Отличная компания!
После полугода работы я получил лишь позитивные эмоции. Коллектив дружный и атмосфера в офисе непринуждённая, кофе-чай-печеньки всегда есть.
Коллеги все без исключения отличные специалисты, каждый для себя метит новые высоты профессионального развития.
Все топ-менеджеры без исключения идут навстречу по любым вопросам и всегда предлагают помощь.

Поддержали: Maryna DytrenkoOlga Belova

Прийшла в цю компанію півтора роки тому майже повним джуном, та завдяки відкритій, дружній та завзятій команді виросла на декілька голів — причому, у декількох областях одразу!

Завдяки людяній атмосфері, затишній обстановці на робочому місці та ентузіазму колег у взрощенні нових спеціалістів та подальшому їх розвитку — є бажання працювати і розвиватися постійно, охоплюючи поступово й інші сфери своєї спеціальності.

Не обійду стороною і відпочинок: колектив із захопленням долучить до настільних ігор, гри в настольний теніс та періодичні вилазки в місто або на природу.

Що скажу загалом:
Неабияк повезло як з проектною командою, так і з колегами в цілому! Тому рекомендую долучитися до нашого колективу і своїм друзям та знайомим, а також можу порадити всім бажаючим! ;)

Рекомендую цю кампанію!
Працюю тут вже третій рік. Як ви розумієте у поганій кампанії люди стільки не затримуються. Невелика кампанія з молодим дружнім колективом. Зручний просторий офіс і приємна атмосфера сприяють продуктивній праці. Гроші виплачують всі і вчасно. Керівництво TeamHarbour позитивно ставиться до саморозвитку робітників та до кар’єрного росту всередені кампанії. Що приводить до довгострокових робочих відносин та сімейної атмосфери де всі допомогають іншим членам команди для досягнення загальної мети. Після роботи періодично збираємося пограти у колектівні ігри та весело провести час. При цьому колектив за здоровий спосіб життя, більшість не палять і не вживають алкоголь. В вільний час є можливість розім’ятися в настольний теніс.
Якщо Ви комунікабельна людина, професіонал своєї справи та командний ігрок і вам подобається невеликий колектив — то вам сюди!

Поддержали: Maryna DmytrenkoOlga Belova

Працюю тут 4й місяць і спрадві дуже задоволена, що попала саме в Team. Harbour!
У моїй команді працють дуже класні люди, які бажають зросту компанії та допомагають один одному.
Це моя перша робота у IT індустрії, тому ж досвід та допомга, якою зі мною діляться працівники — безцінний.
Окремий респект керівнику та менеджерам: відповідають на всі запитання, все завжди вчасно, за бажанням можна працювати вдома)

Працюю тут вже 2-й рік. Компанія невелика і сподобається спеціалістам, які хочуть проявити свої здібності індивідуально. Бути частиною невеликої команди зовсім не те саме, що бути одним з 1000 людей якогось RnD центру. Ти 100% часу «на виду» і те, що ти внесеш в проект відразу видно. Є можливість працювати віддалено (якщо треба).

Народ, не работайте в этой компании. Тут кидают на деньги. Подробно объяснять не стану, ситуацию всегда видят по разному работник и работодатель. И у каждого своя правда. Но то что кидают при увольнении это 100%

Поддержали: Стартапер