Techstack Ltd

Київ, Харків, Львів, Вроцлав (Польща)

16 серпня 2022 12:36

Viktoriia Opanasenko, SMM manager в Techstack

При пошуку компанії, я на високий пріорітет ставила здорову атмосферу у спілкуванні. Це визначається не скільки на співбесіді, скількі в перші тижні співпраці. Сьогодні рівно рік, як я працюю з Techstack в команді маркетингу на позиції SMM-менеджера :)

Моя спеціалість потребує комунікації з абсолютно різними людьми, і ні разу я не зустрічала прояву негативного ставлення. В цій команді апріорі поважають один одного, цінують час та відкрито говорять, що мають на увазі. Я бачу, як люди хвилюються за те, чим займаються, думають, як зробити краще ріщення, як рости професійно і що для цього необхідно. Мені приємно і комфортно знаходитись серед таких людей.

Стосунки в команді дійсно відповідають терміну горизонтальна ієрархія. Це визначається досить просто, коли бачиш, як мембери спокійно спілкуються з C-level, хедами та лідами тощо. Підтверджую і власним досвідом. Особливу шану висловлюю Настасії, хеду нашої команди, завдяки чиєї підтримці я систематизували свої знання, мала саме ту свободу в виконанні своїх завдань та легкості у взаємодії, якої я прагнула.

Techstack піклується про свої мемберів. Я не мала проблем з оплатою, а коли виникли труднощі зі сторони банку, то мені активно та ефективно в цьому допомогли. Поки ми були в офісі, я могла забути про те, як забезпечити собі комфорт, а зосередитись повністю на своїй роботі. Напочатку широкомасштабного вторгнення, всі активно взаємодіяли один з одним, ми мали план дій та ресурси для них.

Зараз команда працює, мені здається, ще з більшою старанністю и швидкістю. І це надихає, я бачу її розвиток і свій особливо. Дякую людям Techstack, тому що такою компанію робите саме ви <3

Особливо приємно читати твій відгук, Віко.

Раді, що ти вже цілий рік із нами (вітаю 🥳). У майбутньому на нас чекає ще більше челенджів для зростання і я впевнена, що з такими людьми в команді маркетинг і Techstack, ми їх подолаємо.