TEAM International Services, Inc.

Львів

24 листопада 2021 23:18

Юля Прокопчук, Frontend developer

Одна з найадекватніших співбесід, які я проходила, була у Team International. Найбільший плюс — це те, що на ній були присутні тім мембери проекту, на який співбесідували, а не якийсь абстрактний спеціаліст, в якого нічого не запитаєш про проект, бо він і не знає його кухні)) Людей було троє — теж, як на мене, досить непогано, коли твій рівень оцінює не одна людина, в якої може бути просто поганий настрій або не сподобатись твоя зачіска)) Питання були різного роду і переважно не зовсім стандартні (не аля типи даних або замикання в JS), більш прикладні. Матриці компетенції (чи як ту біду називають...) нема і для мене це теж важливо, бо це як дзвіночок про «галерний» тип компанії) Отримала офер від компанії в той самий або у наступний день, точно не пригадую (можливо поспішили тому, що я вже мала на той час офер іншої компанії). Відразу організували співбесіду з замовником, від якого я дізналась важливі для себе речі про проект. Офер я не прийняла все-таки через технології на проекті. Порівнювала і вибирала суто по технологіям на пропонованих проектах.
Загалом на етапі органіхації співбесід усе досить так непогано) Що там далі, не знаю, але я вважаю, що саме цей етап багато про що говорить

Юля, дуже приємно. Бажаємо тобі кар’єрних звершень та маємо надію, що в майбутньому ще буде шанс співробітництва!)