Працюю в Талліумі проектною менеджеркою майже 3 роки і хоч кажу вам це дуже часто, але хочу і тут розповісти як обожнюю нашу компанію 🧡
Я прийшла в Талліум з іншої компанії, де працювала 4 роки, яка також була чудовою, тому ну дуже хвилювалась чи не роблю помилку і чи матиму такий самий позитивний досвід в Талліум, чи будуть мене тут чути та довіряти моїй експертизі, і чи не буде надлишкової ієрархії, чи адекватна атмосфера в команді і все таке.
Вже після першого приїзду в офіс я зрозуміла, що в нас стався повний метч і мої сумніви були абсолютно даремні, що тут працюють неймовірні люди, що СЕО, HR відділ та колеги готові у всьому підтримувати, йти на зустріч, чути та допомагати в вирішенні будь-яких питань.
З Талліум я отримала безцінний досвід, працювала в різних доменах, з різним стеком і з широкою географією клієнтів, і впевнена, що отримаю ще більше, тому що компанія продовжує інвестувати в наше навчання, дає нам змогу експериментувати та самостійно приймати рішення на своїх проєктах.
На мою думку, головна цінність будь-якої компанії — люди, і я щаслива працювати там, де думка менеджменту співпадає з моєю. Саша, дякую тобі за це! ❤️

Колись, під час корпоративної поїздки на море, я сказала, що моє серце тепер помаранчевого кольору, і це досі так 🧡

Спробую поділитися своїми враженнями від чотирьох років співпраці з компанією. Зважаючи на те, що це не надто короткий шлях більш детально зупинимося на моєму досвіді роботи над останнім проектом в рамках Tallium Inc. Де мені пощастило співпрацювати з PMO паном Пилип Данильченко та DTL пані Еліна Сливко.

Перед тим, що я можу згадати про панство. З приходом PMO, тоді ще в якості PM. З невідомих для мене причин, звільнилася майже вся мобайл команда разом з TL. Пані Ольга Галиба-Тимошенко, пани Максим Каневський-Петренко і Роман Мельничук. Я не звернув уваги на цей прикрий збіг. Але зрозумів, що це не випадковість після першого досвіду співпраці з Данильченко.

Шановний пан попросив мене, до слова, в ультимативній формі зробити із csr react app, ssr react app на передрелізному етапі. Довелося витратити безліч часу і нервових клітин, щоб пояснити PMO, що це технічно неможливо. Оскільки, подібне рішення є архітектурним і його треба приймати до початку розробки, а не на фінальному етапі. Дай Бог здоровʼя пану Владу Машкарі CTO та пану Максиму Шикарному TL. Котрим вдалося донести цю аксіому до нашого професіонала. На жаль, після цього інциденту знову звільнилися топові інженери. Пані Юлія Бекеньва, пани Дмитро Ліщенко і Денис Лукʼяненко.

Очевидно, що за подібні звитяги пан Данильченко і отримав посаду PMO.

Щодо DTL, що можна сказати. Наприклад, на одному з проектів пані Сливко мабуть здалося, що в мене не достатній ККД. Внаслідок чого, мене набрав CTO і ми розбирали мої комміти один за одним з початку до кінця. Пан Роман Онещук, дай Боже. Звичайно, всі питання були зняті. Але чомусь не були поставлені у зворотному напрямку.

Після того, важко не згадати, як наша майбутня DTL поцікавилася в мене як локально ревертнути комміт. Звичайно, я був вражений компетентністю пані Сливко. Схоже на те, що менеджмент був також під враженням. Оскільки тим часом поки, як я не розумів як можна допускати таких спеціалістів до розробки ПЗ, пані отримала посаду DTL.

До речі, саме на цьому проекті я запропонував проводити кросс-ревью. Хоча це і звичайна практика. Але через деякий час, з невідомих для мене причин шановні PMO й DTL презентували це як свою власну ініціативу та інновацію для компанії.

Менше з тим, пригадую як пан В’ячеслав Колдовський завітав до нас розповісти про алгоритми. Заміряє середню температуру по палаті, показує сніпет коду, де є метод який виконує певну дію. Але замість однієї операції для виконання дії, робить дві. Питає в чому проблема цього методу. Нажаль не можу згадати, що саме відповіла пані DTL. Дякую, моїй психіці за це витіснення. Але пан В’ячеслав був враженний компетентністю пані Сливко і перепитав, чи справді вона займається програмуванням.

Шановне товариство, повернемося до останнього проекту. Перш за все, я відмічу брутальний копіпаст з попереднього проекту від DTL. Абсолютне нерозуміння, того факту, що технології рухаються вперед. Відповідно блокування всіх моїх потуг впровадження кращих практик. На той час це standalone components, typed forms, inject, etc.

До речі про типізовані форми, це доволі проста річ, але не для пані Сливко. На етапі естімейту я помітив кількість форм в застосунку і зрозумів, що непогано було б зробити їх типізованими і безвідмовними за допомогою декоратору. Але якщо DTL не може підписатися на канал присвʼячений інструменту з яким вона працює, щоб хоча б орієнтуватися в ньому, які там базові поняття на кшталт декоратора. Звичайно, моя ініціатива була заблокована.

Розуміючи складність ситуації, я порекомендував PMO підключити QA до проекту. Після прийшов пан Юрій Савченко і завів на мене баг, що форми не безвідмовні. Новенька людина в компанії, на своєму першому проекті краще орієнтується в веб застосунках ніж DTL. Не питайте, чому я був не здивований. Дай Боже, пану Юрію.

Звичайно, мені доводиться розкопувати той декоратор з гіта і прикручувати його до не типізованих форм, що було окремим задоволенням. Хоча, якщо б DTL слідкувала за розвитком свого інструменту всі форми були б типізовані і безвідмовними з самого початку.

Боляче пригадувати ці моменти, оскільки для мене вони є травматичними. Адже я єдиний хто дбав про кодову базу проекту. Але що завжди килоло око в контрибьюті DTL, це друкарські помилки, хоча зважаючи на їх кількість це більше походить на елементарну неграмотність. Про елементарну технічну грамотність вже було сказано пару слів.

Щодо PMO в цьому процесі, маю відмітити рішення підключити QA, що і врятувало цей проект від DTL. З невідомих для мене причин пан Данильченко не проводив зі мною one-on-one meetings, як з усіма іншими співробітниками. Мабуть не вважав мене співробітником, або був дуже зайнятий. Хоча на performance review заявив, що це я буцімто був не дуже зайнятий на проекті. Обезцінення замість вдячності, це про Tallium.

На жаль в компанії вже не було CTO, або іншої компетентної людини. Яка просто по гіту могла б подивитися хто чим був зайнятий, хто є ключовим контрибьютором, а хто крім того що, гальмує розробку робить таке, що на голову не налазить. Але вважаю, що уважному читачеві став очевидним звʼязок цієї ситуації з попередньою подібною.

Шановне товариство, прошу до десерту. Ви могли б подумати, що в десяту річницю війни я міг б зазначити про співпрацю компанії з рф. Ба більше, після повномасштабного вторгнення співпрацю з індією, чиїми смердючими рупіями переповнена казна країни терориста. Можливо назвати цю компанію спонсором окупації, в якій я вижив тільки завдяки добрим людям, партизанам, всім силам оборони України і Божому провидінню. Ні. Я б не став робити таких гучних заяв.

Достатньо розібрати якість прикладного коду, який генерує Tallium Inc. Якщо зайти на сайт компанії можна помітити цю красу у вигляді напівсфер. Чудова ідея, але реалізація очевидно від наших професіоналів. Можна подивитися на цю красу в safari, щоб констатувати не валідність реалізації. Мені кортіло протестувати нові можливості фреймворку і я вирішив подарувати життя цій ідеї. Можливо не багато сенсу є в тому, щоб порівнювати метрики мого валідного коду і не валідного коду від Tallium, але спробуємо.

Lighthouse / Performance / Desktop:

mksbnt.com — 1.1 s

Memory usage:
tallium.com — 171 MB
mksbnt.com — 44.3 MB

Звичайно lighthouse не є абсолютним показником. Але різниця між обличчям компанії, над яким працювали протягом 6 років. І моїм невеличким тестом svg as template, над яким я працював у свій вільний час протягом пари тижнів очевидна. Звичайно це є прямим і наглядним наслідком роботи талановитих особистостей, які майстерно розробляють комплексні інноваційні рішення та продукти в області інформаційних технологій.

Максиме, привіт!

Дуже прикро і неочікувано читати твій відгук, особливо враховуючи, що ми працювали разом 4 роки, і вже пройшов майже рік, як ми припинили нашу співпрацю. Мені дійсно шкода, що попри багато теплих робочих і позаробочих моментів, у тебе залишилося негативне враження про нашу співпрацю та персональна образа на членів команди та компанію, і я був би радий це виправити.

Незважаючи на те, що у твоєму коментарі я, на жаль, побачив багато некоректних та неправдивих фактів, я буду радий обговорити з тобою кожен з них персонально і, сподіваюся, нам вдасться прийти до спільного розуміння ситуації.

Окремо хочу додати, що кожного зі згаданих тобою людей я щиро поважаю і дякую кожному за плідну співпрацю.

Працював на компанію майже 2 роки. Гарний та цікавий проект. Атмосфера у колективі прекрасна, всі завжди допомагають один одному. Особливо хотів би відзначити увагу до деталей. Постійно проводяться евенти, поїздки та невеликі подарунки на свята. Було дуже приємно працювати. Успіхів.

Дякую за відгук, Влад! Нам теж було приємно працювати з тобою, і чути позитивні відгуки про твій професіоналізм від клієнта! Успіхів і тобі 🤝

Також працював на зовнішньому проєкті.
Тим не менш питання HR / адміністраційні завжди вирішувались оперативно та еластично під потреба працівників. До думкі працівників завжди прислухаються та намагаються знайти приємне для всіх рішення. Маю позитивні враженя і впевнено можу порадити!

Олег, дякую і тобі за позитивний відгук, за твою плідну роботу на зовнішньому проєкті, за ініціативність у позаробочому житті команди й за допомогу з орг. питаннями. Успіхів тобі, і на звʼязку!

Талліум дав мені чудову можливість отримати дорогоцінний досвід. Хоча ж я і не працював у внутрішніх проектах компанії, а натомість був релокований до Польщі 2 роки назад, мені є що сказати про компанію. Компанія заключила контракт із швейцарським банком у Польщі і набрала команду, в яку я потрапив. Нас навчили, наш переїзд спонсорували, допомагали з документами, наші тімбілдинги компенсували і регулюрно проводили зустрічі формальні і неформальні в онлайн та офлайн режимах. Кожна зустріч із Анною або/та Олексом були настільки людськими, що такі зустрічі я особливо полюбляв, вони проходили легко і щиро, а в самому банку не часто доводилось поспілкувати так добре із своїм прямим керівником. Для мене сама зацікавленість з боку Талліуму щодо нас — аутстафу в іншій країні — була неописанно важливою, бо ця небайдужість завжди відчувалась, від самого початку нашого шляху. Я відвідував внутрішні «all hands» онлайн зустрічі компанії і кожного разу було приємно спостерігати наскільки дружня, весела, цікава і жива ця команда. Справді сімейний вайб. Тож я хочу подякувати найщиріще всім хто доклав руки до мого досвіду за останні 2 роки.

Хочеться додати ще маленьку ремарку: звісно Талліум не є корпою з купою ейчарів, які знають як релокейтнути 8 людей і як забезпечити всі процеси найефективніше, але... Вони це зробили, вони навчились і мають позитивний досвід у збиранні аутстаф команди для клієнта закордоном. Були незручності через відсутність досвіду налагодження процесів у таких умовах, але цей досвід було отримано і позитивна динаміка спостерігалася. Тепер в Таліумі знають що робити і на що звертати увагу задля найкращого досвіду нових співробітників.

Отже щиро рекомендую долучатись до цієї чудової команди і мати також найкращий досвід разом в Талліум.

Даня, щиро дякую за твої теплі та приємні слова! Цей досвід був дійсно новий для нас і для вас, але на мою думку ми впорались на відмінно :) Дуже приємно було бачити твоє професійне зростання, чути твої цікаві питання на зустрічах і слухати позитивний фідбек про тебе від лінійного менеджера на стороні клієнта! Успіхів тобі, ще побачимось!

Хотів би поділитися своїми враженнями про Tallium. Пропрацював тут більше чотирьох років в ролі PHP розробника. За цей, досить не маленький проміжок часу, я добре виріс як спеціаліст. Спочатку, коли досвіду було менше, я просто отримував якісь знання, по ходу роботи, щось підказували старші розробники, щось сам здогадувався. І так з часом, я вже сам, з більшою впевненістю, міг приймати рішення, на рівні проєкту та втілювати якісь свої ідеї для імплементації функціоналу. І що круто, компанія цьому тільки сприяла.
Якщо ж говорити вже не про технічні аспекти, а про атмосферу в колективі та роботу з персоналом, то тут, як на мене, ще краще. При виникненні якихось проблем чи питань, завжди оперативно допоможуть. Навіть на початку повномасштабного вторгнення допомагали людям з евакуацією та житлом, за що окрема повага. Ну і вцілому, якось приємно було ходити в офіс та просто поговорити на всякі різні теми) Взагалі в компанії помітив цікаву тенденцію, що люди, навіть які вже роками не працюють в компанії, все-рівно стабільно навідуються в гості, я думаю це також багато чого говорить про атмосферу та ставлення в колективі)

Ну і в наостанок додам, що я щиро дякую Tallium, за неймовірні спогади та можливість зростати разом з вами 🧡

Миколо, я аж майже сльозу пустив 🧡 Дякую за твій фідбек і за ці чотири з гаком роки! Було приємно дивитись за твоїм зростанням — пишаюсь твоїми результатами, і тими стосунками які ти побудував з нашим клієнтом. Вони все ще ставлять тебе в приклад :) Успіхів тобі, на звʼязку! 🤗

В Tallium я пропрацювала 2,5 роки в ролі HR BP/Recruitment Lead. За цей час я отримала багато нового досвіду та чудових людей поруч.

Одне з моїх завдань полягало в створенні та підтриманні корпоративної культури, де кожен співробітник відчуває себе цінним та важливим. В Tallium ця місія втілена в реальність. Атмосфера в колективі вражає своєю відкритістю та взаємопідтримкою. Я завжди відчувала підтримку та можливість росту, що робило мою роботу ще більш насиченою та цікавою.

Завершуючи свій відгук, хочу відзначити, що робота в компанії Tallium — це не лише робота, а пригода. Пригода, яка допомагає рости, розвиватися та досягати більшого, ніж можна було собі уявити. Я вдячна за можливість бути частиною цього захоплюючого шляху, і я впевнена, що це місце, де можна знайти справжнє натхнення для досягнення великих результатів.

Світлано, дякую тобі за твій відгук і за все що ти зробила під час нашої співпраці! Радий був розділити цю пригоду з тобою у нас в компанії 🧡🤗

Хочу поділитися враженнями від свого шляху на посаді Project Manager разом з компанією Tallium протягом останніх 3х з хвостиком років.
Спробую максимально лаконічно але аргументовано зізнатися в коханні.

Мої ТОП-4 факти про Tallium:
🔸 Чудові креативні люди, з якими неймовірно комфортно створювати круті проекти та яскраво відпочивати на корпоративах.
🔸 Підтримка з боку менеджменту компанії та його доступність для кожного з команди.
Саша, дуже дякую за те, що був поряд увесь цей час, за цінні поради, підтримку у вирішенні складних питань 🤝
🔸 Активний якісний ріст та постійна робота над переглядом та покращенням процесів. Компанія регулярно залучає сторонніх сильних експертів та коучів для навчання співробітників.
🔸 Цікаві проекти, розміри та складність яких росте з року в рік (так тримати 💪), що дозволяє командам працювати з новими технологіями та підходами, рости професійно.

Гадаю, що про компанію в цілому та про відносини в команді може свідчити те, наскільки часто приходять в гості колишні співробітники.

Tallium, дуже дякую за цей неймовірний та цікавий досвід, за те як зростали разом, за всі здобуті перемоги і вивчені уроки.

Моє серце тепер помаранчевого кольору 🧡

Юля, красно дякую тобі за такий щирий і приємний відгук!!! 🧡
Для мене особисто і для нашої команди то була велика шана працювати з тобою пліч-о-пліч!
Успіхів тобі у майбутній карʼєрі, сподіваюсь що ще не раз побачимось у нас в офісі чи в інших місцях. Бережи себе! Міцно тисну руку 🤝

Більше 4х років працюю маркетологом з айтішними компаніями... Таку теплу сім’ю як Tallium ще не зустрічала. Окрім того — це команда професіоналів, талановитих і креативних людей. Окрема подяка Олександру Миколаєнко за теплий прийом, Олександрі Клімик за готовність бути підтримкою онлайн 24 години на добу, Виталию Айзену та Сергію Некіпелову за нові знання! Було приємно з вами працювати, бажаю розвитку та успіхів!

Надя, дуже дякую тобі за твою роботу в нашій команді!
Бажаю успіхів 🤝🧡

Працював в компанії 1,5 року на позиції проєктного менеджера.

Дуже вдячний СЕО компанії Олександру за те що дав мені таку можливість, повірив в мої сили й по суті відкрив двері в ІТ галузь. В досить короткі терміни вдалось попрацювати на різних проєктах на усіх стадіях розробки продукту практикуючи різні стандарти, принципи, методології та фреймворки, що дало різнобічний досвід в управлінні проєктами.

Напевно в силу своїх розмірів компанія не бюрократизована, що багатьом подобається, але з мірою зростання думаю кількість процесів що формалізуються буде збільшуватись :)

Також варто зазначити що в цілому модель до планування людей на проєктах гнучка, що дозволяє досить оперативно реагувати на зміни та потреби на кожному з проєктів. Це можна віднести як до плюсів, так і до мінусів, оскільки така модель більш клієнтоорієнтована ніж на інтереси співробітників, але завжди можна шукати та знаходити компроміси.

І головне звісно ж це люди й взаємовідносини між ними. Не зважаючи на те що працюють люди різного віку, у різних локаціях, але якось відчувається що колектив молодий, активний та дружній і це не просто слова, а реальна цінність та конкурентна перевага компанії!

Менеджмент заохочує людей до різних соціальних активностей та персонального розвитку. Шукає можливості стати краще і масштабуватись навіть в складних умовах. Так тримати!
Дякую за чудовий досвід. Успіхів та процвітання компанії та кожному хто працює, працював чи збирається працювати у Tallium ;)

Єгоре, дякую за твій теплий відгук і за вклад в наш розвиток!
Успіхів тобі у майбутніх карʼєрних викликах!
Завжди чекаємо в гості 🧡🧡🧡

Вдячна Tallium за майже рік співпраці. За цей час — дійсно відчуваєш себе в сімʼї, де за тебе переживають та намагаються допомогти в будь-якому питанні.
З Tallium ви дійсно можете попрацювати з цікавими і складними проектами, та вирости дуже сильно, компанія має налагодженний перформанс ревʼю, який проводять дісно круті розробники, і вони точно порадять вам що додати до роадмапу)
Також в Tallium є скілова команда розробників, які формують СТО офіс і ви точно не залишитесь сам на сам з проблемою)
Окреме дякую всім, хто допоміг команді виїхати з найгарячіших зон та знайти собі житло і цей час.

Рекомендую Тallium, тоді ви відчуєте, як бʼється в вас помаранчеве сердце)

P.S. Бокоч, з днем народження!

Настя,
Вельми вдячний тобі за роботу в нашій команді🧡
Завжди раді бачити тебе в гостях, і щасти тобі у подальшій карʼєрі!

Майже два роки я пропрацював в компанії на позиції Angular Front End Developer. Це були два чудових роки, мені шкода прощатись з такою компанією, але в житті бувають різні моменти.
За цей час я отримував виключно позитивні емоції, цікаві проекти, відсутність легасі :D. Окремо можна подякувати Саші, Віталіку, Світлані за старання зробити компанію завжди краще, швидку реакцію на турбуючі запитання. Вони підтримують гармонію в компанії.
Наявність розробників, які в компанії 4, 5 та навіть 8 років говорить про щось)).
Команда чудова, це майстри своєї справи. В них я навчився багато чого.
Окремо можна наголосини на спосіб організації поїздок, це поки єдина компанія, про яку я знаю, де люди отак просто можуть поїхати на море, в Карпати, зібратись ввечері погуляти, пограти в щось.
Мій перший робочий день — це особлива історії не для всіх, епічна подія про яку будуть йти легенди :DD.

Хочу побажати успіху і гарних клієнтів!
Можу спокійно рекомендувати цю компанію!

Коля, спасибо за теплые слова! Успехов тебе, всегда ждем в гости 🧡

Мой путь бэкенд разработчика в Tallium был длиной почти в два года. За это время я получил огромный опыт работы на самых разных проектах бок о бок с профессионалами своего дела, у которых перенял много классных идей и подходов (Слава, привет :D) :)

Как человеку, для которого программирование — это не только способ заработка денег, но ещё и увлекательное занятие и хобби, мне было особенно приятно, что работая над проектами, разработчики вправе сами выбирать технологии и библиотеки к использованию, пробовать новые подходы.

Отдельное внимание хотелось бы уделить людям в компании. Они замечательные! Тут я нашел не только большое количество приятных и классных знакомых, но и встретил новых друзей :) С такими здорово и работать, и отдыхать)

В компании вас готовы слушать и слышать.

Рад, что в своё время выбрал Tallium! Рекомендую и вам :)

Валера, спасибо тебе за твой вклад в развитие компании! Приходи в гости, всегда рады видеть 🧡

Всем привет!

Работал в компании 1,5 года на позиции Android developer.

За время работы в компании получил огромный опыт, начав с командой приложение мобильного-банка с нуля и доведя приложение до релиза.

В команде всегда было приятно работать и очень радовал профессиональный и вовлечённый менеджмент

За все время в компании не было никаких проблем по организационным вопросам. Здесь будет комфортно как тем кто ищет в коллективе новых друзей, общение, поездки... Так и тем кто свободное время предпочитает проводить с семьей

Рекомендую всем сотрудничество с Таллиум!

Напишу свой отзыв относительно рекрутинга в компании. К сожалению — печальный опыт. Рекрутер Анастасия не может ответить на вопросы о вакансии, ничего не объясняет, копирует моё же резюме и мне присылает, как список задач в вакансии. В итоге оказывается я ещё должен ей открыть контакты и договориться о собеседовании. Цель данного отзыва призвать руководство компании обучить рекрутеров общению и профессиональным навыкам. А пока впечатления о компании для меня оставляет желать лучшего. Исправляйтесь.

Александр, благодарю вас за обратную связь! Мы стремимся работать над процессами в компании и такие отзывы очень важны для нас. Мне очень жаль, что у вас сложилось подобное впечатление от переписки с моей коллегой, поэтому мы в любом случае обсудим этот кейс с Анастасией.

Насколько я вижу по вашим отзывам на DOU о других компаниях, у вас достаточно высокая планка к рекрутинг-процессу и проведению собеседований. И мы также стараемся соответствовать этому уровню.

Поэтому если вы будете готовы более детально обсудить данную ситуацию или если все же захотите пройти собеседование на указанную позицию — я буду рада пообщаться с вами лично.

Всем привет.
Я работала в Tallium frontend разработчиком и вот что хочу вам сказать: в компании очень теплая домашняя атмосфера, коллектив нереально классный, позитивный, доброжелательный, всегда готов прийти на помощь. А еще Tallium дает возможность круто прокачать свои скилы, проекты действительно интересные, а руководство заинтересовано в прокачке скиллов своих коллег, главное дать им об этом знать.
О Tallium у меня остались только самые теплые воспоминания, со многими поддерживаю общение и сейчас. Команда Tallium СПАСИБО ОГРОМНОЕ за позитивные эмоции и классно проведенное время!

Привет всем!
Я UI\UX дизайнер в компании Tallium.
Присоединился в компанию в июле 2020го и хочу поделиться своим опытом с вами 🙂

С самого начала я был приятно удивлен тем, как работает команда, как четко налажены процессы на проектах и насколько отзывчивы коллеги.

Работая здесь я получаю огромный опыт, благодаря тому что мои проекты перспективные и масштабные. Это вдохновляет и даёт силы для новых дизайнерских челленджей.

Коллектив мега дружный и открытый.
Я и представить не мог, что найдя работу здесь, я так же найду хороших знакомых и друзей, с которыми буду видеться вне офисе, незабываемо триповать, устраивать званые ужины и во время карантина собираться на коворкинги у кого-то дома (Алена, Вика, приветы! 🤝 ).

В Таллиуме мы не только двигаем пиксели, проводим еженедельные дизайн комитеты (Виталик, привет! 🤝 ), корпоративно подтягиваем английский, но и устраиваем турниры по настольным играм, теннису, футболу, кс-ке). Здесь вы можете найти для себя идеальный баланс между работой, личным общением и непрерывным развитием.

В Таллиуме, я получил намного больше, чем ожидал.
Спасибо Вам!
Мое сердце оранжевого цвета 😊

Hello everybody (=

Работаю в компании уже около ∞ лет...

Заманили, отобрали паспорт и не отпускают, прикармливают вкусняшками, завернули в рамки комфорта и теплую атмосферу коллектива.
Всегда искал компанию в которой буду чувствовать себя как дома, где всегда можешь попросить помощи и ты её получишь !

Постараюсь дополнить комментарии ребят и не повторяться, за столь долгое время пора было уже что то черкануть о компании.

Занимаю позицию front-end-developer’a, начинал путь с не опытного верстальщика, за это время рос не только я, но и вся компания, отделы вокруг расширялись, пополняясь сотрудниками с опытом или без, так компания уже выросла с 7 человек до 73 (больше чем в 10 раз).

Можно было не только перенять опыт у крутых разработчиков, но и закрепить знания когда делишься с кем-то.
Да не всегда было все гладко, но и Рим строился не за один день.

Вообще считаю уникальным то, что компания предоставляет обучение и готова помогать в твоём росте и развитии как специалиста, готова финансировать посещение IT конференции и мероприятий.

ЗП всегда своевременна, бывали и чёрные дни и фирма не отказывала в очередном авансе =)
Дважды в год проходит процедура Performance Review на которой ты можешь услышать свои сильные стороны и что тебе стоит подтянуть, а также пересмотр ЗП.

Отдельная тема корпоративы 8D

Если ты любитель движануть или просто почилить тут ты это получишь.
 Любишь Рейв пожалуйста, всегда составлю компанию (= предпочитаешь покорить вершину Поп-Иван найдёшь много единомышленников.
Даже просто укутавшись в плед за стаканом чая ;) посидеть у костра за душевной беседой.

Спасибо всему коллективу и тем ребятам кто нашел себя в другой компании, что каждый проведенные день с вами, даёт мне мотивацию развиваться и совершенствоваться <3

Кирилл,

Спасибо большое за твои теплые слова, и за то, что ты с нами все эти годы. Если честно, я уже не представляю себе Tallium без тебя.

Очень и очень приятно видеть как прокачались твои hard & soft навыки за эти годы, и я уверен что это даже не середина твоего карьерного пути.

Крепко жму руку и обнимаю 🤝🤗

Работал в данной компании более года PHP Developer-ом. В первую очередь хотел бы отметить организацию рабочих процессов — всё налажено, работает как часы. У ребят есть вики, в которой расписано всё до мелочей. Если не ошибаюсь, за всё время не возникло ни одного организационного вопроса. Т.е. я, как дев, занимался тем, чем мне и положено заниматься — работал над тасками, не отвлекаясь на какие-то иные моменты. За это большой респект руководству компании — Саше, Владу и Кате.

По выплатам зп также всё ок — вовремя и как догововарились, во время увольнения (уходил посреди месяца) выплатили за отработанные 10 дней + накопившиеся отпускные.

Коллектив хороший, с людьми приятно работать и общаться. Также в сентябре 2020 за счёт компании поехали на неделю поработать в Карпаты — хорошо проведённое время и
воспоминания.

Проще говоря, могу сказать о компании только хорошее. Ребятам удачи, хороших проектов и покорения новых вершин!

Серёжа, привет! Спасибо тебе за отзыв. Мы все тебе передаем привет, желаем удачи в твоем проекте и ждём новых встреч:)
С тобой тоже было приятно работать — у тебя было всё так же чётко, как часы.

Проработал в компании полтора года на позиции junior frontend developer, остались только позитивные эмоции. За это время брал участь на многих проектах, с ростом моих навыков давали задачи все сложнее, что дает возможность развиваться. На проектах где я работал всегда использовались последние технологии, поддержки легаси кода не было. Много проектов стартуются с 0 что дает гибкость у выборе технологий и подходов для разработки.

Скиловые backend разработчики (Валера привет).

Хочу отметить правильные действия менеджмент в момент карантина перевели всех на работу на дому, по желанию в офис. Процессы в компании на высоком уровне все знаю что делать (Влад привет). Приятно работать с ПМами (Серега привет, ты в телике ).

Хочу отметить дружелюбный коллектив, если нужна помощь всегда помогут, и также если вы любите движонуть по пятницам то Вы по адресу xD

В общем если вам выпала возможность присоединится к данной компании, то это не будет ошибка=)

Миша, привет!

Спасибо тебе за теплые слова! Нам было очень жалко тебя отпускать, но мы искренне желаем тебе успехов в дальнейшей карьере!

Мы рады, что наша команда и проекты были для тебя хорошими условиями для развития, в ответ мы получали от тебя качественную работу и позитив личного общения — мне кажется, это идеально:)

Сегодня, кстати, пятница;) И традиционный движ никто не отменял — привет тебе от всей команды!

Всем привет!

Хочу написать свой первый отзыв про компанию. Все началось примерно год назад. Я откликнулся на вакансию на джинне. В моем случае собеседование прошло без тестового задания, что плюс.

Работаю уже более года. Хочется отметить открытость в компании, всегда идут на встречу. Дружный коллектив, именно дружный, не «дружный». Пересмотр зарплаты раз в полгода. Есть опытные разработчики, к кому можно обратиться. Печеньки, плойка, теннис, комфортный офис на Олимпийской, корпоративный отдых в Карпатах :)

Прошел весь цикл разработки проекта от ТЗ к публикации приложения. За это время развил как hard так и soft навыки.

Во время карантина, хочу отметить, что компания повела себя лояльно и с понимаем, все работают удаленно с первых дней и работают до сих пор. Кому неудобно работать дома может придти в офис.

Подбивая итоги много положительного, работать комфортно.

Хотел попробовать свои силы и пройти собеседование на позицию Frontend-разработчика. Предварительно открыл раздел «Фотографии» и на первом же фото увидел зигующего сотрудника, после чего желание отправлять резюме как-то пропало...

Підтримали: Natalya Volosovskaya

Андрей, спасибо за Ваш отзыв.

Мне жаль, что Вы сделали столь поспешные выводы о нашей компании. Судя по Вашему последнему комментарию на DOU от 25 Июня 2020, я вижу что Вы все еще в поисках работы — хочу сказать что у нас еще есть вакансия Front-end разработчика и я хотела бы Вам предложить прийти к нам в офис лично, познакомиться с нашим HR отделом, командой и СТО, а также с нашим коллегой на которого Вы обратили Ваше внимание на фото. Полагаю, после Вашего визита, Вы сможете лично убедиться, что Ваше первое впечатление было обманчивым. E-mail HR отдела — [email protected]

Будем ждать Ваше резюме.

Я работала в компании с мая 2019 и прекратила сотрудничество в середине марта 2020.

Плюсом была работа в дружном коллективе, все, кто искал помощи, получали её от коллег.

К сожалению, после увольнения я получила не ту сумму, на которую рассчитывала. Мне не выплатили отпускные и отказались оплатить официальный выходной 9ого марта.

Оля, привет.

Спасибо тебе за твой отзыв. Мне жаль, что у тебя осталось негативное впечатление о нашем сотрудничестве. Я искренне благодарен тебе за твою работу, несмотря на трудности которые у нас возникали в процессе сотрудничества.

Я думаю было бы уместно отписать, что в начале Июня 2020 года мы рассчитались с тобой за неиспользованный отпуск, как и обещали. Приношу свои извинения за то, что тебе пришлось ожидать выплаты.

Так же, прокомментирую твое замечание по поводу оплаты за официальный выходной. 9-е марта было выходным днем и вся команда отдыхала. Оплата за выходной происходит, если по каким-то причинам сотруднику пришлось бы работать в этот день.

Я сожалею что у тебя возникло недопонимание о том, как рассчитывается заработная плата при наличии дополнительных выходных в месяце.

Успехов тебе!

Неприятная ситуация вынудила написать отзыв о компании. Когда я там работала, была хорошая, дружеская атмосфера, коллеги помогали друг другу. Проблемы начались, когда я решила прекратить сотрудничество, мне недоплатили зарплату и не выплатили отпускные, без согласования, просто поставили перед фактом. Компания сослалась на тяжелые времена, при этом продолжает набирать новых сотрудников.

Даша, привет.

Спасибо что написала апдейт после выплаты отпускных.

Я так же хочу принести свои извинения за то, что тебе пришлось ожидать выплату отпускных после увольнения. Твое ожидание позволило нам избежать сокращений внутри компании, мы сохранили весь коллектив в период карантина и продолжаем развитие компании.

Удачи тебе.

Отправила резюме, после чего меня добавили в линк. До тех.собеса даже не дошло, пришел фидбек — «Получила ответ от тех специалиста. На данный момент не готовы продолжить с Вами общение, т.к. было принято решение что на данный проект необходим специалист рангом выше.»
Выглядит со стороны как предвзятое отношение по непонятным параметрам или как несоотвествующий реалиям фидбек. (Потому как вакансия еще висит, а требования не обновились).

Здравствуйте!
Спасибо за Ваш комментарий. Мы учтем его в дальнейшем для улучшения процедуры найма, над которой мы постоянно работаем.
Из истории общения с Вами я вижу, что у Вас было телефонное интервью с нашим рекрутером (27.12.2019), у Вас уточнили детали по Вашему опыту и пожеланиям дальнейшего профессионального развития. На следующий этап собеседования были выбраны кандидаты, чей предыдущий профессиональный опыт был наиболее релевантен требованиям открытой позиции, отбор кандидатов производился совместно с техлидом.
Вам предоставили фидбек по результатам отбора 03.01.2020, довольно быстро, с учетом Новогодних праздников. У Вас также была возможность задать уточняющий вопрос по причине отказа рекрутеру, с которым Вы общались.
Вакансия Android разработчика, на которую Вы подавались, успешно закрыта в январе другим кандидатом и уже не актуальна.

Нам очень жаль, что Вы расстроились, что не прошли по конкурсу дальше и у Вас осталось негативное впечатление. Если у Вас остались вопросы, напишите, пожалуйста, мне на почту [email protected]

Возможно, наше сотрудничество сложится в будущем.

Проходи співбесіду на позицію iOS-developer.
Співбесіда пройшла нормально але фідбек не був отриманий в обіцяні терміни. Більше того, щоб отримати фідбек треба було штурхати HR-a, яка в свою чергу дозволяла ігнорувати повідомлення.
В результаті від обіцяного часу фідбек прийшов через тиждень, ба більше обіцяної відповіді не було, а з’явилась вона після чергового «похтовху» HR-a.
Не рекомендую зв’язуватись.

Підтримали: Eugene Boichuk

Добрый день, Влад.
Хотела бы извиниться за сложившуюся ситуацию. Из-за большого колличества резюме и интервью физически не успевала отвечать вовремя:( Прошу прощения за причиненные неудобства и желаю Вам успехов в работе.

Фотографувала корпоратив для компанії) Чудова товариська атмосфера! Усім рекомендую — хороші хлопці й дівчата)

Підтримали: Nataliia MuzykaOleks Mykolaienko

Очень хорошая компания) Молодой и быстро растущий коллектив) Интересные проекты, всегда есть вкусные печеньки и кофе. А главное, всегда есть с кем поговорить и посоветоваться. Очень много шансов на развитие — приветствуются обучение новым технологиям и новые идеи по процессам) я довольна всем. Транспортная развязка хромает, но это точно не проблемы компании=)

Дали тестовое задание, выполнил в указанный срок и отправил. За неделю ребята так и не нашли времени даже проверить.
Как-то так, не рекомендую связываться.

Вот прошел уже почти год после первого комментария, и я также получила от них тестовое задание на тот же типа «новый» проект.