Tapgerine LLC

21...80 спеціалістів
Київ, Дніпро, Одеса, Лас-Вегас (США)

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Отличная компания, комфортные условия, удобное расположение офиса, прекрасный коллектив, прозрачные и понятные условия оплаты.
Лучшее место для тех, у кого есть желание работать.

В процессе поиска работы активно общалась с командой Tapgerine и хочу написать большое спасибо этим ребятам. Очень приятно было иметь дело — замечательная команда: приветливые, профессиональные, очень уважительно относятся к соискателям. Так держать!

Підтримали: Yulia Grechanova

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.