4 квітня 2019 17:31

Максим Томин, Magento-разработчик в Fire Bear Studio

Народ, не работайте в этой компании. Тут кидают на деньги. Подробно объяснять не стану, ситуацию всегда видят по разному работник и работодатель. И у каждого своя правда. Но то что кидают при увольнении это 100%

Підтримали:  Not Sure

Працюю тут вже 2-й рік. Компанія невелика і сподобається спеціалістам, які хочуть проявити свої здібності індивідуально. Бути частиною невеликої команди зовсім не те саме, що бути одним з 1000 людей якогось RnD центру. Ти 100% часу «на виду» і те, що ти внесеш в проект відразу видно. Є можливість працювати віддалено (якщо треба).

Підтримали: Ihor Tkachenko

Ми працювали з вами на контрактній основі на повне завантаження. Ми помітили падіння продуктивності на 90%. Після проведення розслідування — був виявлений факт роботи на іншу компанію в робочий час. В нашій системі управління проектами — ви звітували про повне завантаження. Всі докази компанія вам надала, після чого діалог був припинений з вашої ініціативи.

Протягом року нашої співпраці наша компанія завжди вчасно платила вам за ваші послуги. На жаль, ми не можемо платити за час, який ви працювали над іншими проектами.

ого як цікаво )