Гарна компанія із чудовим офісом в центрі Львова. Дружня атмосфера, видно, що компація завжди готова вислухати фідбек від працівників і всіляко намагається щоб вони були задоволені.
Невеликі команди, цікаві проекти.
У мене був позитивний досвід роботи в teamvoy. Тому усім хто думає приєднатись можу впевнено сказати що варто!)

Досить дивно читати негативні відгуки нижче, адже, маючи досвід роботи тут, я з впевненістю можу сказати що hr компанії Анастасія відповідально відноситься до рекрутингу і не можу повірити в те що хтось міг би бути несправедливо оціненний на інтерв’ю, адже компанія має досить багато працівників junior що на мій погляд дуже гарно бо молодим інженерам без досвіду, буває, важко почати його здобувати. І teamvoy ідеальна компація для цього, адже, із джунами завжди є хтось хто допомагатиме рости і слідкуватиме щоб не допустити помилок. І якщо вже комусь відмовляють, то для цього є об’єктивні причини і це має бути лише поштовхом до вдосконалення своїх знань, а не до того щоб жалітись.

І тут лиш хочеться процинувати Шевченка :)

Якби ви вчились так, як треба,
То й мудрость би була своя.
А то залізете на небо:
"І ми не ми, і я не я,
І все те бачив, і все знаю,
Нема ні пекла, ані Раю.
Немає й Бога, тілько я!..

Прекрасна компанія, щоб реалізувати свій потенціал. Наявні цікаві проекти, технології та різні плюшки. Також присутні кваліфіковані деви з досвідом менторства, що допоможуть розвиватись як спеціалісту, з можливістю самому обрати вектор розвитку. Керівництво завжди готове вислухати та піти на зустріч. Суперовий офіс в центрі міста та різного виду тімбілдинги, корпоративи та інші івенти. Здорова атмосфера та середовище в якому легко працюється.

Любчику, дуже дякую за відгук! Це мега-приємно чути! Ми також дуже раді були з тобою співпрацювати! Команда скучає за тобою і передає вітання! Заходь на каву!

Полностью подтверждаю слова Dmytro Tsehelnyk. Несерьезное и непрофессиональное отношение компании к кандидатам и полное неуважение к времени людей. Сначала тестовое, дальше собес у них. Я выполнил тестовое — обратной связи — ноль. Всё из-под пинка — сам звоню им постоянно на телефон, как мамка. Договорился на собес. На собеседовании сообщили, что через 5 дней дадут обратную связь по результатам собеседования. В итоге, никакой обратной связи по тестовому заданию не получил, по результату собеседования — тоже. Пара придирок от интервьюера было к тестовому — однако, в одной он сам запутался, так как не вник в код, а вторая — он наверное хотел, чтоб я не просто выполнил ТЗ, а еще и сидел, фантазировал сам себе доп. задачи и делал бесплатно эти дополнительные выдуманные задачи и оптимизации к тестовому проекту, что само по себе смешно, так как все таски из ТЗ выполнены, а дополнительное время на дополнительную работу не оплачивается, поэтому, логично, что не будет выполняться, учитывая, что адекватность компании, как потенциального работодателя, никак и ничем не подтверждена. В общем, через 5 дней так никто и не вышел на связь. Ах да, еще на самом собеседовании (при созвоне) HR прямо так и сказала: текучки, дескать, нет, но мы постоянно формируем кадровый резерв, так как ребята уходят )) Думаю, тебе, читающий мой отзыв, многое теперь прояснилось. В общем, час назад прозвонил компанию, спросил про результат собеса — HR сообщила, что в течении часа позвонит, что она сейчас не в офисе (как и в прошлый созвон, кстати)... в общем, мои рекомендации: обходите компанию teamvoy стороной, потому, что, представьте, если они кандидатов так не уважают и врут постоянно, страшно представить, какое отношение к уже работающему сотруднику. С интересом жду зухвалі виправдання от сотрудника компании, под моим комментарием а также сообщения про «плохой код» моего тестового или что там вы придумаете — мб что я тестовое не делал, а стащил с github-a, например =) В общем, я не жду от Вас ответ по результатам собеседования, так как работать с вами было бы скучно. Мое сeбъективное мнение, вы — непрофессионалы. Удачи в бизе, ребята)

Привіт, Вадиме
Мені особисто шкода, що наш досвід взаємодії не відповів вашим очікуванням. Насправді мене дуже він здивував, спочатку викликав купу емоцій, про те чому він такий несправедливий і доволі агресивний. Але потім я дала час собі вгамувати ці емоції та тверезо передивитися ситуацію, й зробити висновки.
Я передивилась наші з вами діалоги та відповідно побачила, що швидкість фідбеків була в межах тижня, на жаль, на той момент час на перевірку та опрацювання тестових так і займало по часу. То був період коли відгуків від кандидатів було просто шалено багато.
Але щодо нашої з вами комунікації:
Я надіслала вам листа 24 березня, ваше тестове отримала 31 березня (в середу). Запрошення на співбесіду вам було надіслано на 6 квітня (вівторок). Тому насправді мене дуже здивувало ваше зауваження про довге очікування.
Зрештою такого плану відгуки дають поштовх для перегляду комунікації з кандидатами, і це напевно, добре, бо ваш відгук допоміг нам оптимізувати та покращити швидкість наших фідбеків і взаємодії. Тому дякую, що звернули увагу на те що вам «болить».
Маю надію, що ви знайшли компанію своєї мрії.

Подавал резюме в данную компанию на фронтенд. HR ответил и предложил выполнить тестовое задание. Спустя 2 недели удалось все же получить какой-то фидбек по заданию и приглашение на собеседование, и после чего несколько раз переносили примерную дату общения с техническим специалистом.
После очередного вопроса по типу «не появилось ли у вас время для проведения технического собеседования?» в ответ получил полный игнор.
Очень несерьёзное отношение к при подборе персонала.

Доброго дня, Дмитро

Нам дуже шкода, що ви відчули таки негативні емоції щодо нашого спілкування.

Я передивилась всі наші з вами листування, і побачила, що ми мали листування з 19 листів.

На жаль, ви відмовились бути присутнім на співбесіді на запропонований нами час, і на жаль, всі наступні найближчі слоти вже були зайняті іншими кандидатами, які успішно пройшли співбесіду.

Моя помилка, що я не повідомила про закриття подальшого спілкування з вами, тому перепрошую за це.

Бажаю вам знайти гарну роботу і надалі розвиватися як розробник!

Хороша, надійна компанія з proven track record роботи та ведення проектів. Більшість проектів — довготривалі. Основні — зі сфери fin tech. З точки зору технологій, компанія спеціалізується на Ruby. В компанії працюють хороші спеціалісти, з якими приємно взаємодіяти. Керівництво — професійне. Офіс — дуже гарний і в самому центрі міста. Рекомендую роботу в Teamvoy.

Класна компанія з добрими умовами для розвитку. Гарний офіс в центрі міста. Є можливість працювати з новими технологіями і методологіями. Компанія заохочує працівників для вивчення і імплементації нових технологій. Привітна і дружня атмосфера в колективі. Класні курси англійської мови.

Поддержали: Petro Kurylo

Дуже крута і атмосферна компанія, є чому і у кого повчитись, якщо є бажання :) нажаль в силу обставин працював тут лише 6 місяців проте за цей час освоїв кілька нових цікавих для себе технологій та отримав чудовий досвід на нових проектах. Усі привітні і завжди раді допомогти якщо щось пішло не так) Велика увага приділяється молодим спеціалістам + хороші викладачі англійської!. Зручне розміщення офісу, сам офіс комфортний та просторий. Тому від мене ++

Поддержали: Bohdan Varshchuk

Teamvoy is a very dynamic company focused on progressive software development and mobile systems. Teamwork is great here, everyone works together very well. Not only is the execution of projects excellent, but the atmosphere is very relaxed and friendly. As a marketing assistant, I learned a lot from this company, and was happy to be part of it.

Поддержали: Yurii RogulyaKateryna Hutsal

У компанії оригінальний підхід до пошуку працівників.
Спочатку отримуєш лист із вмістом, який можна описати в кількох словах — «зробиш тестове, тоді й поговоримо», а після надсилання виконаного завдання не отримуєш жодної відповіді, як і після наступних листів до них.
Доволі складний квест, тому що підказок, які пояснили б мені наступні кроки, я не можу знайти вже тиждень))

На жаль, так буває. Інколи, тестові рев’юваються довго, тому що тех. ліди зайняті на проектах, можуть піти у відпустку або на лікарняний. Я впевнена, що ніхто спеціально не створює квести. Шкода, що так сталося, але таке буває. Перепрошуємо за непорозуміння