Techstack Ltd

Київ, Харків, Львів, Вроцлав (Польща)

Сьогодні випадково побачила відео-вакансію і не змогла стримати навалу спогадів :) Вже не з Техстак, але все ще відчуваю себе частиною цієї великої родини.

Так і не змогла сформулювати саме відгук, але хотіла подякувати всім вам:

За те, що завжди приймали розумні, обґрунтовані рішення. Завжди знала, що можу розраховувати на адекватність, мудрість та підтримку. Фідбек дуже коректний і дійсно дозволяє стати кращим, дійти до суті проблеми і її вирішити. Була здивована, що так буває :)

За те, що змогла знову полюбити те, чим займаюся. Прийшла до вас розчарованою у своїй спеціалізації. Кілька разів намагалась свічнутись. Завдяки ставленню до мене як до експерта у своїй сфері, якого колись вибрали на цю роль і тепер довіряють думці, у мене з’явилася віра в себе.

За те, що ви справжні професіонали. Консультуючись для написання контенту, я брала інтервʼю у майже всіх лідів напрямків, засновників компанії, просто спеціалістів, і кожен без підготовки був готовий повністю, зрозуміло, по-людськи пояснити будь-яке питання з його сфери компетенції and beyond. Заздрю тому, хто прийде сюди на першу роботу — у вас будуть найкращі вчителі!

І окремо — за те, що підтримували, коли почалась війна і зберегли робоче місце — єдине джерело доходу всієї моєї сімʼї на той момент.

Насправді, можна ще багато-багато за що подякувати, але ці пункти — це те, що я згадую майже щодня. І маркетинг команду — ви найкращі! 💪

Якщо я можу ще чимось допомогти коли-небудь, завжди буду рада бачити та чути вас! Успіхів і втілення найамбітніших планів!

Даша, дякуємо за цей відгук! Твої слова гріють наші серця.
Нам було дуже приємно з тобою працювати, говорю це не тільки від імені тс, але і персонально від мене та нашої маркетинг команди.
Також завжди готові прийти тобі на допомогу й будемо раді чути, бачити тебе. Успіхів!

Последние два года репутация Техстак была моей сферой ответственности как пиарщика, поэтому об отзывах на ДОУ я особенно сильно беспокоилась. Сегодня мой последний рабочий день, и я могу оставить свой отзыв и передать эстафету дальше.

Сразу скажу, что если бы не жизненные обстоятельства, я бы не уходила из этой компании еще долгое время. Я видела здесь для себя возможности роста, комфортную рабочую обстановку и максимально человечное отношение к членам команды.

Я работаю в айти 6 лет, Техстак был моим третьим рабочим местом, но совершенно точно лучшим из всех. Здесь я впервые почувствовала свободу действий, с которой также приходит ответственность и профессионализм. С первых дней Техстак очертил мою сфера ответственности, а ее развитие и способы улучшения всегда были моим выбором, и я это очень ценю.

Благодаря такой организации работы, я (и любой другой член команды) всегда могла предлагать свои варианты решения разных задач, привносить в рабочий процесс новые практики, инструменты и инициативы. Возможность влиять на процесс и результат работы — это то, что сильно отличает Техстак от других компаний.

Другой важный фактор — это человеческое отношение к команде. Нигде еще я такого не встречала. В первые дни войны компания помогала финансово, логистически и эмоционально. При том, что до войны почти вся команда в 200 человек находилась в Харькове, и помогать нужно было много и серьезно, Техстак делал это лучше, чем я могла бы себе представить.

Развитие Техстак в 2022 году — это эталон успешного кризис-менеджмента. Релокация команды, три новых офиса, сохранение всех (!) рабочих мест, продолжение найма, сохранение человеческого отношения друг к другу — это многого стоит.

Отдельное спасибо я говорю команде маркетинга, которая бесконечно способствовала моему профессиональному росту, обретению уверенности в своих навыках, подкидывала задачки со звездочкой, но никогда не оставляла с ними один на один. Желаю каждому оказаться в такой компании и такой команде.

P.S. Если после прочтения всех отзывов вам покажется, что все в компании как-то «слишком идеально», вам не кажется. Это действительно отличное место для тех, кто горит своей работой, хочет развиваться и иметь возможность воплощать свои идеи в жизнь. И да, к работе здесь нужно относиться серьезно, пустить все на самотек не получится. Но в ответ вы получаете все то, о чем уже написали десятки людей до меня: свободу действий, профессиональное развитие, поддержку, соблюдение личных границ, комфортный рабочий график и человечное отношение.

Аня, нам было очень приятно провести все это время рядом с тобой. Спасибо за твой вклад в Techstack и нашу команду. Успехов тебе в новых начинаниях и интересного нового опыта!Обіймаємо міцно 🤗

Дивні процеси в компанії.

Подавався на вакансію Trainee Project Manager/Scrum Master ще 27.04 — як тільки вона зʼявилася.

До 7-го чекав та так і не отримав фідбеку. Подивився, вакансія ще відкрита. Вирішив, що моє CV десь загубилося й написав їм на пошту, щоб перевірити, що вони його отримали. Знову ніхто не відповів.

Сьогодні 13.05 — вакансія все ще відкрита.

Знаю особисто людей, які також подавалися на цю вакансію і теж не отримали зворотного звʼязку.

Зрозуміло, що зараз не найкращі часи в IT, що на кожну вакансію багацько заявок приходить. Але вважаю, що це неприйнятно — витрачати час аплікантів та не давати фідбек. Отримали тону CV — закрийте вакансію, знайшли співробітника — закрийте вакансію.

Підтримали: Alex PavlyukOksana Omelchenko

* прошу вибачення за мою неуважність, не Константин, а Костянтин

Після 2-ох років роботи в TechStack настав час поділитися думками.
Розділю цю думку на три частини, тож
Рівень компанії: За часів ковіду, пост-ковіду та війни, компанія робить абсолютно усе можливе, щоб співробітники, могли бути у безпеці, при можливості, продовжувати працювати, та вчасно отримувати компенсації, за 2 роки випробувань (епідемія, війна і тд) я не почув жодного виправдання чому компанія може з чимось не впоратися, проте бачив як брали і робили усе на вищчому рівні.
Командний рівень: Команд у TechStack багато, а у світі ще більше, кожна команда це індивідуальний кейс, проте якщо казати про співвідношення компанія-команда, то це дуже приємне та тепле відчуття саме в цій компанії, регулярні тім-білдінги, увага до успіхів чи труднощів з якими стикається команда, розвиток команди, право овнерщипу над роботою, команда в techStack, це сильна команда профессіоналів та друзів, які роблять свою роботу докладаючи усих зусіль, а компанія всіляко допомогає їм у цьому.
Персональний рівень: Одна із цінностей компанії — People, ці слова не є пустим звуком, як робітник компанії, я відчуваю, що мої персональні та професійні сторони завжди підтримують та розвивають, великий акцент можу зробити на професійному рості, head of QA , який для нас є не лише лідером а ще й другом, людина яка прикладає зусилля для розвитку як відділу так і спеціалістів в ньому.
Як підсумок, то не було ні одного дня, коли б я жалів що я мембер TechStack, прекрасне місце для прекрасних людей.

Даня, дякуємо тобі від щирого серця за цей відгук! 🤗

Працюю у TS більше пів року і вже зараз можу з упевненістю сказати що це одна з найкрутіших команд у яких мені доводилося працювати.

Процес працевлаштування, починаючи від співбесіди з рекрутером і закінчуючи отриманням офферу, був легким, гарно організованим та з позитивним вайбом) Після цього почався онбординг, який включав поетапне ознайомлення з продуктом та командою. Відчувалося що тіммейти зацікавлені у твоїй роботі та готові допомогти. Було надано достатньо часу, щоб увійти в курс справ, освоїти продукт та підтягнути потрібні знання.

У компанії справді відсутній мікроменеджмент. До будь-кого можна звернутися з питанням або пропозицією. Твоя думка має значення і буде почута. У TS заохочуються ініціатива, якісна робота та бажання брати на себе відповідальність💪

Сказати що TS допомагає українцям у цей складний час, це не сказати нічого. Компанія організовує та підтримує цілу купу ініціатив зі збору коштів у різних напрямках. Окрема подяка саме за це✊

Techstack формують хлопці та дівчата які горять тим що роблять, не бояться викликів та просто добре роблять свою роботу. Жалкую лише що не маю можливості познайомитися з усіма особисто та потиснути руки.

TS це дійсно про людей, постійний рух уперед та правильні цінності. Дякую Techstack🤝

Дякую за твій відгук, Костя. Ще обов’язково зустрінемося усі разом після перемоги та буде шанс і познайомитися, і потиснути руки, і навіть потанцювати разом на наших шалених паті.

Я впевнено можу сказати, що я вдячний у своєму житті як мінімум за 3 речі:
— по-перше, що я народився українцем;
— по-друге, що батьки виховали мене нормальною людиною;
— по-третє, що у моєму житті з’явився Techstack.

Я познайомився з компанією у грудні 2021 року. Саме в той час я подав заявку на участь в трейні програмі для Скрам Майстрів. Я ні на що не розраховував, бо в мене майже не було уявлення ані про SDLC, ані про гнучку розробку. Закинув, так би мовити, просто «по фану». Не передати словами яких масштабів було моє здивування, коли мене запросили на інтерв’ю. На перше в моєму житті інтерв’ю в IT компанію.

Рекрутер Юлія та ПМ Марина продемонстрували високий рівень підготовки до співбесіди: задавались чіткі питання, не було зайвої води, все пройшло супер продуктивно. Здається, що кожній стороні сподобалось інтерв’ю й особисто для мене залишалось одне — чекати.

Чекати довелось недовго: Юлія написала мені, що хоче познайомити мене безпосередньо з моїм ментором Дмитром та трішки розповісти про проект, дізнатися про мої очікування. Тоді я вже усвідомив, що, здається, я саме той кандидат, якого обрав Techstack. Розмова з ментором пройшла дуже тепло та комфортно. До речі, теплота та комфорт були зі мною не тільки на етапах хайрингу, а весь час, що я працюю в компанії.

Трейні програма була тривалістю в один місяць. За цей час я на практиці познайомився зі скрамом, ітеративно-інкрементальною розробкою, дізнався, як це все працює на практиці, бо теорія дуже сильно відрізняється від реального життя. Я дуже вдячний Дмитру за його менторинг та коучінг. Він показав себе як професіонала своєї справи та як людину, що зацікавлена у моєму розвитку.

З першого свого дня в Techstack я почав навчатися (згодом працювати) з найкращою командою, яка тільки може існувати. Це команда професіоналів, команда творців та митців, що надихає. Саме завдяки їм я зміг опанувати ті скіли\навички, що маю наразі. Team Mutant, ви — найкращі, і я ніколи не втомлюся це повторювати.

Місяць трейні пролетів дуже швидко і я очікував на вердикт: продовжу я свій шлях в компанії чи ні? Як ви могли зрозуміти, так, продовжив. В Techstack я вже 9ий місяць у ролі Scrum Master та повноцінного співробітника :)

Techstack для мене — це дійсно сім’я, в якій кожен ставиться одне до одного з максимальною увагою та турботою. Techstack — це про реальні цінності, а не базз-вордс, що є, напевно, в кожній компанії. Techstack — це про можливості, розвиток та культуру. Та, нарешті, Techstack — це про людей: про таких крутих, досвідчених, з палаючими очима до своєї справи та з бажанням змінювати світ у кращу сторону.

Я щасливий, що є мембером Techstack, і я бажаю кожному з вас мати ті емоції від місця своєї роботи, що досі маю я :)

А як ми щасливі, що ти з нами 🤗 Красно дякуємо тобі за такий детальний та теплий відгук, Дмитро.

Працюю в цій компаніі десь пів року.
Я світчер, який опанував професію розробника після 30 років.
У Techstack є trainee програма на яку я потрапив. Все дуже сподобалось, ментор та ще декілька інших досвітчених розробників переглядали мої роботи, надавали поради, ділились досвідом. Після успішного закінчення програми почались «трудові будні».
Все дуже кльово!!!
Ліпше ніж я міг собі уявляти, коли робив цей тяжкий вибір про зміну професії. Дякую Techstack.

Яка класна розповідь! Дякую за твій фідбек, Олег

При пошуку компанії, я на високий пріорітет ставила здорову атмосферу у спілкуванні. Це визначається не скільки на співбесіді, скількі в перші тижні співпраці. Сьогодні рівно рік, як я працюю з Techstack в команді маркетингу на позиції SMM-менеджера :)

Моя спеціалість потребує комунікації з абсолютно різними людьми, і ні разу я не зустрічала прояву негативного ставлення. В цій команді апріорі поважають один одного, цінують час та відкрито говорять, що мають на увазі. Я бачу, як люди хвилюються за те, чим займаються, думають, як зробити краще ріщення, як рости професійно і що для цього необхідно. Мені приємно і комфортно знаходитись серед таких людей.

Стосунки в команді дійсно відповідають терміну горизонтальна ієрархія. Це визначається досить просто, коли бачиш, як мембери спокійно спілкуються з C-level, хедами та лідами тощо. Підтверджую і власним досвідом. Особливу шану висловлюю Настасії, хеду нашої команди, завдяки чиєї підтримці я систематизували свої знання, мала саме ту свободу в виконанні своїх завдань та легкості у взаємодії, якої я прагнула.

Techstack піклується про свої мемберів. Я не мала проблем з оплатою, а коли виникли труднощі зі сторони банку, то мені активно та ефективно в цьому допомогли. Поки ми були в офісі, я могла забути про те, як забезпечити собі комфорт, а зосередитись повністю на своїй роботі. Напочатку широкомасштабного вторгнення, всі активно взаємодіяли один з одним, ми мали план дій та ресурси для них.

Зараз команда працює, мені здається, ще з більшою старанністю и швидкістю. І це надихає, я бачу її розвиток і свій особливо. Дякую людям Techstack, тому що такою компанію робите саме ви <3

Особливо приємно читати твій відгук, Віко.

Раді, що ти вже цілий рік із нами (вітаю 🥳). У майбутньому на нас чекає ще більше челенджів для зростання і я впевнена, що з такими людьми в команді маркетинг і Techstack, ми їх подолаємо.

Працюю в Techstack вже півтора року і я буду дуже радий, поділитися своїм відгуком, особливо якщо він комусь допоможе зробити свій майбутній кар’єрний вибір у бік цієї чудової компанії.

Techstack це компанія зі своїми унікальними цінностями, баченням, процесами, культурою та філософією, побудованою на повній прозорості, горизонтальній структурі управління та лояльності до кожного, хто в ній працює.

Тут є все для розвитку: значущі продукти, професійні та прекрасні люди, постійні професійні виклики, можливості розвиватися так, як тобі хочеться, у тому напрямку, в якому тобі хочеться і що найважливіше, на кожному етапі: тебе підтримують, тобі допомагають, тобі радять — це дуже цінно.

Techstack для мене, це:
— компанія, яка завжди виконує те, що обіцяє
— без перебільшення велика родина, яка поділяє спільні цінності та цілі
— чудові люди, підтримка яких відчувається не на словах, а на ділі
— місце де тебе чують, твоя думка має вагу, ініціативність дуже цінується
— місце, де тобі дають можливість пробувати, ти завжди можеш вивчити щось нове і перекваліфікуватися на іншу роль, або розширити зону своєї відповідальності

Я прийшов у компанію як Trainee, і зараз, через півтора року роботи тут я можу з упевненістю сказати, що Techstack допоміг мені вирости як спеціалісту та це саме та компанія, з якою я ще на довгий час.

Дякую Techstack.

Дякуємо за цей відгук, Євгене! Читаючи такі слова, ми розуміємо, що йдемо в правильному напрямку з найкращими людьми в команді.

Сподіваю, комусь мій відгук стане в нагоді. Адже перше, що зробила я після пропозиції про співбесіду, почала шукати відгуки про компанію. Хоча на той момент їх було небагато, вони допомогли мені зрозуміти, що я хочу стати частиною Techstack.
Після співбесіди, яка стала для мене приємним здивуванням, адже не складалась з декількох етапів, а зайняла дещо більше години і за цей час я дізналась про майбутні обов’язки, команду, компанію. Мені це більше нагадувало приємний діалог, аніж проходження співбесіди.
Мій перший робочий день був у червні 2021 року. Всі процеси, онбординг, допомога тіммейтів — це щось неймовірне. І у компанії є багато цінностей. Перш за все, це люди. Навіть до початку війни компанія дуже опікувалась мемберами, а з 24.02.22 наша безпека стала для Techstack приорітетом № 1. Нам допомогали та кординували дорогу в безпечні місця, арендували помешкання і підтримували весь час. Щаслива бути членом сім’ї Techstack і вам рекомендую долучатися.

Дякуємо за твої слова, Дар’я! We work with exceptional people who do exceptional things 🤗

Являюсь частью Tech-Stack.io уже почти 1 год. Так быстро летит время... Значит, работается отлично :)

Я крайне рад, что работаю в Techstack. Этому есть несколько причин:

• руководство открыто для предложений и к нему всегда можно обращаться (это очень важно)
• компания поддерживает своих сотрудников словно мы часть чей-то семью (я был крайне удивлен этому, особенно после 24 февраля 2022)
• нет каких-то скам или серых продукты; только те, которые действительно приносят пользу
• не было ни разу проблем с оплатами, классная поддержка по ФОП-вопросам
• «подгон» продукта в кратчайшие сроки, если есть желание попробовать себя где-то еще
• обмен опытом с коллегами (не так, как обычно, формальность, а действительно: есть проблема, пошел за советом; даже между продуктами есть поддержка, awesome)
• относительно небольшая компания, которая придает атмосферу доверия, семейности и дает возможность расти.
• постоянное желание сделать Scrum-процессы в продуктах какими-то божественными :) чтобы было все лучше и лучше, это прям топ.
• позиция «лучше качественней и меньше, чем браться за все и сделать фигню» — великолепно
• самое важное: все, что озвучено компанией словами, исполняется на деле (это бесценно)

Я крайне рекомендую Techstak Ltd, если вы рассматриваете смену работы. Добавить больше нечего, кроме как... Здесь очень круто :)

Герман, спасибо за отзыв! Ждем через 9 лет, отзыв со словами «Являюсь частью Tech-Stack.io уже почти 10 лет» 😉

В компании TechStack уже более двух лет, здесь безумно талантливые и невероятно скиллованые люди🤘🏻 , постоянные челленджи которые подталкивают развиваться не только в профессиональном плане — но и личностном!
Мысли о «проф. застое» ни разу не посетили головушку.
Онбординг проходит на высоте, процессы помогают понять зону ответственности каждого члена команды — тем самым не упуская так званые «серые» зоны — а проактивность ребят дает чувство гордости за то что мы делаем.🦾

Аня, большое спасибо за отзыв и за то, что ты с нами! :)

Я працюю у TechStack вже 2 роки. Цей період можу охарактеризувати словом «розвиток». Не лише як мій власний, а й компанії у цілому. Це дуже круто приходити щодня у колектив амбітних професіоналів, де дії кожної функції, кожної команди та кожної людини дійсно ведуть до зростання. Це мотивує та заряджає💪.
Стосовно роботи, ти завжди відчуваєш підтримку. Тобі дають безліч інструментів для розвитку та підвищення експертності. Та і то ще не все: хочеш — вчи англійську, спортивні змагання — так, волонтерські ініціативи — приймати участь у них ніколи ще не було так просто, поговорити про вигорання та тривожність — записуйся на мітап, відчуваєш, що тобі є чим поділитися — є можливість бути ментором та спікером, автором статті, тобі завжди з цим допоможуть.
TechStack роблять люди. І чим більше я знайомлюсь з колегами, тим більше засвідчуюся в цьому. Це не просто розробники, тестувальники, менеджери проектів. Це дуже класні люди з якими тобі не лише протягом робочих годин дуже комфортно, а й після роботи зависнути хочеться😁

Даша, дякуємо за теплі слова!

Хотел бы поделиться своим мнением касаемо компании Techstack.
Наша совместная история началась с проходжения Trainee программы на вакансию QA Automation Engineer, это были максимально еффективные 3 месяца, в первой половине которых было получено огромное количество полезной и современной информации, и касаемо паттернов, и касаемо фреймворков и всего остального (отдельное спасибо ментору, Диме Бондаренко). Вторая половина Trainee программы была практикой на реальном проекте с реальными задачами.
Компания ценит в сотрудниках инициативность, креативность, поддерживает желание рассказать на большую аудиторию что то новое/интерессное (будь то посредством написания статьи или проведения митапа), желание ставить себе челленжи и выполнять их.
По атмосфере в компании — все максимально круто, душевно, в офис приходишь не по тому что нужно, а по тому что хочется, всегда есть с кем пообщаться, обсудить какой-то интересный вопрос и т.д. Компания работает над большими и разнообразными проектами, каждый найдет себе что то интересное.
Совсестные активности, корпоративы, тимбилдинги — все максимально весело, дружно, интересно, с нетерпением ждешь новые события)

Богдан, спасибо за твой отзыв 😊

Работаю в TechStack уже больше 6ти лет.

И первое, что мне хотелось бы заметить — это акцент компании на успехе продукта как результат работы команды.

От продуктового майндсета зависит все — и корпоративные ценности, и мотивация команды, и построение процессов.

Именно благодаря таким условиям и интересным проектам, в развитие которых довелось внести свой вклад, я приобрел крутой опыт и продолжаю развиваться как Product Manager.

Мне очень импонирует то, что ценности компании позволяют сломать приевшуюся айтишную парадигму «заказчик/исполнитель» и работать плечом к плечу с иностранными партнерами над успехом продукта, вкладывать в него душу.

Да, такой подход не лишен челенджей, но вовлеченность и понимание того, что вклад каждого члена команды виден, а каждый голос будет услышан — это дорогого стоит)

Алексей, спасибо за твой конструктивный отзыв. Очень рады, что ты отметил одну из наших главных ценностей, которая заложена в основу компании — подход к развитию продукта)

Сегодня последний день работы в этой компании и я тоже хотела бы оставить свой отзыв.
Проработала успешные 7 месяцев, не планировала ничего менять, так сложились обстоятельства.

Что могу сказать про условия работы, коллектив и офис?
Во-первых здесь максимально комфортная обстановка, семейная и приятная.
Во-вторых всегда найдешь единомышленников с кем можно обсудить любые вопросы.
Адекватное отношение к специалистам, все дружелюбные, все вопросы, которые возникают — можно обсудить.

Проектов действительно много и их количество растет, разные направления, разные сферы. Легко выбрать то, что тебе подойдет (если говорить о смене проекта в процессе работы).
Есть какие-то предложение по улучшению — тебя выслушают, все обсудят и примут если это действительно выгодно.
Такое отношение мало где встретишь.
Много вариантов для развития — митапты, статьи в блоге, внутренние соревнования)

Это не первая моя компания, есть с чем сравнить. Буду вспомнить с теплом в сердце.

P.S. Многие говорят о печеньках в офисе как плюсах, а я скажу, что круто когда есть фен и иголка с ниткой))

Таня, спасибо за твой отзыв! Успехов в новых начинаниях 😊

Узнала от коллег, что они читали отзывы перед приходом сюда, так что решила добавить свой, может, кому-то поможет определиться)
Пришла сюда полтора года назад, потому что сестра рассказывала тем какая тут приятная атмосфера, профессиональные лиды и стильные свитшоты, мне тоже захотелось. Я была приятно впечатлена, что всё из этого оказалось правдой. Сейчас советую ТС всем своим друзьям и знакомым, а родственники уже тут)

В больших фирмах мне очень не хватало вот этой важности отдельной личности, а тут я знаю каждую собаку, буквально, знаю как зовут питомцев своих коллег)) Обратила внимание, что я тут знаю лично каждого, кто оставил свой отзыв, хотя все работали на разных проектах. Постоянные приятные и интересные подарочки время от времени, в первый раз такое вижу, чтобы мерч фирмы носили с такой гордостью. В фирме куча локальных мемчиков, если присоединитесь, могу прочитать входную лекцию (мне когда-то тоже её читали). Помимо развлекательного проходят технические митапы, даже из-вне ТС можно присоединиться. Посмотрите ещё на страницу в инсте, там куча всяких наших фоточек с атмосферой и приглашениями на митапы.

Руководство всегда помогает, лиды-архитекторы заинтересованы в том, чтобы развивались проекты и люди. Поддерживается горизонтальная иерархия — крутые технические ребята могут помочь/посоветовать в любой момент и у них всегда есть чему поучиться. Я в первый раз увидела такой овнершип проектов — это нельзя назвать классическим аутсорсом/аутстафом — тут всем важно в каком состоянии проект и, самое главное, какое состояние людей — митинги с HR постоянно, где они помогают справится с любыми трудностями.

Тут любят инициативных людей с горящими глазами, почти всегда тут готовы научить, если есть желание. При мне лично несколько раз людям давали зелёный свет на изменение направления, изучение чего-то нового. Поддержу Лику в том, что люди без инициативы (о, как у меня получилось красиво заменить ленивые жопы)) тут не задерживаются, в таком темпе и в таких проектах очень сложно оставаться не у дел.

Нигде не видела больше такой атмосферы — стартаповой, дружной, ламповой, экологичной и заботливой, так что будем рады присоединению таких же способных, интересных и стремящихся к развитию людей.

Ира, очень приятно читать такой отзыв про нас. Спасибо за твои душевные слова, это отличный стимул для нашего дальнейшего совершенствования и профессионального роста.

В декабре 2019 года побывала в TechStack на лучшем собеседовании в жизни и с тех пор работаю здесь, и более чем довольна. Уже фактически стала амбассадором этой компании, советую ее всем своим друзьям и знакомым (по своей воле исключительно))) Вот решила посоветовать и тут, тем, кто зашел почитать отзывы чтоб понять «идти или не идти».

Ну смотри, начиная с собеседования компания полностью проявила себя доброжелательной и профессиональной. Толковые вопросы, четкое описание обязанностей и проекта. 2 часа пролетели как 15 минут. Приятно было слушать ребят (менеджеров и тех специалистов) и было понятно что тебя слышат тоже.

Коллектив молодой, дружный, к профессионализму коллег вопросов нет. Часто мелькает добрый троллинг и шутеечки с вековой историей уже (это я вообще в TechStack обожаю) Оч комфортно работать, гибкий график, удаленка (по желанию, есть и офис а в нем и все полагающиеся плюшки: конфеты, едуличка и тд, ну понятно) Тимбилдинги, офисно-ламповые пати, по пт даже иногда захаживаем в киношку и бары (но этого к сожалению сейчас поменьше, сам/а понимаешь)

Менеджмент (руководство, читай как хоч) — ну оч адекватно все. Теплое отношение к сотрудникам читается. Ты тут не «на галере» за последним столом, где тебя за 5 лет и не узнают как зовут и кто ты, а инженер/менеджер, которого слышат. HR отдел вообще иногда прием к психологу заменяет) все вопросы (вдруг чего) решаются быстро, всех успокоят))) замотивируют, выйдешь с ван ту вана «как новенький») Никаких проблем с ЗП кстати. Все вовремя, все открыто и чисто. Пересмотры, планы развития и тд тоже все понятно все есть.

Проекты интересные, долгосрочные. Возможности роста, менторство от лидов, бесконечные хакатоны, внутренние митапы и тд. Но и работать нужно хорошо!!! Сложные задачи, не простые (ну на моем проекте точно как и сам проект) надо думать и много. Филонить не получится, тут такие не приживаются. Никто вокруг ленивых жоп (хз можно ли использовать в отзывах на известных ресурсах такие слова, ну как раз и проверю))) тут с бубном не пляшет. Меня, как скрам мастера, это радует))

Ну вроде все. Прочитала свой «ванильный» пост, думаю «так а где ложка дегтя?»))) ну и она скорее всего есть (как и везде), но вот уже полтора года работаю и ниче пока в глаза не бросается) напишу если вдруг че вспомню))

Лика, cпасибо за такой теплый, эмоциональный и большой отзыв ;)

Вот и пришла моя очередь оставить отзыв об этой замечательной компании. Хотя компанией это не назовёшь... это скорее хорошие друзья, объединённые одним родом деятельности. Здесь я почувствовал что такое настоящий драйв, когда глаза горят и не хочется спать вообще, потому что дело реально захватывает. Здесь был мой первый хакатон и написание кода за время с обязательным «допингом» (и да, я сам на это вызвался😄😎), а также первое выступление, к которому я не очень успел подготовиться. Здесь были замечательные корпоративы, на которых все были друзьями и опять же, это все насквозь было пропитано драйвом. Здесь «домашний» офис, в котором всегда есть что погрызть если не успел с обедом и можно выпить вкусный кофе. Здесь нет бюрократии и ты всегда можешь обратиться напрямую к любому сотруднику. В общем и целом это два с половиной года пролетели незаметно и мне будет реально не хватать вас, ребята. Хотя я и лелею надежду всё же иногда с вами пересекаться.

Олег, благодарим за отзыв! С тобой приятно было работать и еще более приятно, что спустя пол года, мы все равно можем рассчитывать на твою помощь в исследованиях. Мы и правда были и остались хорошими друзьями! 😊

В февале этого года приняли меня на учёбу Intern QA Automation.
Когда я шёл в Techstack Ltd на собеседование, думал, что что-то знаю, через неделю обучения понял, что ничего не знаю. Через 4 месяца, на момент ухода(очень жаль, но на тот момент ребятам нужен был более опытный сотрудник) понял, что теперь действительно что-то знаю об автоматизированном тестировании. И уже через неделю вышел на должнсть Junior QA Automation. Знания которые я получил тут определили вектор моего движения. За это хотел сказать отдельное, огромное спасибо : Vitalii Dolotov, Maria Darmanian, Maria Fedorienko, Yuri Timchenko, Dmitriy Bondarenko, Oleksandr Mishchenko. Сасибо за знания и поддержку!

Алексей, спасибо за такой теплый отзыв (от всего Techstack) ;)

Проработал 11 месяцев здесь. Вряд ли бы ушел когда-то если бы офис находился в моем родном городе.
Масса приятных впечатлений. Максимальный комфорт, где о мелочах не связанных непосредственно с разработкой и не приходится думать. Пожалуй уникальная домашняя атмосфера в офисе, не напряжно, легко. Коллектив располагает.
Отношения руководства тоже отдельная тема, все по человечески, никаких иерархий, идеально как по мне.
Отдельный плюс в карму тимлиду, Никите Шаповалову, приятно было работать, спасибо)

Спасибо за твой отзыв, Дима.
Возможно когда-то мы откроем офис в твоем родном городе и будем рады видеть тебя снова в наших рядах! :)

2 года назад эти парни взяли меня на стажировку. Стажировку я не прошел)
Но тот опыт и мастерство, которые я получил заложили во мне правильный фундамент. Очень благодарен вам, вы классная компания , у вас хорошая атмосфера и хороший опыт.

Лучше поздно, чем никогда не сказать тебе спасибо :)
Андрей, спасибо тебе за наш первый отзыв на DOU в далеком 2019. Надеемся, что когда-то Techstack-у еще удастся с тобой поработать.

Кстати, у нас есть открытые вакансии на Front-end ;)

Вакансії Techstack