23 грудня 2024 14:53
Мав можливість працювати у Teamvoy майже 3 роки, і за цей час отримав неймовірний досвід роботи. Перш за все хотів би подякувати Жанні, яка менторила мої перші кроки в мобільній розробці, а також завдяки їй навчився швидко реагувати на нові виклики та постійно навчатись.
Хочу відзначити дружню атмосферу в команді, підтримку колег і їхню готовність ділитися знаннями. Тут я зрозумів, наскільки важливою є взаємодія між розробниками, дизайнерами й менеджментом. Teamvoy сприяє постійному професійному розвитку, пропонуючи навчальні ресурси, воркшопи та доступ до новітніх технологій.
Особливо ціную, що в Teamvoy я зміг працювати над проєктами, де використовуються доволі сучасні технології. Це не тільки мотивувало, але й дало змогу вдосконалювати свої технічні скіли.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.