1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працював із компанією Forcelate довший час — тому можу розказати багато чого про неї.
Чудова компанія із найкращою командою! Компанія завжди заохочує вивчати нові технології та допомагає у цьому. Тут ви зможете розвинутись як у front-end так і back-end. Керівництво і співробітники завжди готові вислухати вас і допомогти у всьому. Дуже часто відбуваються корпоративи, які тільки покращують team building.
Взагальному хочу сказати: це одна із найкращих компаній на якій ви найшвидше зможете помножити свої навички, вивчити нові технології та добитись високого рівня із програмування!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.