15 листопада 2024 16:03
прекрасний колектив та неадекватний директор
Оля, вітаємо!Дякуємо вам за відгук та спільний час, проведений пліч-о-пліч. Нам шкода, що ми залишили по собі певний негатив, при цьому акцентуємося на позитивних нотках та рухаємося вперед. Бажаємо вам успіхів та професійних висот!
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.