Сумнівна компанія якщо там працює людина ( Андрій Сидорук ), яка відмовляється виплачувати борги працівникам з минулої компанії де він був директором. Сам свій борг я повернув з великими труднощами і з залученням знайомих. Чекав цього біля 10 місяців, такий от «директор»

Андрію, так все вірно були проблеми зі сторони компанії Winstars Technology, де я був партнером і директором, яку, я як і ти, був вимушений покинути у травні 2019 із значними фінансовими втратами та боргами, через що, власне, і виник геп і затримка в оплаті орієнтовно у 6 місяців. Проте, я ніколи не відмовлявся від своїх зобов"язань і, врешті-решт, ти отримав все до останнього цента. A замість того щоб із розумінням поставитись до даної ситуації, ти вже після оплати боргу, намагаєшся завдати шкоди моїй репутації. Я так розумію, що це така подяка мені і компанії за все те, що для тебе було зроблено протягом кількох років роботи з нами? Як і всі мої колеги, ти знаєш, що я завжди відкритий до діалогу і якщо в тебе залишились якісь особисті питання, велкам, ти знаєш де мене знайти, я залюбки вип’ю з тобою чашечку кави і впевнений ми вирішимо всі непорозуміння.

Работаю в эру когда Андрей директор и Алина — HR. Скоро будет пол года как я работаю в компании тимскейл. Пора бы дать свой фидбек. Пы. Сы. Отзыв куплен. Да!
Меня подкупили: хорошими взаимоотношениями в компании, клевым коллективом который постоянно развивается в своей профессиональной сфере и отзывчивым руководством, которое всегда идет на встречу, всегда можно взять удаленный день, поработать из дому, или закрыть таски и свалить домой пораньше, можно и в соньку порубится в обеденный перерыв. Работаю над проектом MyTower. На этом проэкте клевый тимлид, который выжигает глаза кодом уже много лет и он в этом деле не одну собаку съел. Всегда подсказывает по таскам, делает код ревью, помогает развиваться в своей профессиональной сфере. Я сам переехал из Житомира в Винницу, чтоб работать в этой компании. Очень рад что выбрал именно эту компанию.

Дякуємо за відгук. Ми раді, що ти з нами))

Якась тупа тенденція — писати відгук тільки тоді, коли він негативний, але бачу, що вона вічна. В той час, коли позитивні погляди сприймаються як «відбілення» репутації. Та немає, не існує компаній, де не було мінімальних труднощів — це все робочі моменти, які тут вирішуються максимально адекватно і швидко.
TeamScale однозначно конкурентно спроможна на Українському IT-ринку.
Замовники є, проекти є, фінансування є, менеджмент є, сучасний робочий простір є.
На всі запити працівників знаходиться відповідь і вирішення.

Прийняти рішення щодо співпраці вам допоможуть не відгуки на DOU, а особисте спілкування.

Thanks for your feedback

Жодного відношення до компанії, але враження, що «мутна»

1. Є припущення, що раніше компанія називалась Winstars Technology LLC бо у коментаторів вказана як попередня компанія

2. Є Gal Moskovich у профілі якого зараз вказана компанія TeamScale, а раніше працював в GRapps яка засвітилась на італійському, як і сам Gal

3. Відгуки з травня по липень написані без фантазії, «Прекрасна компанія із справді дружним колективом», «Чудова компанія з дружнім колективом», «Хороша компанія з дуже доброзичливою атмосферою в команді»

На мою думку, компанія в минулому дійсно заплямувала репутацію, а зараз намагається її відбілити

Дякуємо за Вашу неабияку зацікавленість до нашої компанії, Ви провели масштабну роботу))
Ми Вам вдячні і тому запрошуємо Вас до нас на офіс. Особисто познайомимось і поспілкуємось, я зможу відповісти на ВСІ Ваші питання. Чекаю Вашого повідомлення)

Працював у компанії короткий період — останню зарплату Андрій так і не скинув

завжди відмовки — «клієнт не надіслав грошову суму», «уся затримка через Галя (Gal Moskovich)» і так дальше в тому ж дусі.

Наскільки мені відомо — в компанії проблеми із зарплатою не лише в мене

Богдан, ти можеш скільки завгодно писати нам коментарі, але варто почати з того чому ти працював у нас короткий період. По-перше ти не пройшов навіть домовлений термін випробувального періоду, зафейлив проект та завдав компанії репутаційних та метеріальних збитків. Тобі порахувати недотриманий прибуток чи витрати компанії на час твого тестового періоду? Тобі була оплачена компенсація відповідно до якості і кількості зробленої тобою роботи.

Не знаю особисто попереднього дописувача і зовсім не розумію суті його проблеми... В кожного своя правда і оцінити ситуацію можна лише після «walk in my shoes», як кажуть англомовні.
Якщо в дописувачів таке погане враження складається через фінансові проблеми з їхніми попередніми роботодавцями, які до нас відношення не мають, то вирішуйте ці питання, будь ласка, особисто з відповідальними за це людьми.
Можу запевнити, що в нас таких проблем і близько нема.

По своїх відчуттях і враженнях можу сказати, що колектив офігезний, атмосфера дружня, окрім роботи завжди знайдеться якесь цікаве заняття для дозвілля.
Бачу, що я тут розвиваюся і це мені подобається.

Підтримую вищесказане. Усі колеги, які писали позитивні відгуки — це виключно наші співробітники, які працюють у нас довготривалий час на фултаймі, ніяких «проплачених» відгуків у нас ніколи немає і не було. Ми зазвичай на щось корисніше гроші витрачаємо))
В кого є сумніви — ласкаво просимо до нас на офіс, самі в цьому впевнитися можете.
До того ж, стосовно людей, які писали негативні відгуки , при всій повазі до Вас, офіційно заявляю, як керуючий персоналом вінницького офісу, я Вас ніколи не бачила і Вас не знаю, хоч приймаю на роботу всіх.

ув. Фрилансеры, хорошо думайте перед тем как идти в данное предприятие., если вы любите работать на пороховой бочке, то велком ту TeamScale Ukraine.
p.s. за этих пару месяцев, мы как минимум спасли 5 х людей, что хотели тут работать. Ребята не стесняйтесь обращайтесь в личку если нужны более весомые аргументы.
skype oleksandr.sonich.s-group

Пропрацювавши трошки в компанії, хочу сказати, що компанія дуже крута:
— колектив неймовірно дружний, проводять навіть позаробочий час разом за іграми, переглядами фільмів, посиденьками в кав’ярнях, тощо;
— класний менеджмент, який іде назустріч, оскільки толерантно ставиться до студентів, сімейних людей, яким потрібно з дітьми в садок чи на свято;
— зручний офіс, до якого і з якого можна добратися з усіх-усюд міста;
— круті плюшки у вигляді смачного печива, днів роботи з дому (коли можна працювати в улюбленій піжамі, залишаючись на зв’язку з командою) та курсів англ.
Загалом задоволена)

Задержки, обманы, манипуляции — это всё про Гэла. Он будет вешать лапшу на уши, кормить завтраками, а по итогу просто не отдаст зарплату. Рекомендую почитать про компанию Grapps на Прекрасном — там очень много интересных отзывов о деятельности Гэла, который сейчас занимает должность СЕО TeamScale, а раньше возглавлял печально известный Граппс.

Всем привет! Также подтверждаю, что Gal Moskovich (www.linkedin.com/...​n/gal-moskovich-bab7a6b0) «кинул» не только сотрудников, но и подрядчиков, отказавшись выплатить немаленькую сумму.

Андрей Сидорюк, если этот человек не имеет отношения к Вашей компании, может его надо убрать с сайта? Он у вас значится как эксперт по рынку труда Украины :)

Gal Moskovich, текущий CEO TeamScale, до сих пор не вернул деньги сотрудникам прошлой конторы, хотя подрядчики все платили вовремя и такси все были закрыты. gal-moskovich.com

Александр, прошу прощения, но вы ошиблись адресом. Я являюсь операционным директором ТS Ukraine, и могу официально заявить, что человек которого вы упомянули в коментариях Gal . Moskovich, не имеет отношения к управлению компанией TeamScale Ukraine и также не является сотрудником нашей компании.

Вижу, что за 2 месяца работы рекрута Ольги, идет массовое накручивание отзывов и увеличения штата TeamScale Ukraine, ровно тоже самое было с GRAPPS под управлением Gal Moskovich, текущего CEO. Будьте бдительны, не попадайте на грабли.

Александр, у нас никогда не работала и не работает рекрутер Ольга, наша компания существует с 2016 года, а c весны 2019 года после слияния с израильской компанией TeamScale работаем под брендом TeamScale Ukraine.

Все круто, чудовий колектив, класний офіс. Цікаві проекти, професійний розвиток

Дійсно крута і перспективна компанія в якій працює чудовий та дружній колектив, що став вже однією сім’єю. Коли в когось проблеми, чи то на проекті, чи то в житті, ніхто не залишиться в осторонь.
Комфортний офіс, який покращує робочий процес.
Цікаві проекти, які дозволяють розвиватись, отримувати дуже цікавий досвід.

Чудова компанія, завжди готові прийти на допомогу навіть,якщо звільнився. Готові піти на все (в міру своїх можливостей) для того щоб співробітники комфортно працювали.

Хороша компанія з дуже доброзичливою атмосферою в команді, завжди цікаві проекти з гарною можливістю розвиватися.

Чудова компанія з дружнім колективом. Компанія завжди йде на зустріч працівникам, у вирішені робочих проблем. Цікаві проекти, які допомагають розвиватися.

Дуже дружній колектив. Зрозуміле ставлення до твоїх проблем та допомога в їх вирішенню.
Різноматні цікаві проекти які не заставляють нюдьгувати від рутиної роботи. Приємно працювати з професіоналами своєї справи.

Very good company with a nice team and management.

Management every time listening to me if I have some problems and tries to help me.

Here I have a great possibility to work on different size projects where I work with my favourite stack of technologies, grows my current skills and learn new ones.

Прекрасна компанія із справді дружним колективом. Тут є люди, які завжди допоможуть та підтримають. Можна знайти цікавих співрозмовників.