltsevKyrylo YakovlievMykolaIhor KobzarNazar YanovetsjtenaxOleksandr VelychkoIgor LeontyukDenis KushpilAlexander KhoroshevNatalia ZhukLeonid IvanushenkoBogdan OvcharovMax VashchenkoAlexey ShlemkoOlga VasilyvMax ChudakAlex ZodovДэвид БлэйнБогдан КрасняковRoman LutsOlga MakienkoGennadii GuliakovDanil MamedovVictor YurchenkoТарас МотущукOleg ButenkoOleksandr SerdiukDmytro KolbinOlexiy KhimchenkoОлександр МазурOleksandr GryniukАндрій ЄндріжиєвськийKonstantin ProhorovДмитрий ЛяшкоVolodymyr ZaplatynskiiИгорь ПовзикDimka KovalevskyiMaksym KozyrevYury DyagilevСергій РязановВячеслав РоненкоEugene SuleimanovAnton NakonechnyiYuriy SoskovАндрій ЖукDionysii PolishchukVasyl StepuloToropov MykhayloBogdan AndreykoOstap MalaniukOleksandr LykhynaRyzhov OleksandrСашко ЧехоцькийDmytro KhomychMaksym LynnykStanislav SnezhkovskiyВладислав ПеревышкоEugene GhostishevDenis Temchenko

«Миша. О, диви... Кацапи...
Гриша (з московським акцентом). Как пагодка в Масквє?
Владімір. Я что-то юмоpа-то нє пооонял...
Опанас. Хуйня якась... Кацапи всєгда такі понятливі — а не понімають...»
© Метр

Покажіть-но ту ватну худобу, котра дала вказівку не співбесідувати хлопця через мову?

Кончені українофоби. Ні, я міг би такого очікувати від пункту прийому склотари в Снєжном. Але в Києві? в IT??

Поддержали: Макс Савичпаша чернецькийDimaS RGIryna PustynnikovaMykola AndrosiukВладислав МельничукLesya Bazyukjunksta unkstaВолодимир ГолобородькоКапитан АвокадоОлександр БожкоNadiia FurletАнастасия ЦентроваLyubomyr HuzarVova BaldychPavlo MarchukСергей БортOleg LiscovichВолодимирLittle Blind Chickenandev andevЄвген БондаренкоСергій ЧоповськийOleh YaМаксим ДонченкоDev DevOleksandr KiliushykNatalija PakuljakSergeyoleksii tymoshenkoOleg NazarenkoЮлія БенедюкСеменяк РусланViktor KyryltsevDmytro DukhMykolaДенис ОстровскийBohdan KucheriavyiNazar YanovetsjtenaxAnastasia DidenkoIgor LeontyukAlexander KhoroshevMykhailo LisovskyiPetro NovosadLeonid IvanushenkoBogdan OvcharovMax VashchenkoСергей КожедубAlexey ShlemkoOlga VasilyvMax ChudakБогдан КрасняковRoman LutsAlina RubanSerhii SobolievJonh SmithYulia KravchenkoBaron SuslinDmytro KolbinMarina KouznetsovaOlexiy KhimchenkoОлександр МазурOleksandr GryniukOleh OnufrykАндрій ЄндріжиєвськийJaroslav ShkarupiloИгорь ПовзикDimka KovalevskyiIgor AnosovIgor BurkovychYury DyagilevSvitlana ChernyhivskaВячеслав РоненкоAnton NakonechnyiВасилий ГоловкоOleg SobchukYuriy SoskovІгор ЛевченкоVasyl StepuloJenya KirmizaBogdan AndreykoOstap MalaniukЮрій ЧугаєнкоOleksandr LykhynaAnna HolubViktor LeleikoIvannaSergey SenkovNatalia TymoshykSerhii OsadchyiMaksym LynnykVolodymyr StadnykEugene GhostishevAndriy Loboda

Компанії без різниці ваш досвід, вміння, тех скіли і тому подібне. Їй важливо одне: ви зобов’язані спілкуватись російською мовою працюючи в Україні в українській компанії!

Кримінальний кодекс України Стаття 161: Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками

Компанія відшиває кандидатів за відмову спілкуватись російською, 8 років війни їх нічого не вчать. Не рекомендую зв’язуватись з ними і бажаю їм якнайшвидше закритись.

Ганебна організація, яка дозволяє собі та своїм HR-працівникам таке не професійне ставлення щодо організації інтервью та найму працівників, ще й до того обмежує у праві спілкуватись державною «Українською» мовою.

Українофобна компанія, що часто міняє свох назви. Схоже, чудовй кандидат для розслідування DOU та висвітлення їх топ-менеджерів — щоб не могли сховатить за новою назвою компанії.

Хотілося б дізнатися повні імена рекрутера Єлизавети і HR Свєтлани, які так блискавично спозиціонували бренд роботодавця.

Як на мене, то ця ситуація — свідчення їх фахової некомпетентності.

Жити в Україні і змушувати розмовляти російською. Ви там усі хворі?

Поддержали: Алексей ТкаченкоІрина Білинецьпаша чернецькийСергій КовальськийMykola DvirnyyOleg LiscovichOksana AdamskaValeriia ZabavaOlga AsmanskaЛюба Борщевська-ШлапакSvyatoslav NadozirnyArsen MakovetskiyОлександр КорнієнкоKnighterrorОлександр КондратюкВалерій МірошниченкоОлег СімашкоGarry GarryVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр РасколіносОлег ГлущенкоВиктория КудинаТонтон МакутMykhaylo RomanivКатеринаEugene FadeevOleksandr VashchishakЄвген АврамовСеменяк РусланViktor KyryltsevDmytro DukhВладислав ЗаікінYevhen VitivMykolaSergey LypchenkoАлександр ГалаганNazar YanovetsVolodymyr KochynMykhailo LisovskyiKarina BulachekBogdan OvcharovРостик СидорчукAlexey ShlemkoIvan MalkovichНадія МалікMax ChudakLiubovБогдан КрасняковVova DmytryshynOleksandr KabanovДмитро ЯрощукRoman VynogradovVladyslav ProdanDanylo HartwigBohdan ChernovolSerge StrokovЮрий РайковскийDiana LisovenkoMikhail KovylinAnatolii OleshОлександр МазурRoksolana GaivoronskaDmytro RakIgor BurkovychmushkoMaryna LytvynAndrey ShimonVasyl YuhasMykola KorolVasyl StepuloOleksandr LykhynaNatalia TymoshykMaksym LynnykDenys IevstratenkoOleksandr Suvorov

Треба цей кейс закинути Сергію Стерненку, щоб висвітлив як погано не поважати Україну ведучи бізнес в Україні. Ганьба і «Лучі поноса» на ваших співробітників що формують таку політику компанії!

А що далі? Керівництво коммпанії напише українською мовою, що вони не поділяють думку HR, вона вже звільнена, і вони всі такі українці, і ві всє нє так всьо понялі, всьо нє так адназначьна...? І все, все забудеться? А таке має не забуватись! В часи, коли іде тотальна боротьба за таланти і сьомий рік неоголошена війна з руцкемі, ота, назвемо її просто «ніхто» диктує правила, на якій мові має спілкуватись людина в своїй країні? Дно пробито.

Поддержали: Ірина Білинецьпаша чернецькийOleg LiscovichOksana AdamskaValeriia ZabavaOlga AsmanskaЛюба Борщевська-ШлапакArsen MakovetskiyKnighterrorВалерій МірошниченкоОлег СімашкоGarry GarryVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр РасколіносOleksandr LinyvyiМихаил Матросовandev andevAnatoliiAnastasiia MykhailovychOlha IvanivВиктория КудинаAlex ZherebyloТонтон МакутIhor BochkorOleksandr VashchishakЄвген АврамовСеменяк РусланViktor KyryltsevDmytro DukhSofiya TatchynВладислав Заікінalina ashortiyaMykolaLilia KuzykАлександр ГалаганNazar YanovetsVolodymyr KochynMykhailo LisovskyiBogdan OvcharovРостик СидорчукMykola BalabashAlexey ShlemkoIvan MalkovichНадія МалікMax ChudakLiubovGrygoriy PinkasVova DmytryshynOleksandr KabanovДмитро ЯрощукRoman VynogradovVladyslav ProdanDanylo HartwigBohdan ChernovolEugene LypoviakVolodymyr BidziuraДаринка МіщенкоRoman KopylovIvan MykolaichukDiana LisovenkoYevhen OmelchenkoVova BekarAnatolii OleshОлександр МазурOleh MedelyanОлег ІванівmushkoMaryna LytvynAndrey ShimonVasyl YuhasDionysii PolishchukVasyl StepuloYaroslav LopushanskyMaksym NosovetsBogdan LevkivNatalia TymoshykMaksym LynnykVolodymyr StadnykDenys IevstratenkoAndriy LobodaOleksandr SuvorovRoman Pavlyuk

Это вообще треш и позорище какое-то. В Украине отказывать в собеседовании из-за того, что кандидат разговаривает на официальном языке своей страны)) это как вообще понимать? O_o

Поддержали: паша чернецькийOleg LiscovichOksana AdamskaValeriia ZabavaOlga AsmanskaЛюба Борщевська-ШлапакArsen MakovetskiyKnighterrorВалерій МірошниченкоОлег СімашкоGarry GarryVitaliy FedorovskyyPavlo LeskovychИрина КальяноваКресьОлександр РасколіносАлла КоропМихаил МатросовРуслан М.Amy PondIvan HalapachOleg VolyanskyiВолодимирРвд ДзюбаНаталія КолісніченкоМаксим ЖукsafeaegisМаксим БратішкоОлександр Гусєвandev andevAnatoliiYuliia PelykhAnastasiia MykhailovychOlha IvanivВолодимир НиконенкоAlex ZherebyloТонтон МакутSergeyEugene FadeevAndrew LutsiukSerhii TsybulkoOleksandr VashchishakArsen LukovskyiСеменяк РусланViktor KyryltsevAnna PolishchukVitalii BondarenkoSofiya TatchynMykolaАлександр БочаровOleg MiroshnychenkoАлександр ГалаганTetiana SNazar YanovetsVolodymyr KochynAlexTaYevhen DanchenkoBogdan OvcharovAlexey ShlemkoLiliia DegtiarНадія МалікMax ChudakAnastasiya IskovychLiubovVova DmytryshynOleksandr KabanovДмитро ЯрощукRoman VynogradovЮрій ОліярникVladyslav ProdanOleksander MokhonkoEugene LypoviakVasyl NahuliakViktoriya RadoshМикола ШестакAlex AlexeevOlya ShabanovaАнтон ЩербинаDiana LisovenkoYevhen OmelchenkoАнтон ПоманицкийVova BekarAnatolii OleshАртем БебикОлександр МазурЄвгеній КоростильовOleh MedelyanRoksolana GaivoronskaИван ШаповалIvan DunaienkoDmytro RakСергій ГеращенкоmushkoMaryna LytvynAndrey ShimonСергей КатковVitaliiVasyl YuhasRoman SukharnykVasya KutsykDenis MalovanyMykola KorolDionysii PolishchukVasyl StepuloDmitryYaroslav LopushanskyMaksym NosovetsArtem BondarenkoBogdan LevkivNatalia TymoshykMaksym LynnykKostia KolesnykIgor RebegaVolodymyr StadnykDenys IevstratenkoAndriy LobodaOleksandr SuvorovAnna Timofeeva

Приєднуюсь до думки всіх, хто тут у відгуках зібрався. Згиньте, вата-спейс!

Поддержали: паша чернецькийOleg LiscovichOksana AdamskaValeriia ZabavaKnighterrorВалерій МірошниченкоОлег СімашкоGarry GarryVitaliy FedorovskyyPavlo LeskovychИрина КальяноваКресьОлександр РасколіносМихаил МатросовРуслан М.Amy PondIvan HalapachOleg VolyanskyiВолодимирНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоВасиль РадчукLyuda YashchenkoViacheslav RybalkaОлександр ГусєвБогдан АндрющенкоИнна РачинскаяNataliya Lukovskaandev andevAnatoliiAnastasiia MykhailovychOlha IvanivАртем ГакВолодимир НиконенкоЕмілія КурилоAlex ZherebyloОльга МотиноваSergeyAndrew LutsiukOleksandr VashchishakСеменяк РусланViktor KyryltsevVitalii BondarenkoSofiya TatchynВладислав ЗаікінMykolaАлександр ГалаганTetiana SNazar YanovetsVolodymyr KochynBogdan OvcharovMax VashchenkoРостик СидорчукYulia KozarezAlexey ShlemkoНадія МалікMax ChudakLiubovRoman LutsVova DmytryshynOleksandr KabanovRoman VynogradovЮрій ОліярникVladyslav ProdanStanislav TratsevskyiVasyl NahuliakKarina KosenkoМикола ШестакOlya ShabanovaАнтон ЩербинаDiana LisovenkoYevhen OmelchenkoVova BekarAnatolii OleshOleksandr GryniukRoksolana GaivoronskaVika HorhulИван ШаповалDmytro RakСергій ГеращенкоAndrey ShimonVitaliiVasyl YuhasRoman SukharnykVasyl StepuloYaroslav LopushanskyBogdan LevkivNatalia TymoshykMaksym LynnykIgor RebegaDenys IevstratenkoИгорь МирошниченкоAndriy FurmanyukAndriy LobodaOleksandr Suvorov

А ті 20-80 спеціалістів які працюють в цій компанії. Ви раби чи чисто принципово там працюєте бо там супер? чи митєво будуте звільнятись? чи не будете, але потім в резюме будете приховувати це місце роботи?

Поддержали: паша чернецькийOleg LiscovichOksana AdamskaValeriia ZabavaВалерій МірошниченкоОлег СімашкоGarry GarryVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр РасколіносМихаил МатросовAmy PondIvan HalapachOleg VolyanskyiНаталія КолісніченкоsafeaegisМаксим БратішкоВасиль РадчукLyuda YashchenkoViacheslav RybalkaОлександр ГусєвБогдан АндрющенкоИнна РачинскаяNataliya LukovskaDarinka D.Олексій Гольчукandev andevAnatoliiAnastasiia MykhailovychOlha IvanivАртем ГакAnna KhytrychAlex ZherebyloОльга МотиноваAndrew LutsiukOleksandr VashchishakСеменяк РусланViktor KyryltsevVitalii BondarenkoSofiya TatchynВладислав ЗаікінMykolaOleg MiroshnychenkoАлександр ГалаганNazar YanovetsVolodymyr KochynMykhailo LisovskyiBogdan OvcharovРостик СидорчукAlexey ShlemkoНадія МалікMax ChudakLiubovVova DmytryshynOleksandr KabanovRoman VynogradovЮрій ОліярникVladyslav ProdanStanislav TratsevskyiEugene LypoviakVasyl NahuliakDianka RostetskaKarina KosenkoВасиль КогутМикола ШестакOlya ShabanovaDiana LisovenkoYevhen OmelchenkoVova BekarAnatolii OleshОлександр МазурOleksandr GryniukJaroslav ShkarupiloOleh MedelyanVika HorhulИван ШаповалОлег ІванівAlbina KremlovskaСергій ГеращенкоAndrey ShimonVitaliiVasyl YuhasVasyl StepuloYaroslav LopushanskyBogdan LevkivNatalia TymoshykMaksym LynnykIgor RebegaVolodymyr StadnykDenys IevstratenkoИгорь МирошниченкоAndriy LobodaOleksandr Suvorov

Рекрутер Елизавета ще той ’спеціаліст’.... а може то такі шовіністичні цінності в компанії проповідуються?

Поддержали: паша чернецькийOleg LiscovichOksana AdamskaOlga AsmanskaArsen MakovetskiyKnighterrorВалерій МірошниченкоОлег СімашкоGarry GarryVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр РасколіносOleksandr LinyvyiМихаил МатросовРуслан М.Amy PondIvan HalapachНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоLyuda YashchenkoViacheslav RybalkaИнна РачинскаяR CollectNataliya LukovskaЦинічний УкропDarinka D.Олексій Гольчукandev andevAnatoliiAnastasiia MykhailovychOlha IvanivАртем ГакЕмілія КурилоОльга МотиноваOleksandr VashchishakСеменяк РусланViktor KyryltsevVitalii BondarenkoSofiya TatchynВладислав ЗаікінMykolaOleg MiroshnychenkoАлександр ГалаганNazar YanovetsVolodymyr KochynMykhailo LisovskyiBogdan OvcharovРостик СидорчукAlexey ShlemkoНадія МалікMax ChudakVova DmytryshynOleksandr KabanovRoman VynogradovЮрій ОліярникVladyslav ProdanStanislav TratsevskyiEugene LypoviakVasyl NahuliakDianka RostetskaKarina KosenkoМикола ШестакOlya ShabanovaDiana LisovenkoYevhen OmelchenkoVova BekarAnatolii OleshОлександр МазурRoksolana GaivoronskaVika HorhulИван ШаповалAlbina KremlovskaСергій ГеращенкоVitaliiVasyl YuhasVasyl StepuloYaroslav LopushanskyBogdan LevkivNatalia TymoshykMaksym LynnykVolodymyr StadnykDenys IevstratenkoAnton GolovatyukAndriy LobodaOleksandr Suvorov

Я надеюсь вы уже записываете извинение на чистейшем украинском языке?:) Ну чтобы время не терять, пока вас в ваше говно макают по соцсетям.

Поддержали: паша чернецькийSergii ZhurbenkoOleg LiscovichOksana AdamskaЛюба Борщевська-ШлапакKnighterrorВалерій МірошниченкоОлег СімашкоGarry GarryVitaliy FedorovskyyPavlo LeskovychИрина КальяноваКресьОлександр РасколіносМихаил МатросовРуслан М.Amy PondIvan HalapachВолодимирНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоВасиль РадчукLyuda YashchenkoViacheslav RybalkaБогдан АндрющенкоNataliya LukovskaЦинічний УкропОлександр БовкунОлексій ГольчукLittle Blind Chickenandev andevAnatoliiВіталій БоринськийAnastasiia MykhailovychOlha IvanivАртем ГакЕмілія КурилоOleh KhomikОльга МотиноваOleksandr VashchishakArsen LukovskyiСеменяк РусланViktor KyryltsevVitalii BondarenkoSofiya TatchynOleg MiroshnychenkoАлександр ГалаганNazar YanovetsVolodymyr KochynMykhailo LisovskyiLeonid IvanushenkoBogdan OvcharovAlexey ShlemkoДанил КоваленкоMax ChudakLiubovБогдан КрасняковVova DmytryshynOleksandr KabanovІван ЗахарчукRoman VynogradovЮрій ОліярникVladyslav ProdanStanislav TratsevskyiOleksander MokhonkoVasyl NahuliakDianka RostetskaKarina KosenkoВасиль КогутМикола ШестакOlya ShabanovaYevhen OmelchenkoAnatolii OleshОлександр МазурDenis SedchenkoTaras PetrukVika HorhulSlaventij BilokurNatalia NakonechnaMykhailo SolomianiukDmytro RakAlbina KremlovskaСергій ГеращенкоmushkoAndrey ShimonOleksii UlanovychVitaliiVasyl YuhasRoman SukharnykVasyl StepuloYaroslav LopushanskyOstap MalaniukBogdan LevkivAnya KotyukNatalia TymoshykMaksym LynnykIgor RebegaDenys IevstratenkoИгорь МирошниченкоAndriy LobodaAndrew VolynetsOleksandr Suvorov

Хотіли хайпануть? Ми зробимо вас відомими!

Поддержали: паша чернецькийSergii ZhurbenkoOleg LiscovichOksana AdamskaValeriia ZabavaSvyatoslav NadozirnyArsen MakovetskiyKnighterrorВалерій МірошниченкоGarry GarryVitaliy FedorovskyyPavlo LeskovychИрина КальяноваКресьОлександр РасколіносМихаил МатросовAmy PondIvan HalapachВолодимирНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоВасиль РадчукLyuda YashchenkoViacheslav RybalkaБогдан АндрющенкоИнна РачинскаяR CollectNataliya LukovskaЦинічний УкропОлександр БовкунДарія ЦяпенкоОлексій Гольчукandev andevAnatoliiAnastasiia MykhailovychOlha IvanivАртем ГакYana BudnichenkoВиктория КудинаЕмілія КурилоMariia VynnychukОльга МотиноваOleksandr VashchishakСеменяк РусланViktor KyryltsevVitalii BondarenkoSofiya TatchynYevhen VitivMykolaOleg MiroshnychenkoNazar YanovetsVolodymyr KochynMykhailo LisovskyiBogdan OvcharovMax VashchenkoAlexey ShlemkoMax ChudakLiubovБогдан КрасняковVova DmytryshynOleksandr KabanovЮрій ОліярникStanislav TratsevskyiEugene LypoviakVasyl NahuliakDianka RostetskaKarina KosenkoВасиль КогутМикола ШестакYaroslav VasilenkoАнтон ЩербинаDiana LisovenkoYevhen OmelchenkoІгор МуравйовVova BekarAnatolii OleshОлександр МазурOleksandr GryniukRoksolana GaivoronskaVika HorhulSlaventij BilokurNatalia NakonechnaMykhailo SolomianiukVitalii BieliavtsevСергій ГеращенкоIgor BurkovychmushkoOleksii UlanovychVasyl YuhasRoman SukharnykVasyl StepuloYaroslav LopushanskyBogdan LevkivMaksym LynnykIgor RebegaVolodymyr StadnykDenys IevstratenkoИгорь МирошниченкоAndriy LobodaAndrew VolynetsOleksandr Suvorov

Ніколи такого не було і ось знову, тепер ватна галера потребує перейменування. Та все одно назва у вас була лайно. Текекспейс??? Генератор вільних доменів запропонував? Можливо вона вже колись була обрана після швидкого перейменування? ))) Та чому ж так мучатися, може вже пора запорєбрік а?

Поддержали: Oleg LiscovichOksana AdamskaЛюба Борщевська-ШлапакSvyatoslav NadozirnyArsen MakovetskiyKnighterrorВалерій МірошниченкоGarry GarryVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр РасколіносРуслан М.Amy PondIvan HalapachНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоВасиль РадчукLyuda YashchenkoViacheslav RybalkaБогдан АндрющенкоИнна РачинскаяNataliya LukovskaЦинічний УкропОлександр БовкунDarinka D.Дарія ЦяпенкоОлексій ГольчукГетьманчук Олександрandev andevAnatoliiВіталій БоринськийOlha IvanivАртем ГакЕмілія КурилоMariia VynnychukОльга МотиноваAndrew LutsiukOleksandr VashchishakArsen LukovskyiСеменяк РусланViktor KyryltsevVitalii BondarenkoSofiya TatchynYevhen VitivOleg MiroshnychenkoNazar YanovetsAlexTaMykhailo LisovskyiLeonid IvanushenkoBogdan OvcharovAlexey ShlemkoMax ChudakLiubovБогдан КрасняковVova DmytryshynOleksandr Kabanovserhii yanenkoЮрій ОліярникStanislav TratsevskyiVasyl NahuliakDianka RostetskaKarina KosenkoВасиль КогутМикола ШестакOlya ShabanovaDiana LisovenkoYevhen OmelchenkoVova BekarAnatolii OleshОлександр МазурRoksolana GaivoronskaVika HorhulNatalia NakonechnaИван ШаповалMykhailo SolomianiukVitalii BieliavtsevСергій ГеращенкоOleksii UlanovychVitaliiVasyl YuhasVasyl StepuloYaroslav LopushanskyBogdan LevkivVasyl GrebinnykNatalia TymoshykMaksym LynnykIgor RebegaVolodymyr StadnykDenys IevstratenkoAndriy LobodaOleksandr SuvorovRoman Pavlyuk

«Згоріла хата, гори й сарай». Лишилось ще зробити відомою рекрутершу.

Поддержали: Алексей Ткаченкопаша чернецькийPetro RyndychOleg LiscovichOksana AdamskaValeriia ZabavaSvyatoslav NadozirnyВалерій МірошниченкоОлег СімашкоGarry GarryVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр РасколіносAmy PondIvan HalapachНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоВасиль РадчукLyuda YashchenkoViacheslav RybalkaБогдан АндрющенкоИнна РачинскаяR CollectNataliya LukovskaЦинічний УкропДарія ЦяпенкоОлексій ГольчукГетьманчук Олександрandev andevAnatoliiOlha IvanivАртем ГакОльга МотиноваAlina PoliakovaOleksandr VashchishakСеменяк РусланViktor KyryltsevVitalii BondarenkoSofiya TatchynВладислав ЗаікінMykolaOleg MiroshnychenkoTetiana SNazar YanovetsVolodymyr KochynBogdan OvcharovAlexey ShlemkoMax ChudakБогдан КрасняковVova DmytryshynOleksandr KabanovДмитро ЯрощукЮрій ОліярникStanislav TratsevskyiEugene LypoviakVasyl NahuliakDianka RostetskaKarina KosenkoВасиль КогутRoman KopylovМикола ШестакYevhen OmelchenkoVova BekarAnatolii OleshОлександр МазурOleksandr GryniukOleh MedelyanRoksolana GaivoronskaVika HorhulNatalia NakonechnaVitalii ShvetsСергій ГеращенкоMaryna LytvynOleksii UlanovychVasyl YuhasRoman SukharnykVasyl StepuloYaroslav LopushanskyBogdan LevkivMaksym LynnykIgor RebegaSergii KovalevVolodymyr StadnykDenys IevstratenkoAnton GolovatyukAndriy LobodaAndrew VolynetsOleksandr Suvorov

Яке прикре самогубство...

Поддержали: Petro RyndychOleg LiscovichOksana AdamskaValeriia ZabavaЛюба Борщевська-ШлапакArsen MakovetskiyВалерій МірошниченкоОлег СімашкоGarry GarryVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр РасколіносAmy PondIvan HalapachВолодимирНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоВасиль РадчукLyuda YashchenkoViacheslav RybalkaБогдан АндрющенкоИнна РачинскаяR CollectNataliya LukovskaЦинічний УкропОлександр БовкунДарія ЦяпенкоОлексій ГольчукТи Мене Не Знаєшandev andevAnatoliiВіталій БоринськийOlha IvanivВиктория КудинаОльга МотиноваVitaliy PuhliyAndrew LutsiukOleksandr VashchishakСеменяк РусланViktor KyryltsevSofiya TatchynYevhen VitivMykolaOleksandr RuzhyloOleg MiroshnychenkoNazar YanovetsVolodymyr KochynAnatoliy YevpackMykhailo LisovskyiBogdan OvcharovРостик СидорчукAlexey ShlemkoMax ChudakRoman LutsVova DmytryshynOleksandr KabanovПетро КрульЮрій ОліярникStanislav TratsevskyiBohdan ChernovolRoman SamoilenkoEugene LypoviakVasyl NahuliakDianka RostetskaKarina KosenkoВасиль КогутRoman KopylovМикола ШестакOlya ShabanovaDiana LisovenkoYevhen OmelchenkoVova BekarAnatolii OleshОлександр МазурOleksandr GryniukDenis SedchenkoСергійко ТакRoksolana GaivoronskaVika HorhulNatalia NakonechnaVitalii ShvetsMykhailo SolomianiukVitalii BieliavtsevYuriy ZaliznyakСергій ГеращенкоmushkoAndrey ShimonЮрий КравчукVasyl YuhasYuriy SoskovRoman SukharnykVasyl StepuloYaroslav LopushanskyBogdan LevkivAnya KotyukNatalia TymoshykMaksym LynnykЕвгений СотниковIgor RebegaSergii KovalevVolodymyr StadnykDenys IevstratenkoИгорь МирошниченкоAnton GolovatyukAndriy LobodaAndrew VolynetsМаксим ТрофіменкоOleksandr Suvorov

В принципі, тут немає вже чого додати. 24 відгуки за сьогодні і всі про одне й те ж. Яке прикре самогубство

Поддержали: Oleg LiscovichOksana AdamskaValeriia ZabavaЛюба Борщевська-ШлапакВалерій МірошниченкоОлег СімашкоVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр РасколіносAmy PondНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоВасиль РадчукLyuda YashchenkoViacheslav RybalkaБогдан АндрющенкоИнна РачинскаяNataliya LukovskaЦинічний УкропВікторія ОрликДарія ЦяпенкоОлексій Гольчукandev andevAnatoliiOlha IvanivОльга МотиноваСеменяк РусланViktor KyryltsevSofiya TatchynYevhen VitivMykolaOleg MiroshnychenkoNazar YanovetsVolodymyr KochynAnatoliy YevpackMykhailo LisovskyiBogdan OvcharovРостик СидорчукLiliia DegtiarMax ChudakБогдан КрасняковIhor KovalenkoVova DmytryshynПетро КрульЮрій ОліярникStanislav TratsevskyiВиктор ФурсаOleksander MokhonkoVasyl NahuliakDianka RostetskaKarina KosenkoВасиль КогутRoman KopylovМикола ШестакOlya ShabanovaDiana LisovenkoYevhen OmelchenkoVova BekarAnatolii OleshОлександр МазурOleksandr GryniukСергійко ТакOleh MedelyanRoksolana GaivoronskaVika HorhulNatalia NakonechnaVitalii ShvetsVitalii BieliavtsevСергій ГеращенкоMaryna LytvynPavlo VikulovVasyl YuhasYuriy SoskovRoman SukharnykMykola KorolVasyl StepuloYaroslav LopushanskyBogdan LevkivMaksym LynnykIgor RebegaSergii KovalevVolodymyr StadnykDenys IevstratenkoAnton GolovatyukAndriy LobodaAndrew VolynetsOleksandr Suvorov

TechExpace, а може ви перестанете дискримінувати українців через українську мову?
nv.ua/...​vini-kiyeva-50190424.html
Позиція компанії «У нас в компании все общаются на русскам языке и дают предпочтение именно русскому.» І тому ви дискримінуєте через небажання переходити на руцкій.

Ви в курсі, що таке дискримінація і українофобія? Ознайомтесь з визначенням, будь ласка. uk.wikipedia.org/wiki/Українофобія

Поддержали: Ірина БілинецьAndrii RomaniukOleg LiscovichOksana AdamskaValeriia ZabavaOlga AsmanskaЛюба Борщевська-ШлапакArsen MakovetskiyОлександр КорнієнкоВалерій МірошниченкоVitaliy FedorovskyyКресьОлександр РасколіносAmy PondIvan HalapachНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоLyuda YashchenkoViacheslav RybalkaБогдан АндрющенкоИнна РачинскаяNataliya LukovskaЦинічний УкропDarinka D.Дарія ЦяпенкоОлексій Гольчукandev andevAnatoliiВіталій БоринськийOlha IvanivMariia VynnychukОльга МотиноваArsen LukovskyiСеменяк РусланViktor KyryltsevSofiya TatchynMykolaOleg MiroshnychenkoTetiana SNazar YanovetsVolodymyr KochynBogdan OvcharovРостик СидорчукAlexey ShlemkoMax ChudakБогдан КрасняковVova DmytryshynOleksandr KabanovДмитро ЯрощукAleksandr OЮрій ОліярникStanislav TratsevskyiVasyl NahuliakDianka RostetskaKarina KosenkoМикола ШестакYaroslav VasilenkoOlya ShabanovaDiana LisovenkoYevhen OmelchenkoІгор МуравйовVova BekarAnatolii OleshОлександр МазурСергійко ТакRoksolana GaivoronskaVika HorhulNatalia NakonechnaVitalii ShvetsVitalii BieliavtsevСергій ГеращенкоMaryna LytvynVasyl YuhasRoman SukharnykMykola KorolVasyl StepuloYaroslav LopushanskyBogdan LevkivAnya KotyukMaksym LynnykIgor RebegaVolodymyr StadnykIlya GuyAndriy LobodaOleksandr Suvorov

Крайньо ватна компанія, не раджу нікому адекватному тут працювати.

Поддержали: Petro RyndychAndrii RomaniukOleg LiscovichOksana AdamskaValeriia ZabavaOlga AsmanskaЛюба Борщевська-ШлапакВалерій МірошниченкоОлег СімашкоVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр РасколіносAmy PondВолодимирНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоLyuda YashchenkoViacheslav RybalkaБогдан АндрющенкоИнна РачинскаяNataliya LukovskaЄвген МазурЦинічний УкропDarinka D.Дарія ЦяпенкоОлексій Гольчукandev andevAnatoliiВіталій БоринськийOlha IvanivОльга МотиноваAndrew LutsiukOleksandr VashchishakСеменяк РусланViktor KyryltsevSofiya TatchynMykolaOleg MiroshnychenkoVolodymyr KochynAnatoliy YevpackLeonid IvanushenkoBogdan OvcharovAlexey ShlemkoMax ChudakБогдан КрасняковVova DmytryshynOleksandr KabanovЮрій ОліярникStanislav TratsevskyiVasyl NahuliakDianka RostetskaKarina KosenkoМикола ШестакOlya ShabanovaYevhen OmelchenkoVova BekarAnatolii OleshОлександр МазурСергійко ТакRoksolana GaivoronskaVika HorhulNatalia NakonechnaVitalii ShvetsMaryna LytvynVasyl YuhasRoman SukharnykVasyl StepuloYaroslav LopushanskyBogdan LevkivNatalia TymoshykMaksym LynnykЯрослав ХарактерникIgor RebegaSergii KovalevVolodymyr StadnykAnton GolovatyukAndriy LobodaOleksandr Suvorov

Співпрацювати з українськими спеціалістами, базуватись в Україні, використовувати переваги місцевого ринку, але плювати на закон? Просто «рибку з’їсти» у вас не вийде. Можна ж переїхати в іншу країну та наймати «бажаних» працівників звідки завгодно, чому ж ви такі недалекі?

Поддержали: Ірина БілинецьAndrii RomaniukOleg LiscovichOksana AdamskaValeriia ZabavaOlga AsmanskaЛюба Борщевська-ШлапакArsen MakovetskiyВалерій МірошниченкоОлег СімашкоVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр РасколіносAmy PondIvan HalapachOleg VolyanskyiВолодимирНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоВасиль РадчукLyuda YashchenkoViacheslav RybalkaБогдан АндрющенкоИнна РачинскаяNataliya LukovskaЦинічний УкропDarinka D.Вікторія ОрликДарія ЦяпенкоOxana KozlovaОлексій Гольчукandev andevAnatoliiВіталій БоринськийOlha IvanivОльга МотиноваOleksandr VashchishakСеменяк РусланViktor KyryltsevSofiya TatchynMykolaOleg MiroshnychenkoNazar YanovetsVolodymyr KochynAnatoliy YevpackMykhailo LisovskyiBogdan OvcharovIrynaAlexey ShlemkoMax ChudakLiubovБогдан КрасняковVova DmytryshynOleksandr KabanovДмитро ЯрощукЮрій ОліярникStanislav TratsevskyiVasyl NahuliakDianka RostetskaKarina KosenkoМикола ШестакOlya ShabanovaYevhen OmelchenkoСергій СидоренкоІгор МуравйовAnatolii OleshОлександр МазурСергійко ТакRoksolana GaivoronskaVika HorhulNatalia NakonechnaVitalii ShvetsVitalii BieliavtsevmushkoMaryna LytvynAndrey ShimonVasyl YuhasRoman SukharnykMykola KorolVasyl StepuloYaroslav LopushanskyBogdan LevkivAnya KotyukNatalia TymoshykMaksym LynnykЯрослав ХарактерникIgor RebegaSergii KovalevVolodymyr StadnykIlya GuyOleksandr Suvorov

Галімі малороси

Поддержали: Andrii RomaniukOleg LiscovichOksana AdamskaValeriia ZabavaЛюба Борщевська-ШлапакВалерій МірошниченкоОлег СімашкоVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр РасколіносAmy PondOleg VolyanskyiНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоВасиль РадчукLyuda YashchenkoViacheslav RybalkaИнна РачинскаяNataliya LukovskaЄвген МазурЦинічний УкропДарія ЦяпенкоТи Мене Не Знаєшandev andevAnatoliiOlha IvanivОльга МотиноваOleksandr VashchishakСеменяк РусланViktor KyryltsevDmytro DukhMykolaOleg MiroshnychenkoNazar YanovetsVolodymyr KochynAnatoliy YevpackMykhailo LisovskyiBogdan OvcharovIrynaAlexey ShlemkoMax ChudakLiubovБогдан КрасняковVova DmytryshynOleksandr Kabanovserhii yanenkoДмитро ЯрощукЮрій ОліярникStanislav TratsevskyiOleksander MokhonkoVasyl NahuliakDianka RostetskaRoman KopylovМикола ШестакOlya ShabanovaYevhen OmelchenkoСергій СидоренкоVova BekarAnatolii OleshОлександр МазурOleksandr GryniukСергійко ТакАнтон ХоменкоVika HorhulNatalia NakonechnaKotlyarov AlexanderVitalii ShvetsDmytro RakVasyl YuhasRoman SukharnykVasyl StepuloYaroslav LopushanskyМирослав ДовгалюкBogdan LevkivNatalia TymoshykMaksym LynnykIgor RebegaSergii KovalevVolodymyr StadnykAnton GolovatyukAndriy LobodaМаксим ТрофіменкоOleksandr Suvorov

Ви країною помилился. Мордор — на схід.

Поддержали: Andrii RomaniukOleg LiscovichOksana AdamskaValeriia ZabavaOlga AsmanskaArsen MakovetskiyВалерій МірошниченкоОлег СімашкоVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр РасколіносAmy PondВолодимирНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоВасиль РадчукLyuda YashchenkoБогдан АндрющенкоNataliya LukovskaЦинічний УкропДарія ЦяпенкоОлексій ГольчукТи Мене Не ЗнаєшMila PoliLittle Blind ChickenRoman Poliychukandev andevAnatoliiВіталій БоринськийOlha IvanivОльга МотиноваOleksandr VashchishakСеменяк РусланViktor KyryltsevMykolaOleksandr RuzhyloOleg MiroshnychenkoNazar YanovetsVolodymyr KochynAnatoliy YevpackMykhailo LisovskyiBogdan OvcharovMykola BalabashIrynaAlexey ShlemkoMax ChudakLiubovVova DmytryshynOleksandr Kabanovserhii yanenkoДмитро ЯрощукValerii DohrykЮрій ОліярникStanislav TratsevskyiVasyl NahuliakDianka RostetskaKarina KosenkoМикола ШестакOlya ShabanovaYevhen OmelchenkoСергій СидоренкоAnatolii OleshОлександр МазурOleksandr GryniukСергійко ТакRoksolana GaivoronskaVika HorhulVitalii ShvetsDmytro RakAndrey ShimonYury DyagilevVasyl YuhasAndriy LesyukRoman SukharnykMykola KorolVasyl StepuloYaroslav LopushanskyBogdan LevkivMaksym LynnykSergii KovalevAndriy LobodaAndrew VolynetsOleksandr Suvorov

Поганий PR теж PR? Це був фейл, шановні колеги. Наче і знаходитеся в технологічному авангарді, і люди освідченні... але це ще одне підвтердження що людина може бути скільки завгодно спеціалістом, до бодай мінімальної самосвідомості ще дуже дуже далеко.

то державна мова недоступна вашим спеціалістам взагалі? Цікаво послухати пісеньку : про HRку Єлізавету думку якої ви не розділяєте і вже виставили надівр =)

Поддержали: Andrii RomaniukOleg LiscovichOksana AdamskaValeriia ZabavaArsen MakovetskiyВалерій МірошниченкоОлег СімашкоVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр РасколіносAmy PondIvan HalapachВолодимирНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоLyuda YashchenkoБогдан АндрющенкоNataliya LukovskaЦинічний УкропДарія ЦяпенкоOxana KozlovaОлексій ГольчукТи Мене Не ЗнаєшSerhii DiachenkoО. Олег КобельMila PoliСергій Гашинськиймаксим нRoman Poliychukandev andevAnatoliiВіталій БоринськийOlha IvanivОльга МотиноваАндрій ЛисийOleksandr VashchishakСеменяк РусланViktor KyryltsevMykolaYevhenii LabskirEvgeniy SmirnyiOleg MiroshnychenkoNazar YanovetsVolodymyr KochynAnatoliy YevpackMykhailo LisovskyiBogdan OvcharovIrynaAlexey ShlemkoMax ChudakVova DmytryshynOleksandr Kabanovserhii yanenkoЮрій ОліярникStanislav TratsevskyiVasyl NahuliakDianka RostetskaKarina KosenkoМикола ШестакOlya ShabanovaСергій СидоренкоІгор МуравйовAnatolii OleshОлександр МазурElena PakholchakOleksandr GryniukСергійко ТакRoksolana GaivoronskaVika HorhulNatalia NakonechnaVitalii ShvetsDmytro RakYury DyagilevVasyl YuhasЄвген КуртасовVasyl StepuloYaroslav LopushanskyBogdan LevkivNatalia TymoshykMaksym LynnykSergii KovalevIlya GuyYuriy VoziyIllia RatkevychAndriy LobodaOleksandr Suvorov

Цікаво почути думку «компанії» і дочекатися звільнення тих, хто вирішив завертати україномовних.
Або ж good luck знайти собі ватних спеціалістів)

Поддержали: Mykola DvirnyyAndrii RomaniukOleg LiscovichOksana AdamskaValeriia ZabavaВалерій МірошниченкоVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр РасколіносAmy PondВолодимирНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоLyuda YashchenkoБогдан АндрющенкоNataliya LukovskaЦинічний УкропДарія ЦяпенкоОлексій ГольчукТи Мене Не ЗнаєшО. Олег КобельMila PoliСергій ГашинськийІван Буділовмаксим нНерухомість ДомінантRoman Poliychukandev andevAnatoliiВіталій БоринськийOlha IvanivВячеславOleksandr VashchishakСеменяк РусланViktor KyryltsevMykolaPanferova OlgaEvgeniy SmirnyiOleg MiroshnychenkoNazar YanovetsVolodymyr KochynAnatoliy YevpackMykhailo LisovskyiBogdan OvcharovИрина НоваковскаяIrynaAlexey ShlemkoMax ChudakVova DmytryshynOleksandr KabanovДмитро ЯрощукОлег ШвецьStanislav TratsevskyiVasyl NahuliakDianka RostetskaAleksandr XKarina KosenkoМикола ШестакOlya ShabanovaAnatolii OleshОлександр МазурElena PakholchakСергійко ТакRoksolana GaivoronskaVika HorhulNatalia NakonechnaVitalii ShvetsAlbina KremlovskaYury DyagilevVasyl YuhasYuriy SoskovЄвген КуртасовVasyl StepuloYaroslav LopushanskyBogdan LevkivЮрій КучмаМикита ПідліснякAnya KotyukMaksym LynnykЯрослав ХарактерникIgor RebegaSergii KovalevYuriy VoziyIllia RatkevychOleksandr SuvorovVolodymyr Triapichko

Компанія якій не комфортно працювати в Україні з украіномовними, мабуть країну поплутали

Поддержали: паша чернецькийAndrii RomaniukOleg LiscovichOksana AdamskaValeriia ZabavaOlga AsmanskaArsen MakovetskiyВалерій МірошниченкоОлег СімашкоVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр РасколіносAmy PondIvan HalapachВолодимирНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоВасиль РадчукLyuda YashchenkoБогдан АндрющенкоNataliya LukovskaЦинічний УкропДарія ЦяпенкоOxana KozlovaОлексій ГольчукТи Мене Не ЗнаєшMila PoliСергій Гашинськиймаксим нНерухомість ДомінантLittle Blind ChickenRoman Poliychukandev andevAnatoliiВіталій БоринськийOlha IvanivОльга МотиноваВячеславАндрій ЛисийOleksandr VashchishakСеменяк РусланViktor KyryltsevSofiya TatchynMykolaYevhen HraivoronskyiPanferova OlgaEvgeniy SmirnyiOleg MiroshnychenkoNazar YanovetsVolodymyr KochynAnatoliy YevpackMykhailo LisovskyiBogdan OvcharovIrynaВолодимир РекрутівAlexey ShlemkoMax ChudakVova DmytryshynOleksandr KabanovДмитро ЯрощукОлег ШвецьMarta KukhniiЮрій ОліярникStanislav TratsevskyiOleksander MokhonkoVasyl NahuliakDianka RostetskaAleksandr XKarina KosenkoМикола ШестакAlex AlexeevOlya ShabanovaYevhen OmelchenkoСергій СидоренкоAnatolii OleshОлександр МазурElena PakholchakСергійко ТакRoksolana GaivoronskaАнтон ХоменкоVika HorhulNatalia NakonechnaVitalii ShvetsLena ArkhypchukBogdan KybamushkoAndrey ShimonYury DyagilevVitaliiVasyl YuhasDenis MalovanyMykola KorolЄвген КуртасовVasyl StepuloYaroslav LopushanskyBogdan LevkivМикита ПідліснякAnya KotyukNatalia TymoshykMaksym LynnykIgor RebegaSergii KovalevVolodymyr StadnykМаксим ТрофіменкоOleksandr SuvorovVolodymyr Triapichko

Слава нації! Смерть ворогам!

Компанія шовіністів, що категорично заперечує, щоб її працівники говорили українською мовою

Поддержали: паша чернецькийAndrii RomaniukOleg LiscovichOksana AdamskaOlga AsmanskaArsen MakovetskiyВалерій МірошниченкоОлег СімашкоVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр РасколіносAmy PondВолодимирНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоLyuda YashchenkoБогдан АндрющенкоNataliya LukovskaЦинічний УкропДарія ЦяпенкоОлексій ГольчукТи Мене Не ЗнаєшО. Олег КобельMila PoliСергій ГашинськийНерухомість ДомінантRoman Poliychukandev andevAnatoliiВіталій БоринськийOlha IvanivОльга МотиноваOleksandr VashchishakСеменяк РусланViktor KyryltsevSofiya TatchynMykolaEvgeniy SmirnyiOleg MiroshnychenkoNazar YanovetsVolodymyr KochynAnatoliy YevpackMykhailo LisovskyiBogdan OvcharovIrynaAlexey ShlemkoOlga VasilyvMax ChudakVova DmytryshynOleksandr KabanovДмитро ЯрощукЮрій ОліярникStanislav TratsevskyiVasyl NahuliakDianka RostetskaAleksandr XKarina KosenkoМикола ШестакOlya ShabanovaСергій СидоренкоAnatolii OleshОлександр МазурOleksandr GryniukСергійко ТакRoksolana GaivoronskaVika HorhulNatalia NakonechnaVitalii ShvetsVitalii BieliavtsevDmytro RakLena ArkhypchukAndrey ShimonYury DyagilevVasyl YuhasRoman SukharnykЄвген КуртасовVasyl StepuloYaroslav LopushanskyBogdan LevkivAnya KotyukNatalia TymoshykMaksym LynnykSergii KovalevYuriy VoziyIllia RatkevychAndrew VolynetsOleksandr Suvorov

Хорошенько запомню название этой ватной конторы чтобы никогда случайно туда не попасть и всех отговаривать.

Поддержали: паша чернецькийAndrii RomaniukOleg LiscovichOksana AdamskaValeriia ZabavaOlga AsmanskaВалерій МірошниченкоОлег СімашкоVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр РасколіносAmy PondВолодимирНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоLyuda YashchenkoБогдан АндрющенкоNataliya LukovskaЦинічний УкропДарія ЦяпенкоOxana KozlovaОлексій ГольчукТи Мене Не ЗнаєшSerhii DiachenkoО. Олег КобельСергій Гашинськиймаксим нVasyl YarmakОлег СтепаненкоНерухомість ДомінантGerstalСергей СмирновLittle Blind ChickenMisha IlnickiRoman Poliychukandev andevAnatoliiВіталій БоринськийNatalia HerasymiukОльга МотиноваВячеславЕвгений БондаренкоКатеринаАндрій ЛисийOleksandr VashchishakMax AloeСеменяк РусланViktor KyryltsevSofiya TatchynОлександр БудьоннийMykolaАльона ДанiлiнаYevhen HraivoronskyiEvgeniy SmirnyiOleg MiroshnychenkoJeka AlibasovNazar YanovetsVolodymyr KochynAnatoliy YevpackMykhailo LisovskyiBogdan OvcharovIrynaAlexey ShlemkoOlga VasilyvMax ChudakVova DmytryshynOleksandr KabanovДмитро ЯрощукЮрій ОліярникStanislav TratsevskyiYahor IvanouVasyl NahuliakDianka RostetskaAleksandr XKarina KosenkoМикола ШестакOlya ShabanovaYevhen OmelchenkoСергій СидоренкоAnatolii OleshАлександр СтуденякОлександр МазурOleksandr GryniukСергійко ТакSergey ChabanuckRoksolana GaivoronskaАнтон ХоменкоVika HorhulNatalia NakonechnaVitalii ShvetsСаша СамборськийVitalii BieliavtsevDmytro RakAlbina KremlovskaBogdan KybamushkoAndrey ShimonYury DyagilevAndrii ZadorozhniyVasyl YuhasДенис ОласюкRoman SukharnykAnton BogomolovЄвген КуртасовVasyl StepuloYaroslav LopushanskyBogdan LevkivЮрій КучмаМикита ПідліснякAnya KotyukAndrii BoikoSergii MolchanovSerhii OsadchyiMaksym LynnykSergii KovalevVolodymyr StadnykСергей ТуркинYuriy VoziyAndriy FurmanyukOleksandr SuvorovVolodymyr Triapichko

В Українському айті українофобам не місце

Поддержали: паша чернецькийAndrii RomaniukOleg LiscovichOksana AdamskaValeriia ZabavaOlga AsmanskaВалерій МірошниченкоОлег СімашкоVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр РасколіносAmy PondВолодимирНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоВасиль РадчукLyuda YashchenkoБогдан АндрющенкоNataliya LukovskaЦинічний УкропДарія ЦяпенкоОлексій ГольчукТи Мене Не ЗнаєшSerhii DiachenkoMila PoliСергій Гашинськиймаксим нНерухомість ДомінантGerstalИркмаан ШевчукLittle Blind ChickenMisha IlnickiIrene VelychkoRoman Poliychukandev andevAnatoliiВіталій БоринськийNatalia HerasymiukУмер ХуррамовОльга МотиноваВячеславЕвгений БондаренкоКатеринаАндрій ЛисийAndrew LutsiukOleksandr VashchishakMax AloeСеменяк РусланViktor KyryltsevSofiya TatchynОлександр БудьоннийMykolaАльона ДанiлiнаYevhen HraivoronskyiEvgeniy SmirnyiOleg MiroshnychenkoJeka AlibasovTetiana SNazar YanovetsVolodymyr KochynAnatoliy YevpackMykhailo LisovskyiLeonid IvanushenkoBogdan OvcharovИрина НоваковскаяMax VashchenkoIrynaAlexey ShlemkoOlga VasilyvMax ChudakБогдан КрасняковVova DmytryshynOleksandr KabanovДмитро ЯрощукОлег ШвецьЮрій ОліярникStanislav TratsevskyiSofiia RatushnaYahor IvanouVasyl NahuliakDianka RostetskaKarina KosenkoМикола ШестакAlex AlexeevOlya ShabanovaYevhen OmelchenkoСергій СидоренкоAnatolii OleshАлександр СтуденякОлександр МазурElena PakholchakOleksandr GryniukСергійко ТакRoksolana GaivoronskaАнтон ХоменкоVika HorhulNatalia NakonechnaДмитрий ВойтовVitalii ShvetsIgor LyakhovenСаша СамборськийDmytro RakLena ArkhypchukBogdan KybamushkoYury DyagilevAndrii ZadorozhniyVasyl YuhasAndriy LesyukДенис ОласюкRoman SukharnykMykola KorolAnton BogomolovЄвген КуртасовVasyl StepuloYaroslav LopushanskyBogdan LevkivOleksandr DmytrukAndrii BoikoDarina ZelenskaSergii MolchanovМихайло СалівоновMaksym LynnykSergii KovalevVolodymyr StadnykIlya GuyСергей ТуркинYuriy VoziyVadim PopovOleksandr Suvorov

Ваша українофобна позиція вам аукниться добряче ;)
Пост тут: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10220444201880754&id=1402747822

Поддержали: Ірина Білинецьпаша чернецькийAndrii RomaniukOleg LiscovichOksana AdamskaValeriia ZabavaВалерій МірошниченкоОлег СімашкоVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр РасколіносAmy PondВолодимирНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоВасиль РадчукLyuda YashchenkoБогдан АндрющенкоNataliya LukovskaЦинічний УкропДарія ЦяпенкоОлексій ГольчукТи Мене Не ЗнаєшСергій ГашинськийІван Буділовмаксим нНерухомість ДомінантGerstalИркмаан ШевчукLittle Blind ChickenMisha IlnickiIrene VelychkoRoman Poliychukandev andevAnatoliiВіталій БоринськийNatalia HerasymiukOlha IvanivУмер ХуррамовАндрій ЛисийOleksandr VashchishakMax AloeСеменяк РусланViktor KyryltsevIvan PletinОлександр БудьоннийMykolaАльона ДанiлiнаYevhen HraivoronskyiEvgeniy SmirnyiOleg MiroshnychenkoJeka AlibasovNazar YanovetsVolodymyr KochynAnatoliy YevpackMykhailo LisovskyiLeonid IvanushenkoBogdan OvcharovИрина НоваковскаяIrynaAlexey ShlemkoOlga VasilyvMax ChudakLiubovБогдан КрасняковVova DmytryshynOleksandr KabanovДмитро ЯрощукЮрій ОліярникStanislav TratsevskyiYahor IvanouVasyl NahuliakDianka RostetskaKarina KosenkoМикола ШестакAlex AlexeevOlya ShabanovaYevhen OmelchenkoСергій СидоренкоАлександр СтуденякОлександр МазурElena PakholchakOleksandr GryniukСергійко ТакRoksolana GaivoronskaVika HorhulNatalia NakonechnaVitalii ShvetsСаша СамборськийDmytro RakBogdan KybaAndrey ShimonYury DyagilevAndrii ZadorozhniyVasyl YuhasДенис ОласюкRoman SukharnykMykola KorolAnton BogomolovЄвген КуртасовVasyl StepuloYaroslav LopushanskyBogdan LevkivAnya KotyukAndrii BoikoМихайло СалівоновIgor KalinkaMaksym LynnykIgor RebegaSergii KovalevVolodymyr StadnykСергей ТуркинYuriy VoziyOleksandr SuvorovVolodymyr Triapichko

То це ви красунчики, у яких не вистачає розуму і які відмовляють в Україні україномовній людині в роботі через укрмову? Походу репутації не жалко.

Поддержали: Andrii RomaniukOleg LiscovichOksana AdamskaValeriia ZabavaOlga AsmanskaВалерій МірошниченкоОлег СімашкоVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр РасколіносAmy PondВолодимирНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоВасиль РадчукLyuda YashchenkoБогдан АндрющенкоNataliya LukovskaЦинічний УкропДарія ЦяпенкоОлексій ГольчукMila PoliСергій Гашинськиймаксим нНерухомість ДомінантGerstalИркмаан ШевчукLittle Blind ChickenIrene VelychkoTetiana DimitriievaRoman Poliychukandev andevAnatoliiВіталій БоринськийNatalia HerasymiukOlha IvanivУмер ХуррамовYevhenii YashnyiКатеринаSergeyАндрій ЛисийOleksandr VashchishakMax AloeСеменяк РусланViktor KyryltsevIvan PletinSofiya TatchynОлександр БудьоннийMykolaАльона ДанiлiнаYevhen HraivoronskyiEvgeniy SmirnyiOleg MiroshnychenkoJeka AlibasovNazar YanovetsAnatoliy YevpackMykhailo LisovskyiBogdan OvcharovИрина НоваковскаяMax VashchenkoIrynaAlexey ShlemkoOlga VasilyvMax ChudakLiubovБогдан КрасняковVova DmytryshynOleksandr KabanovДмитро ЯрощукЮрій ОліярникYahor IvanouVasyl NahuliakDianka RostetskaKarina KosenkoМикола ШестакOlya ShabanovaYevhen OmelchenkoАнтон ПоманицкийСергій СидоренкоАлександр СтуденякОлександр МазурElena PakholchakOleksandr GryniukRoman PopelСергійко ТакRoksolana GaivoronskaАнтон ХоменкоNatalia NakonechnaVitalii ShvetsСаша СамборськийVitalii BieliavtsevDmytro RakLena ArkhypchukBogdan KybaМарк СахаровYury DyagilevAndrii ZadorozhniyVasyl YuhasДенис ОласюкAnton BogomolovЄвген КуртасовVasyl StepuloYaroslav LopushanskyBogdan LevkivЮрій КучмаМикита ПідліснякAnya KotyukМихайло СалівоновIgor KalinkaЕвгений СалминMaksym LynnykSergii KovalevVolodymyr StadnykСергей ТуркинYuriy VoziyOleksandr Suvorov

Компанія, яка працює в Україні, але порушує права україномовних та Закон України про державну мову. Шкода, що в ІТ сегменті, який є прогресивним і толерантним до людей, дискримінують заявників, які спілкуються українською мовою. Shame on you! Прохання до менеджменту компанії розібратись зі своєю командою та провести деватизацію. Гидко, що у вас таке відношення до людей.

Поддержали: Andrii RomaniukOksana AdamskaOlga AsmanskaВалерій МірошниченкоVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр РасколіносAmy PondВолодимирНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоВасиль РадчукLyuda YashchenkoБогдан АндрющенкоNataliya LukovskaЦинічний УкропДарія ЦяпенкоОлексій ГольчукТи Мене Не ЗнаєшMila PoliIevgen DonichСергій Гашинськиймаксим нНерухомість ДомінантGerstalИркмаан ШевчукLittle Blind ChickenIrene VelychkoRoman Poliychukandev andevВіталій БоринськийNatalia HerasymiukOlha IvanivОльга МотиноваYevhenii YashnyiКатеринаSergeyIhor BochkorAlina PoliakovaАндрій ЛисийOleksandr VashchishakСеменяк РусланViktor KyryltsevVitalii BondarenkoIvan PletinОлександр БудьоннийYaroslav MatushevychMykolaАльона ДанiлiнаAndrew HryvachevskyiYevhen HraivoronskyiEvgeniy SmirnyiOleg MiroshnychenkoJeka AlibasovTetiana SNazar YanovetsAnatoliy YevpackMykhailo LisovskyiBogdan OvcharovAlexandr DubrovinIrynaAlexey ShlemkoOlga VasilyvMax ChudakLiubovБогдан КрасняковVova DmytryshynOleksandr KabanovSerhii VostrikovVasyl NahuliakDianka RostetskaAleksandr XOleksii SlipetsМикола ШестакOlya ShabanovaСергій СидоренкоAnatolii OleshАлександр СтуденякОлександр МазурElena PakholchakСергійко ТакRoksolana GaivoronskaАнтон ХоменкоVika HorhulNatalia NakonechnaYulia RyabkoVitalii ShvetsСаша СамборськийVitalii BieliavtsevIvan DunaienkoDmytro RakBogdan KybaYury DyagilevAndrii ZadorozhniyVasyl YuhasДенис ОласюкMykola KorolVasyl StepuloVolodymyr ProkopivYaroslav LopushanskyOleg VizirenkoBogdan LevkivЮрій КучмаМикита ПідліснякAnya KotyukМихайло СалівоновIgor KalinkaMaksym LynnykSergii KovalevVolodymyr StadnykСергей ТуркинVladyslav GoloshchapovYuriy VoziyOleksandr Suvorov

Нова назва: Tech-Vata.

Поддержали: паша чернецькийVova BaldychAndrii RomaniukOleg LiscovichOksana AdamskaValeriia ZabavaOlga AsmanskaВалерій МірошниченкоОлег СімашкоVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр ТкаченкоОлександр РасколіносАлла КоропAmy PondВолодимирНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоВасиль РадчукLyuda YashchenkoБогдан АндрющенкоNataliya LukovskaЦинічний УкропДарія ЦяпенкоОлексій ГольчукТи Мене Не ЗнаєшSerhii DiachenkoMila PoliСергій Гашинськиймаксим нНерухомість ДомінантGerstalИркмаан ШевчукLittle Blind ChickenMisha IlnickiIrene VelychkoOleksandr PalyhaГліб СердюкOleksandr SkrynnykRoman Poliychukandev andevВіталій БоринськийОлег МозолевOleksandr LisnevskyiOlha IvanivVitaliy BoyarskyMykola BasiukAnna KhytrychMaryana SolovkaOleh KhomikVitalii VintoniakYevhenii YashnyiSergeyIhor BochkorАндрій ЛисийІлля ПишнякOleksandr VashchishakYuriy ShyvalaСеменяк РусланIrina SergiychukViktor KyryltsevVitalii BondarenkoYaroslav MatushevychЮрій ПанейкоMykolaАльона ДанiлiнаAndrew HryvachevskyiOleksandr RuzhyloYevhen HraivoronskyiPanferova OlgaEvgeniy SmirnyiOleg MiroshnychenkoJeka AlibasovTetiana SNazar YanovetsAnatoliy YevpackRoman KozerenkoMykhailo LisovskyiLeonid IvanushenkoBogdan OvcharovИрина НоваковскаяAlexandr DubrovinIrynaAlexey ShlemkoOlga VasilyvMax ChudakLiubovБогдан КрасняковVova DmytryshynOleksandr KabanovТарас БойкоДмитро ЯрощукОлег ШвецьІван ЗахарчукДмитрий СамотугаЮрій ОліярникSofiia RatushnaYahor IvanouVasyl NahuliakDianka RostetskaRoman KopylovOleksii SlipetsМикола ШестакYulia KravchenkoYuri PekelisOlya ShabanovaYevhen OmelchenkoАнтон ПоманицкийСергій СидоренкоJulia SheptytskaAnatolii OleshАлександр СтуденякОлександр МазурElena PakholchakOleksandr GryniukСергійко ТакRoksolana GaivoronskaАнтон ХоменкоVika HorhulNatalia NakonechnaYulia RyabkoVitalii ShvetsСаша СамборськийDmytro RakDmitry HubochkinBogdan KybaAnn LegaArtem MiroshnychenkoAndrey ShimonYury DyagilevAndrii ZadorozhniyVasyl YuhasAndriy LesyukAnton NakonechnyiДенис ОласюкRoman SukharnykAnton BogomolovVasyl StepuloVolodymyr ProkopivYaroslav LopushanskyOleg VizirenkoBogdan LevkivSergii MolchanovМихайло СалівоновIgor KalinkaNatalia TymoshykMaksym LynnykЯрослав ХарактерникSergii KovalevVolodymyr StadnykСергей ТуркинТарас ТріщукVladyslav GoloshchapovYuriy VoziyAndriy FurmanyukЮвженко ДенисVadim PopovOleksandr Suvorov

змінили б назву на веб-вата.

Поддержали: Andrii RomaniukOleg LiscovichOksana AdamskaValeriia ZabavaВалерій МірошниченкоОлег СімашкоVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр ТкаченкоОлександр РасколіносАлла КоропAmy PondВолодимирНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоLyuda YashchenkoБогдан АндрющенкоNataliya LukovskaЦинічний УкропДарія ЦяпенкоОлексій ГольчукТи Мене Не ЗнаєшMila PoliСергій Гашинськиймаксим нGerstalИркмаан ШевчукLittle Blind ChickenMisha IlnickiIrene VelychkoГліб СердюкIgor PetrychenkoOleksandr SkrynnykRoman Poliychukandev andevOlha IvanivMykola LiahushaSergeyIhor BochkorАндрій ЛисийAndrew LutsiukІлля ПишнякOleksandr VashchishakYuriy ShyvalaСеменяк РусланIrina SergiychukViktor KyryltsevVitalii BondarenkoIvan PletinОлександр БудьоннийYaroslav MatushevychMykolaАльона ДанiлiнаAndrew HryvachevskyiOleksandr RuzhyloYevhen HraivoronskyiEvgeniy SmirnyiOleg MiroshnychenkoJeka AlibasovTetiana SЖеня ОстроушкоNazar YanovetsSergii PivnovRoman KozerenkoMykhailo LisovskyiBogdan OvcharovИрина НоваковскаяAlexandr DubrovinIrynaAlexey ShlemkoOlga VasilyvMax ChudakLiubovБогдан КрасняковVova DmytryshynOleksandr KabanovДмитро ЯрощукЮрій ОліярникVasyl NahuliakDianka RostetskaAleksandr XRoman KopylovOleksii SlipetsМикола ШестакYuri PekelisOlya ShabanovaYevhen OmelchenkoАнтон ПоманицкийАлександр СтуденякОлександр МазурOleksandr GryniukСергійко ТакVika HorhulNatalia NakonechnaYulia RyabkoVitalii ShvetsСаша СамборськийDmytro RakDimka KovalevskyiBogdan KybaМарк СахаровArtem MiroshnychenkoYury DyagilevAndrii ZadorozhniyVasyl YuhasAnton NakonechnyiДенис ОласюкRoman SukharnykVasyl StepuloYaroslav LopushanskyOleg VizirenkoFos TorcimBogdan LevkivМикита ПідліснякМихайло СалівоновIgor KalinkaNatalia TymoshykSerhii OsadchyiMaksym LynnykVolodymyr StadnykСергей ТуркинTaras RomanivVladyslav GoloshchapovYuriy VoziyЮвженко ДенисOleksandr Suvorov

Обходите эту недошлюпку ватную, а то воняет от неё.

Поддержали: паша чернецькийAndrii RomaniukOleg LiscovichOksana AdamskaValeriia ZabavaВалерій МірошниченкоОлег СімашкоVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр ТкаченкоОлександр РасколіносАлла КоропAmy PondВолодимирНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоLyuda YashchenkoБогдан АндрющенкоЦинічний УкропТи Мене Не ЗнаєшСергій Гашинськиймаксим нНерухомість ДомінантGerstalИркмаан ШевчукLittle Blind ChickenMisha IlnickiTetiana DimitriievaГліб СердюкRoman Poliychukandev andevOlha IvanivMykola LiahushaКатеринаSergeyАндрій ЛисийІлля ПишнякOleksandr VashchishakYuriy ShyvalaСеменяк РусланIrina SergiychukViktor KyryltsevVitalii BondarenkoIvan PletinОлександр БудьоннийYaroslav MatushevychMykolaАльона ДанiлiнаEvgeniy SmirnyiOleg MiroshnychenkoJeka AlibasovNazar YanovetsMykhailo LisovskyiBogdan OvcharovИрина НоваковскаяIrynaAlexey ShlemkoOlga VasilyvMax ChudakLiubovБогдан КрасняковVova DmytryshynOleksandr KabanovДмитро ЯрощукЮрій ОліярникVasyl NahuliakDianka RostetskaRoman KopylovМикола ШестакYuri PekelisOlya ShabanovaАнтон ПоманицкийСергій СидоренкоAnatolii OleshАлександр СтуденякОлександр МазурСергійко ТакАнтон ХоменкоVika HorhulNatalia NakonechnaYulia RyabkoVitalii ShvetsСаша СамборськийDmytro RakDimka KovalevskyiBogdan KybaArtem MiroshnychenkoYury DyagilevAndrii ZadorozhniyVasyl YuhasДенис ОласюкRoman SukharnykVasyl StepuloYaroslav LopushanskyOleg VizirenkoСергій ЛитвиненкоFos TorcimBogdan LevkivЮрій КучмаМикита ПідліснякSergii MolchanovМихайло СалівоновIgor KalinkaNatalia TymoshykSerhii OsadchyiMaksym LynnykVolodymyr StadnykСергей ТуркинTaras RomanivVladyslav GoloshchapovYuriy VoziyOleksandr Suvorov

Предлагаю всем соискателям вакансий проверять рекрутеров и HR этой компании первыми строчками песни «Батько наш — Бандера, Україна — мати. Ми за Україну будем воювати». Чтобы не тратить время друг друга попусту.

Поддержали: паша чернецькийAndrii RomaniukOleg LiscovichOksana AdamskaValeriia ZabavaВалерій МірошниченкоVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр ТкаченкоОлександр РасколіносАлла КоропAmy PondВолодимирНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоLyuda YashchenkoБогдан АндрющенкоNataliya LukovskaЦинічний УкропОлексій ГольчукТи Мене Не ЗнаєшСергій Гашинськиймаксим нGerstalИркмаан ШевчукLittle Blind ChickenMisha IlnickiГліб СердюкМарія НіконоваRoman PoliychukDmytro Malyiandev andevNatalia HerasymiukОлег МозолевOlha IvanivYana BudnichenkoMaryana SolovkaVolodymyr PelekhovychОльга МотиноваВячеславКатеринаSergeyAlina PoliakovaІлля ПишнякOleksandr VashchishakYuriy ShyvalaСеменяк РусланIrina SergiychukViktor KyryltsevVitalii BondarenkoIvan PletinОлександр БудьоннийYaroslav MatushevychMykolaАльона ДанiлiнаYevhen HraivoronskyiPanferova OlgaEvgeniy SmirnyiOleg MiroshnychenkoJeka AlibasovЖеня ОстроушкоNazar YanovetsRoman KozerenkoMykhailo LisovskyiIgor BellBogdan OvcharovИрина НоваковскаяAlexandr DubrovinMykhailo MaliarchukIrynaAlexey ShlemkoAnton LysenkoOlga VasilyvOlga PylypchukMax ChudakLiubovБогдан КрасняковVova DmytryshynOleksandr KabanovТарас БойкоДмитро ЯрощукSerhii VostrikovЮрій ОліярникMarina ChulkovaYahor IvanouVasyl NahuliakDianka RostetskaRoman KopylovМикола ШестакYuri PekelisOlya ShabanovaВалерія ЛевенецьСергій СидоренкоAnatolii OleshАлександр СтуденякОлександр МазурElena PakholchakRoman PopelHalya KohuchDenis SedchenkoСергійко ТакАнтон ХоменкоVika HorhulNatalia NakonechnaYulia RyabkoVitalii ShvetsVitalii BieliavtsevDmytro RakDimka KovalevskyiDmitry HubochkinBogdan KybaМарк СахаровmushkoArtem MiroshnychenkoYury DyagilevAndrii ZadorozhniyVasyl YuhasДенис ОласюкЄвген КуртасовVasyl StepuloYaroslav LopushanskyOleg VizirenkoСергій ЛитвиненкоFos TorcimМирослав ДовгалюкBogdan LevkivЮрій КучмаOleksandr DmytrukМикита ПідліснякDarina ZelenskaSergii MolchanovМихайло СалівоновIgor KalinkaNatalia TymoshykSerhii OsadchyitragvarMaksym LynnykSergii KovalevVolodymyr StadnykNatasha PekarСергей ТуркинViktor VasylenkoTaras RomanivVladyslav GoloshchapovYuriy VoziyOleksandr SuvorovVolodya NovostavskyVitaliy Bogdanets

Це офіційна українофобна позиція компанії чи ваша рекрутерша вже звільнена?

Поддержали: Vova BaldychAndrii RomaniukOleg LiscovichOksana AdamskaValeriia ZabavaOlga AsmanskaВалерій МірошниченкоОлег СімашкоVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр ТкаченкоОлександр РасколіносАлла КоропAmy PondВолодимирНаталія КолісніченкоМаксим БратішкоLyuda YashchenkoБогдан АндрющенкоNataliya LukovskaЦинічний УкропОлексій ГольчукMila PoliСергій Гашинськиймаксим нSerg IsayenkoНерухомість ДомінантGerstalИркмаан ШевчукLittle Blind ChickenMisha IlnickiIrene VelychkoOleksandr PalyhaTetiana DimitriievaГліб СердюкIgor PetrychenkoOleksandr SkrynnykМарія НіконоваМама РинаRoman PoliychukАнна Денисенкоandev andevВіталій БоринськийOleksandr SikorskyIgor PopovOleh KhomikОльга МотиноваYevhenii YashnyiDmytro DorodnykhAlexander MosiakoКатеринаSergeyAlina PoliakovaАндрій ЛисийІлля ПишнякOleksandr VashchishakСеменяк РусланIrina SergiychukViktor KyryltsevVitalii BondarenkoIvan PletinОлександр БудьоннийMykolaАльона ДанiлiнаYevhenii LabskirAndrew HryvachevskyiYevhen HraivoronskyiAnton WysotskyEvgeniy SmirnyiДенис ОстровскийOleg MiroshnychenkoJeka AlibasovЖеня ОстроушкоNazar YanovetsNazar GorokhivskiyAnatoliy YevpackRoman KozerenkoMykhailo LisovskyiBogdan OvcharovИрина НоваковскаяMax VashchenkoAlexandr DubrovinAlexey ShlemkoAnton LysenkoOlga VasilyvMark NeramikMax ChudakYaroslav HavrylovychLiubovБогдан КрасняковVova DmytryshynOleksandr KabanovДмитро ЯрощукОлег ШвецьІван ЗахарчукVolodymyr BilanSerhii VostrikovЮрій ОліярникYahor IvanouVasyl NahuliakDianka RostetskaAleksandr XOleksii SlipetsМикола ШестакAlex AlexeevYuri PekelisOlya ShabanovaАнтон ПоманицкийСергій СидоренкоMikhail KovylinАндрій ПодхватілінAnatolii OleshАлександр СтуденякОлександр МазурElena PakholchakСергійко ТакАнтон ХоменкоVika HorhulNatalia NakonechnaYaroslava KachanVitalii ShvetsСаша СамборськийDmytro RakDimka KovalevskyiAlbina KremlovskaBogdan KybaМарк СахаровmushkoArtem MiroshnychenkoYury DyagilevAndrii ZadorozhniyVasyl YuhasAndriy LesyukAnton NakonechnyiДенис ОласюкMykola KorolAnton BogomolovЄвген КуртасовVasyl StepuloYaroslav LopushanskyOleg VizirenkoСергій ЛитвиненкоFos TorcimМирослав ДовгалюкBogdan LevkivМикита ПідліснякAnya KotyukDarina ZelenskaАртур БрутянМихайло СалівоновVasyl GrebinnykIgor KalinkaNatalia TymoshyktragvarMaksym LynnykIurii ZaporozhetsЯрослав ХарактерникSergii KovalevVolodymyr StadnykNatasha PekarСергей ТуркинViktor VasylenkoTaras RomanivVladyslav GoloshchapovИгорь МирошниченкоYuriy VoziyAndrew VolynetsOleksandr SuvorovVitaliy Bogdanets

Відміняють співбесіду через спілкування українською!
Пост тут

Поддержали: Алексей ТкаченкоІрина Білинецьпаша чернецькийVova BaldychAndrii RomaniukOleg LiscovichValeriia ZabavaOlga AsmanskaВалерій МірошниченкоОлег СімашкоVitaliy FedorovskyyИрина КальяноваКресьОлександр ТкаченкоОлександр РасколіносАлла КоропAmy PondВолодимирНаталія КолісніченкоВасиль РадчукLyuda YashchenkoБогдан АндрющенкоNataliya LukovskaЦинічний УкропОлексій ГольчукЮрій ДонецьSerhii DiachenkoО. Олег КобельMila PoliСергій Гашинськиймаксим нSerg IsayenkoНерухомість ДомінантGerstalИркмаан ШевчукLittle Blind ChickenIrene VelychkoOleksandr PalyhaTetiana DimitriievaYevhen KavetskyiOleksandr SkrynnykНаталія НаталіяМарія НіконоваМама РинаVladyslav SmirnovAlexandr KotlyarTaras KoropasTrokhym BabychЮра БартішAndriy SotsenkoRoman PoliychukГетьманчук Олександрandev andevYaroslav OsipchukOleksandr LisnevskyiOlha IvanivVitaliy BoyarskySviatoslav KrupaАнтон КлижкаOleksandr SikorskyAnna KhytrychDmitry TominYuriy ProtsykIgor PopovOleh KhomikMykola SemylitkoАлексей ТерещенкоYevhenii YashnyiСвятослав ЛітинськийAndrii YevchakDmytro DorodnykhОльга ЛадюковаAlexander MosiakoКатеринаSergeyIhor BochkorАндрій ЛисийHennadii VasylievAndrew LutsiukІлля ПишнякOleksandr VashchishakIvan ZiubinYuriy ShyvalaСеменяк РусланIrina SergiychukViktor KyryltsevVitalii BondarenkoIvan PletinNikita TysiachnyiOleksii ProtyniakОлександр БудьоннийYaroslav MatushevychMykolaАльона ДанiлiнаYevhenii LabskirAndrew HryvachevskyiYevhen HraivoronskyiLilia KuzykРоман КорчакMichael DerevyanchukДенис ОстровскийOleg MiroshnychenkoJeka AlibasovСергей ЛевченкоOleksii MorozovYaroslav TurenkoЖеня ОстроушкоNazar YanovetsSlevin DyachenkoЕвгений ВольновNazar GorokhivskiyAnatoliy YevpackRoman KozerenkoYevhen DanchenkoIgor BelousovMykhailo LisovskyiAndrey DergilevRoman LemkoBogdan OvcharovDenis ArharovИрина НоваковскаяMax VashchenkoAlexandr DubrovinAlexey ShlemkoAnton LysenkoOlga VasilyvДанил КоваленкоRoman LeliukhMark NeramikMax ChudakAlex HermannLiubovБогдан КрасняковRoman LutsVova DmytryshynRoman MaisakovskyiДмитрий ШапранOleksandr KabanovДмитро ЯрощукОлег ШвецьGennadii GuliakovVolodymyr BilanSerhii VostrikovОлег ЛевонюкЮрій ОліярникBohdan ChernovolOleksandr SAndriy NichikСергей ЕрёминYahor IvanouYevhenii MykhailynaVasyl NahuliakDianka RostetskaRoman GrabovskiyЯрослав ГолобородькоOleksii SlipetsМикола ШестакYuri PekelisOlya ShabanovaАнтон ЩербинаSerhiy DanylenkoYevhen OmelchenkoАнтон ПоманицкийYura SynyakMikhail KovylinСергій ФедоренкоSergii PidbereznyiAnatolii OleshOleksii AMikhail KolkerАлександр СтуденякОлександр МазурElena PakholchakOleksandr GryniukRoman PopelСергійко ТакАнтон ХоменкоVika HorhulAndrey VolovodovskiiIvan OvcharenkoСвітлана МахноNatalia NakonechnaYaroslava KachanYulia RyabkoСаша СамборськийKyrylo KuchelnyiOleksandr SkurzhanskyiIvan DunaienkoDmytro RakDimka KovalevskyiDmitry HubochkinBogdan KybaМарк СахаровBohdanmushkoArtem MiroshnychenkoMaryna LytvynAndrey ShimonYury DyagilevAndrii ZadorozhniyHakop HakopianVasyl YuhasArtur PlysyukAnton NakonechnyiДенис ОласюкRoman SukharnykMykola KorolAnton BogomolovAndrii IukaloDionysii PolishchukVasyl StepuloYaroslav LopushanskyOleg VizirenkoСергій ЛитвиненкоOstap MalaniukFos TorcimBogdan LevkivМикита ПідліснякAnya KotyukAndrii BoikoDarina ZelenskaOlexandrАртур БрутянVasyl GrebinnykЭмметт БраунPasha KurlyandskiyMykyta BondarenkoAlexandr BondaretsIgor KalinkatragvarOlena SkulskaMaksym LynnykIurii ZaporozhetsЯрослав ХарактерникKyrylo MilevskyiIgor RebegaSergii KovalevVolodymyr StadnykArtem KomisarenkoNatasha PekarСергей ТуркинViktor VasylenkoTaras RomanivVladyslav GoloshchapovИгорь МирошниченкоUnbelieverYuriy VoziyPetro MaslovЮвженко ДенисAndrew VolynetsHnat Kubovandriy dmytrenkoМирослав КорецькийOleksandr SuvorovVolodya NovostavskyVitaliy Bogdanets