Є ідея гри чи геймінг-сервісу? Реєструйся на онлайн-хакатон 7.08! Призовий фонд — $3000

Хороша, надійна компанія з proven track record роботи та ведення проектів. Більшість проектів — довготривалі. Основні — зі сфери fin tech. З точки зору технологій, компанія спеціалізується на Ruby. В компанії працюють хороші спеціалісти, з якими приємно взаємодіяти. Керівництво — професійне. Офіс — дуже гарний і в самому центрі міста. Рекомендую роботу в Teamvoy.

Класна компанія з добрими умовами для розвитку. Гарний офіс в центрі міста. Є можливість працювати з новими технологіями і методологіями. Компанія заохочує працівників для вивчення і імплементації нових технологій. Привітна і дружня атмосфера в колективі. Класні курси англійської мови.

Дуже крута і атмосферна компанія, є чому і у кого повчитись, якщо є бажання :) нажаль в силу обставин працював тут лише 6 місяців проте за цей час освоїв кілька нових цікавих для себе технологій та отримав чудовий досвід на нових проектах. Усі привітні і завжди раді допомогти якщо щось пішло не так) Велика увага приділяється молодим спеціалістам + хороші викладачі англійської!. Зручне розміщення офісу, сам офіс комфортний та просторий. Тому від мене ++

Поддержали: Bohdan Varshchuk

Teamvoy is a very dynamic company focused on progressive software development and mobile systems. Teamwork is great here, everyone works together very well. Not only is the execution of projects excellent, but the atmosphere is very relaxed and friendly. As a marketing assistant, I learned a lot from this company, and was happy to be part of it.

Поддержали: Yurii RogulyaKateryna Hutsal

У компанії оригінальний підхід до пошуку працівників.
Спочатку отримуєш лист із вмістом, який можна описати в кількох словах — «зробиш тестове, тоді й поговоримо», а після надсилання виконаного завдання не отримуєш жодної відповіді, як і після наступних листів до них.
Доволі складний квест, тому що підказок, які пояснили б мені наступні кроки, я не можу знайти вже тиждень))

Поддержали: Петро СичYuriy Kaminovskyy

На жаль, так буває. Інколи, тестові рев’юваються довго, тому що тех. ліди зайняті на проектах, можуть піти у відпустку або на лікарняний. Я впевнена, що ніхто спеціально не створює квести. Шкода, що так сталося, але таке буває. Перепрошуємо за непорозуміння