Techery

Київ, Дніпро, Тбілісі (Грузія)

14 вересня 2020 16:32

Dmytro Vytvytskyi, Solution Architect в Nortal

Не сподобалась співбесіда з СЕО та ПМ. До того ж, ніякої інформації щодо проекту чи поставлених задач не отримав, тому що NDA, почув лише набір технологій які там використовуються.
При цьому в компанії хороше і цікаве технічне інтерв’ю.

Підтримали:  JP Boris Zaitsev Kyrylo Kuchelnyi

Дмитрий, спасибо за отзыв. К сожалению, сложность проектов и уровень профессионализма нашей команды не позволяет нам нанимать инженеров, которые существенно не дотягивают до уровня Techery. Могу посоветовать вам пересмотреть подход к оценке тех и софт скиллов, т.к. они очень проседают на данный момент. Благодарим за время, уделённое нам

Підтримали: Alexey Kiryachkov

Технічну співбесіду я пройшов, інакше для чого витрачати час і запрошувати на фінальну співбесіду де не обговорювались тех. навички, а потім казати ви нам не підходите тому що у вас погані технічні навички. Дивно і щось не сходиться.
На рахунок софт скілів, ви і ваш колега з самого початку почали мене перебивати, ставити якісь незрозумілі запитання щодо менеджменту команди, хоча я сказав що мені було більш цікаво розвиватись технічно, і тому я шукав роботу де буде акцент на технічних деталях, а не на менеджменті. Жодних деталей щодо роботи надано протягом годинного інтервʼю не було, з слів вашого колеги я взагалі «йшов у компанію, і компанія уже вирішить чим я буду займатись», що мене не влаштовувало. Звісно ж я не був зацікавлений в роботі, бо ви нічим не зачепили. По факту ви влаштувати стрес інтервʼю не зрозуміло для чого. Я спокійно відреагував на всі дивні питання, хоча бажання сказати дякую і відключитись зʼявилось через 5 хвилин після початку інтервʼю, тому що було зрозуміло що в компанію з таким ставленням до кандидатів я не хочу іти ні за яких умов.
І ваш колега різко відреагував на зарплатні очікування, що в підсумку напевно і стало причиною відмови, а не технічні чи софт скіли.

Рекомендую переглянути підхід до оцінки софт та тех скілів, спочатку дивитись в бюджет на вакансію, думати як розповісти про проєкт, щоб зацікавити кандидатів і не порушити NDA, а вже потім запрошувати людей на співбесіду.

Рідко заходжу на DOU, тому відписав так пізно, але це досі залишається найгіршою співбесідою в моєму житті.