TeamScale Ukraine

Львов, Винница

Пропрацювавши трошки в компанії, хочу сказати, що компанія дуже крута:
— колектив неймовірно дружний, проводять навіть позаробочий час разом за іграми, переглядами фільмів, посиденьками в кав’ярнях, тощо;
— класний менеджмент, який іде назустріч, оскільки толерантно ставиться до студентів, сімейних людей, яким потрібно з дітьми в садок чи на свято;
— зручний офіс, до якого і з якого можна добратися з усіх-усюд міста;
— круті плюшки у вигляді смачного печива, днів роботи з дому (коли можна працювати в улюбленій піжамі, залишаючись на зв’язку з командою) та курсів англ.
Загалом задоволена)

Поддержали: Alina Nizinkovska

Задержки, обманы, манипуляции — это всё про Гэла. Он будет вешать лапшу на уши, кормить завтраками, а по итогу просто не отдаст зарплату. Рекомендую почитать про компанию Grapps на Прекрасном — там очень много интересных отзывов о деятельности Гэла, который сейчас занимает должность СЕО TeamScale, а раньше возглавлял печально известный Граппс.

Всем привет! Также подтверждаю, что Gal Moskovich (www.linkedin.com/...​n/gal-moskovich-bab7a6b0) «кинул» не только сотрудников, но и подрядчиков, отказавшись выплатить немаленькую сумму.

Андрей Сидорюк, если этот человек не имеет отношения к Вашей компании, может его надо убрать с сайта? Он у вас значится как эксперт по рынку труда Украины :)

Gal Moskovich, текущий CEO TeamScale, до сих пор не вернул деньги сотрудникам прошлой конторы, хотя подрядчики все платили вовремя и такси все были закрыты. gal-moskovich.com

Поддержали: Andrew Markov

Александр, прошу прощения, но вы ошиблись адресом. Я являюсь операционным директором ТS Ukraine, и могу официально заявить, что человек которого вы упомянули в коментариях Gal . Moskovich, не имеет отношения к управлению компанией TeamScale Ukraine и также не является сотрудником нашей компании.

Вижу, что за 2 месяца работы рекрута Ольги, идет массовое накручивание отзывов и увеличения штата TeamScale Ukraine, ровно тоже самое было с GRAPPS под управлением Gal Moskovich, текущего CEO. Будьте бдительны, не попадайте на грабли.

Поддержали: Andrew Markov

Александр, у нас никогда не работала и не работает рекрутер Ольга, наша компания существует с 2016 года, а c весны 2019 года после слияния с израильской компанией TeamScale работаем под брендом TeamScale Ukraine.

Все круто, чудовий колектив, класний офіс. Цікаві проекти, професійний розвиток

Поддержали: Alina Nizinkovska

Дійсно крута і перспективна компанія в якій працює чудовий та дружній колектив, що став вже однією сім’єю. Коли в когось проблеми, чи то на проекті, чи то в житті, ніхто не залишиться в осторонь.
Комфортний офіс, який покращує робочий процес.
Цікаві проекти, які дозволяють розвиватись, отримувати дуже цікавий досвід.

Поддержали: Alina NizinkovskaVasyliy Klymenko

Чудова компанія, завжди готові прийти на допомогу навіть,якщо звільнився. Готові піти на все (в міру своїх можливостей) для того щоб співробітники комфортно працювали.

Поддержали: Alina NizinkovskaVasyliy Klymenko

Хороша компанія з дуже доброзичливою атмосферою в команді, завжди цікаві проекти з гарною можливістю розвиватися.

Поддержали: Alina NizinkovskaVasyliy Klymenko

Чудова компанія з дружнім колективом. Компанія завжди йде на зустріч працівникам, у вирішені робочих проблем. Цікаві проекти, які допомагають розвиватися.

Поддержали: Alina NizinkovskaVasyliy Klymenko

Дуже дружній колектив. Зрозуміле ставлення до твоїх проблем та допомога в їх вирішенню.
Різноматні цікаві проекти які не заставляють нюдьгувати від рутиної роботи. Приємно працювати з професіоналами своєї справи.

Поддержали: Alina NizinkovskaVasyliy Klymenko

Very good company with a nice team and management.

Management every time listening to me if I have some problems and tries to help me.

Here I have a great possibility to work on different size projects where I work with my favourite stack of technologies, grows my current skills and learn new ones.

Поддержали: Alina NizinkovskaVasyliy Klymenko

Прекрасна компанія із справді дружним колективом. Тут є люди, які завжди допоможуть та підтримають. Можна знайти цікавих співрозмовників.

Поддержали: Vasyliy Klymenko