Techstack Ltd

Київ, Харків, Львів, Вроцлав (Польща)

31 жовтня 2021 19:36

Daria Bondarieva, Techstack

Я працюю у TechStack вже 2 роки. Цей період можу охарактеризувати словом «розвиток». Не лише як мій власний, а й компанії у цілому. Це дуже круто приходити щодня у колектив амбітних професіоналів, де дії кожної функції, кожної команди та кожної людини дійсно ведуть до зростання. Це мотивує та заряджає💪.
Стосовно роботи, ти завжди відчуваєш підтримку. Тобі дають безліч інструментів для розвитку та підвищення експертності. Та і то ще не все: хочеш — вчи англійську, спортивні змагання — так, волонтерські ініціативи — приймати участь у них ніколи ще не було так просто, поговорити про вигорання та тривожність — записуйся на мітап, відчуваєш, що тобі є чим поділитися — є можливість бути ментором та спікером, автором статті, тобі завжди з цим допоможуть.
TechStack роблять люди. І чим більше я знайомлюсь з колегами, тим більше засвідчуюся в цьому. Це не просто розробники, тестувальники, менеджери проектів. Це дуже класні люди з якими тобі не лише протягом робочих годин дуже комфортно, а й після роботи зависнути хочеться😁

Даша, дякуємо за теплі слова!