З серпня місяця 2023 року працюю в TapOK, як frontend developer.

Саме тут пройшла найтепліша співбесіда після якої було чітке розуміння, що це те місце де хочеться залишитися)
Мені дуже повезло працювати в компанії, яка постійно вдосконалюється та розвивається і стимулює своїх працівників до постійного розвитку!!!
Компанія цінує кожного, приділяє увагу, дає дієві поради, заспокоює і підтримує)

HR Галина та Дарина — це наше заспокійливе)))
Команда відмінна, кращої і бажати не варто)

Мікроклімат, який створює Анастасія він усіх зігріває та надихає працювати ще краще)
Я вдячна за можливість бути разом з вами)

Юлія, а ми вдячні тобі <3

Працюю у компанії з вересня 2023 року.
Наразі все дуже подобається. Працюю у відділі промо, на позиції маркетинг ресьорчера.

Зрозуміла, що хочу тут працювати ще на етапі співбесіди.
Зазвичай я дуже переживаю, проте тут все пройшло дуже дружньо, не напружено, хоча і у доволі серйозному тоні.
Рекрутер Даша дуже підтримувала на всіх етапах, а HR Галина і досі завжди питає як у мене справи і як я себе почуваю))

Дуже дружній колектив, професійні наставники ( дякую моєму тімліду Паші!) прекрасні умови роботи, можливості розвитку, і навіть англійська за рахунок компанії!
Ця робота обʼєднала у собі все, що я шукала — графік, формат роботи, колектив, цікаві задачі. Робота проходить на лайті і з кайфом!
Дуже дякую за можливість доєднатися до колективу!

Підтримали: Dariia DobriakNatalia Abashkina

Ксенія, дякую за відгук, нам дуже приємно ❤️

Відгукнувся на вакансію компанії вкінці жовтня на djinni, з того часу мені так і не відповіли

Андрію, вітаю. По резюме бачу, що у вас не було всього необхідного досвіду до вимог позиції. Отримали 490 відгуків на дану вакансію і, вирогідно, ми профакапили та не надали фідбек. Проносимо вибачення, зробили висновки на майбутнє.

Менше місяця, як я приєднався до цієї чудової команди на позицію Full Stack Developer, але відразу зрозумів що потрапив в надзвичайно дружелюбний та підтримуючий колектив.

Щоденно я навчаюся новому, і мені постійно допомагають у цьому мої колеги.
Кожен робочий день наповнений новими викликами та цікавими завданнями.

Дуже приємно, що став частиною такої професійної, талановитої та дружньої команди!
Маю надію що наша співпраця буде тривалою)

Саша, дякуємо за відгук, нам дуже приємно! <3

3й місяць працюю в компанії, і можу сказати, що це мій найприємніший досвід роботи.

З самого початку відчувалася підтримка колег, зокрема — рекрутерів, та тімліда, завдяки чому процес адаптації та випробувальний термін пройшов легко та швидко.

В команді дружня та приємна атмосфера, працівників заохочують до професійного і особистісного розвитку, і надають для цього багато можливостей :)

Анно, дякую за відгук!
Радіємо, що ти з нами! <3

Подавалась на позицію Delivery Manager, досить швидко зі мною звʼязались і весь процес рекрутингу проходив оперативно.
Перше спілкування було з рекрутером Наталією, воно пройшло невимушено та комфортно.
Далі було технічне інтервʼю, спілкувалась з Project Manager Настею, бесіда також була невимушеною не зважаючи на серйозність розмови. Дуже дякую їй за професійність та чудову атмосферу під час бесіди.
Отримала оффер, проте була вимушена відмовитись через особисті обставини.
Загалом процес рекрутингу від початку і до кінця супер комфортний, рекомендую)

Олександро, привіт!
Сказати, що ти розбила нам серденько — нічого не сказати!
Дякую тобі та хто знає, можливо, в нас ше буде нагода для спільної співпраці! <3

Під час подання на вакансію та звертання додатково через телеграм — жодної відповіді або натяку на життя вакансії. Повідомлення в телеграмі читаються та ігноруються.
Нажаль такий рекрутер псує враження про компанію

Денисе, вітаю.
Переглянули історію комунікації, ви подавались в липні місяці і отримали відмову, на жаль.
Вдруге ви написали в серпні, подалися на ту саму вакансію.
З нашого досвіду, за місяць — малоймовірно, що відбулись змінити в набутті нових та необхідний навичок до позиції.
Шкода, що у вас лишився негативний досвід при нашому спілкуванні.

Працюю в компанії понад рік, і можу сказати, що рідко зустрічаєш такий крутий колектив.

Я робила своє тестове виїжджаючи з окупованої території, тому не могла його вчасно здати, керівництво компанії з розумінням поставилося до ситуації та почекали поки я доберуся до безпечного місця, щоб продовжити наше спілкування. А рекрутер Даша переживала за мою безпеку, ще більше ніж я сама )) Тому в плані людяності в компанії та її працівників все гаразд ))

Компанія дуже швидко росте і розвивається, і це під час війни. Звісно не все ідеально, але проводяться різні дії для розвитку як компанії в цілому, так і окремо кожного працівника. Впроваджуються заохочення та мотиваційні інструменти, щоб не тільки було цікаво працювати, а ще й праця винагороджувалася відповідно твоєї роботи.

Я дуже задоволена, що тут працюю ))

Анастасія, дякую за відгук, ми, дійсно, всією командою тримали за тебе кулаки. Раді, що ти з нами <3

Прийшла в компанію ще коли вона налічувала кілька десятків працівників. Раніше в IT не працювала, тому для мене це був наче інший світ — крутий офіс, спільні обіди, компенсації, корпоративи, дружня команда, різні навчання, кайф!

З того часу життя внесло свої корективи в робочий процес, почали працювати віддалено і, скажу чесно, було помітно, що компанія до такого формату була не зовсім готова, але робота по налагодженню комунікації не припиняється ніколи)
Також за цей час просто колосально виріс штат, нові проекти. Я вважаю, це супер, що під час війни ми не тільки втримались на плаву, а й виросли, як компанія.
Авжеж, як і всюди, бувають моменти якоїсь бюрократії, але й працює закон «критикуєш — пропонуй» і пропозиції беруться до розгляду.

Можу сказати, що це робота для активних людей у всіх розуміннях) Динамічні процеси, задачі і люди))

Яно, дякую за відгук!
Цінно, що ми разом майже з самого початку! Сумуємо за спільними обідами разом із тобою <3

Я наразі з компанією 2 місяць. Все дуже подобається. Я кайфую як від задач, так і комунікації, команди та підтримки колег.

Особисто у мене це був один із найприємніших досвідів співбесід і найкращий анбордингу.

Дуже приємна комунікація і рекрутерка круто направляла по подальших кроках в етапах відбору. Фідбек по тестовому дали за добу. Всі етапи відбору сумарно зайняли близько 10 днів, тому я і понервувати не встигла)

Те, що потішило наступним — процес анбордингу. Приємно, що люди, з якими комунікуєш на старті в подальшому підтримують з тобою спілкування. Круто, що компанія надає ментора, з яким знайомишся ще на етапі інтер’ю. Дуже супортів ейчари. Команда у мене класна, і якось дуже легко мене з нею познайомили. Окремо я би виділила підтримку в навчанні та в ініціативі з першого ж дня.

Словом, з мого досвіду все було класно. Я рада бути тут)

Наталія, дякую за відгук!
Тішимось, що процес найму та онбордингу пройшов вдало! Круто, що ти з нами! =)

Для компанії є нормально практикою давати тестові, і після цього не відповідати та не надавати фідбек.

Оформлення не пропонується, а виплата зп «на криптогаманець»

Нажаль, лише витратив час.

Артеме, вітаю. По результатам технічної співбесіди вам було надане тестове завдання, яке ви не виконали до кінця, написавши рекрутеру, дослівно: «голова не варить, час добігає кінця». На жаль, рекрутер була недоступна і не змогла вчасно написати вам по перевірці тестовго, приносимо за це вибачення, зробили висновки на майбутнє.

Суб’єктивний підхід до оцінки кандидатів. Не раджу

Підтримали: Yevheniia HR

Іване, вітаю.
Дякую за відгук, шкода, що у вас лишилось негативне враження після інтревʼю.
Дійсно, найм може бути субʼєктивним відносно нашого бачення по конкретній позиції, на жаль, ваш досвід не був повністю релевантним до майбутніх задач. Це абсолютно не характеризує вас, як поганого спеціаліста.
Ше раз дякуємо за ваш час та бажаємо знайти гарний проєкт і команду, які задовільнять ваші амбіції та потенціал.

Классная команда, есть возможности для профессионального роста и поддержка в инициативных проектах. В компании своя бумажная библиотека и постоянно обновляется подборка онлайн-курсов. Уютный офис, совместные обеда, много интересных увлечений вне работы.

Вакансії TapOK