ReScript, BuckleScript та інші звірі на React fwdays | 27 березня. Давай з нами!

Tech1

Львов

Працював із компанією Forcelate довший час — тому можу розказати багато чого про неї.
Чудова компанія із найкращою командою! Компанія завжди заохочує вивчати нові технології та допомагає у цьому. Тут ви зможете розвинутись як у front-end так і back-end. Керівництво і співробітники завжди готові вислухати вас і допомогти у всьому. Дуже часто відбуваються корпоративи, які тільки покращують team building.
Взагальному хочу сказати: це одна із найкращих компаній на якій ви найшвидше зможете помножити свої навички, вивчити нові технології та добитись високого рівня із програмування!

Поддержали: Nazar PasirskyyYurii Luchkiv