LLC Proxima Research International

Працювла тут в компанії майже рік, далі не витримала. І тільки зараз надумала написати відгук, бо психологічно відійшла від цього. Працювала рекрутером. Це мій перший досвід був в цій сфері і останній в моєму житті. Перше що кидається в око, гнітуча та небезпечна атмосфера, де всі займаються чим попало, але не роботою, а тільки і вміють розпускати погані чутки і не дай боже щось сказати, твої слова переркрутять і докладуть вищому керівництву. Тут немає дружньої атмосфери, не чекайте цього, хоча компанія позіціанює себе саме так, кажучи що вона провідна та технологічна, але запевняю, що то тільки слова і не більше. Згодна з коментарями, всередині дуже великий бардак, кожен відділ тихо ненавидить іншного і в такій атмосфері дуже важко працювати. Особливу перчинку до цього всього додавало ставлення керівництва до тебе, хоча дещо, вони дійсно навчили мене — поважати себе і свої кордони. Ну вибачте, коли керівник пише тобі не в робочий час: «А що с тобою сталося, ти так часто хворієш, може тобі лікаря підсказати ?», з максимальною токсичностью і точно не з добрим наміром, то вже це була остання крапля. Це непрофесійно, аморально та гидко.

З тебе будуть вижимати всі соки, моральні та фізичні, нікому немає діло, що процесси оформлення людей був вкрай незручним та все потрібно було робити тут і зараз. На прохання поліпшити та якось піти на зустріч, мені казали тільки, поки що нічого не можемо зробити, трохи згодом.

Зарплата на той час була гарна, але вона не стоїла моїх нервів. В кінці року я була морально знищена і все що мені більше хотілося, це просто звільнитися.

Це не провідна компанія, це компанія що тебе знищить і компанія яка застрягла у 2000х і це дійсно так, дідовщина, погане відношення, ненаголадженні процеси документобороту; офіс їх декілька, без ремонту, я працювла в офісі де немає майже вікон, де немає простору і дуже багато-багато людей.

З позитвиного: були і приємні люди, але вони такі налякані були керівництвом і цим колективом, що багато чого замовчували і прости не хотіли говорити більше, бо лякалися що їх почують. Зарплата.

Мінуси: оплата в конверті, дідовщина, працюєшь за двох а то і більше людей, навіть часто приходилося перероблювати документи, бо там багальні помилки, токсичний та неприємний колектив, процеси роботи — великий бардак, чекаешь панство майже цілий день, щоб підписали ті договора несчасні, абьюзивне відношення керівника.

Підтримали: Daryna IlienkoInna Lazorenko

позиціонує

Пройшов технічну співбесіду. Отримав офер. Попросили надати документи. Надав всі документи для оформлення офіційної співпраці. Повідомили день коли починаю працювати і вже почали сипати на пошту деяку інфу про проекти з якими буду працювати.
За декілька днів до початку роботи тегнув hr, щоб дізнатись чи все ок з документами. І був «збитий з ніг». HR повідомила, що CPO компанії зарізав вакансію бо її з ним не погоджували. Що, типу, PM щось там не погодила і якісь у них там тепер тьорки. На дева якому дали офер і, по факту, кинули — наплювати.
У мене два варіанти: або у них там, дійсно, якийсь бардак, або вони передумали з приводу мене і не змогли знайти в собі сили, щоб це сказати.
А тепер уявіть собі ситуацію, що вони вас схантили, дали офер, ви звільнились з компанії де працювали, а вони дали задню. В результаті, ви на вулиці (коли на ринку не солодко).
Тому, будьте обережні!
З позитивного:
Техлід по фронту (Льоша) — класний чувак, співбесіду проводить без зверхності.
HR — приємна дівчина, яка всима силами намагалась перепросити за ситуацію.

Вітаю,
Це жах! Дуже не рекомендую цю компанію. Це точно не сучасна ІТ компанія (я працював в сучасних) — це компанія, яка застрягла в 2000-х.
Передмова: роки 3-3,5 вже був на співбесіді в цій компанії (два етапи) — але в результаті не зійшлись по рівню ЗП (який був завчасно озвучений і рекрутер його прийняв). З часом я забув про цю історію.

В період з 2 по 8.11.2022 проходив серію он-лайн співбесід на позицію Product Owner в один проектів. Під час першого контакту, я загадав компанію та деталі минулої комунікації — щоб історія не повторилась, ми додатково узгодили цікаві мені фінансові умови та формат роботи. Але історія повторилась...
Коротко
---
Комунікації, культура, підходи — все пропахло нафталіном. Це помітно при перших контактах та питаннях стосовно внутрішньої кухні. Як писав автор нижче «Процвітає старе і недобре кумівство» — скоріш за все так і є — в компанії процвітає історія — «я начальник, ты дурак», принаймні так здалося.
---
Процеси — їх організація та підходи також із 2000х, який там lean підхід ...
---
Соціальний пакет відсутній — але десь там по словам HRD — планується, але ми про це не дізнаємось.
---
Фінансові умови — сильно не дотягують до сучасних продуктових ІТ компаній, прив’язка не до долару,а внутрішній курс, компанії, який закладений в бюджет. Компанія явно не готова до ринкових рівнів оплати. Фінальну співбесіду проводив керівник (адекват), HRD (адекват) та друга людина в компанії (який саме зафейлив зустріч) — на темі фінансів все пропало.
Друга людина в компанії вирішив ще раз оговорити фінансові умови, спочатку довго рахував — скільки сума буде в гривні, потім намагався понизити рейт та пропонувати свої умови, додатково приправивши діалог своїми образами із серії «нам нужно понять сколько ви действительно стоите, нам нужно промониторить ринок»
- «сколько вы стоите» — це підхід до придбання худоби на базарі, а не як до спеціаліста, якого ви запрошуєте до себе в компанію.
Результат — знову витрачений час та максимальне обурення від нахабного ставлення керівництва компанії до людей під час комунікацій.

Працював аналітиком у компанії майже рік. Що сказати?
Онбоардінг відсутній, призначений «ментор» ігнорує будь які запити щодо роботи. Бізнес процеси не налагоджені, бо кожен працівник виконує свою роботу так як йому заманеться. Акцент зроблений на задоволеності клієнта, а решта керівників не цікавить.
Саме ж керівництво не бере на себе відповідальності за прийняті рішення. Процвітає старе і недобре кумовство. Доказ тому: звільнення моєї колеги, безпосередній керівник якої не назвав причину звільнення, прикриваючись відгуком того ж таки горе-ментора.
Постійні затримки у виплатах зп, більша частина якої виплачується в конвертах. Відсутність страхування та жодних соціальних гарантій. В період війни одним днем було скорочено частину штату(включно зі мною) без пояснень та компенсацій.
Але змушений погодитися із псевдо-анонімним відгуком, колектив дійсно отлічний!

Вакансії Proxima Research