Temy

Київ, Львів

12 жовтня 2016 13:52

Yuri Danylyak, Ruby Engineer

Вдало (як мені казали згодом у фідбеку) пройшов перші два інтерв’ю (з HR’ом чи то рекрутером компанії, Назаром Савченком, та технічне). Теж фідбеку немає, поки не пінганеш (деколи декілька разів). Останні рази годували обіцянками про останній раунд — співбесіду із замовником, коли нагадував — посилались на зайність замовника. За два тижні вирішив більше на нагадувати про себе — і на цьому історія стосунків з компанією закінчилась :)

Розумію, що деколи виникають різні обставини (навіть в хороших компаніях, ну і всі ми не ідеальні, тощо), але банальний фідбек про те, що я на даному етапі можу не розраховувати на якісь подальші кроки, компанія могла б надати :) Також дивна непослідовність — з самого початку були плани почати зразу із співбесіди із замовником, згодом ці плани змінювались постійно — вирішили спершу вступне інтерв’ю, потім — технічне і тд. Можливо, в мене просто погане розуміння «бізнес-процесів» компанії :)

Підтримали:  Oleg Semen Nazar Savchenko

Така ж історія

Привіт Юра!
Дякую, що написав відгук. Я з тобою погоджуюся, у нас дійсно була така розмова.
Те, що я тобі не відписав, це виключно моя провина. І я за це прошу вибачення, пробач, що не написав.
Так, ти правий,що динаміка розвитку компанії дуже стрімка та інколи забуваєш відписати,
це для мене цінний урок.

Дякую, що ти на цьому наголосив, в подальшому я не робитиму таких помилок.

Дякую за Увагу.
Залишаємося на зв’язку

Привіт, не тримаю негативу ніякого стосовно тебе/компанії. Сорі, якщо деякі формулювання у відгуку, можливо, були занадто різкі :)

Підтримали: Nazar Savchenko