Techstack Ltd

Київ, Харків, Львів, Вроцлав (Польща)

25 листопада 2022 17:28

Даниил Востриков, Automation software testing engineer в Techstack ltd.

Після 2-ох років роботи в TechStack настав час поділитися думками.
Розділю цю думку на три частини, тож
Рівень компанії: За часів ковіду, пост-ковіду та війни, компанія робить абсолютно усе можливе, щоб співробітники, могли бути у безпеці, при можливості, продовжувати працювати, та вчасно отримувати компенсації, за 2 роки випробувань (епідемія, війна і тд) я не почув жодного виправдання чому компанія може з чимось не впоратися, проте бачив як брали і робили усе на вищчому рівні.
Командний рівень: Команд у TechStack багато, а у світі ще більше, кожна команда це індивідуальний кейс, проте якщо казати про співвідношення компанія-команда, то це дуже приємне та тепле відчуття саме в цій компанії, регулярні тім-білдінги, увага до успіхів чи труднощів з якими стикається команда, розвиток команди, право овнерщипу над роботою, команда в techStack, це сильна команда профессіоналів та друзів, які роблять свою роботу докладаючи усих зусіль, а компанія всіляко допомогає їм у цьому.
Персональний рівень: Одна із цінностей компанії — People, ці слова не є пустим звуком, як робітник компанії, я відчуваю, що мої персональні та професійні сторони завжди підтримують та розвивають, великий акцент можу зробити на професійному рості, head of QA , який для нас є не лише лідером а ще й другом, людина яка прикладає зусилля для розвитку як відділу так і спеціалістів в ньому.
Як підсумок, то не було ні одного дня, коли б я жалів що я мембер TechStack, прекрасне місце для прекрасних людей.

Даня, дякуємо тобі від щирого серця за цей відгук! 🤗