22 листопада 2022 19:01

Yehor Petrovskyi, Project Manager в Itera

Працював в компанії 1,5 року на позиції проєктного менеджера.

Дуже вдячний СЕО компанії Олександру за те що дав мені таку можливість, повірив в мої сили й по суті відкрив двері в ІТ галузь. В досить короткі терміни вдалось попрацювати на різних проєктах на усіх стадіях розробки продукту практикуючи різні стандарти, принципи, методології та фреймворки, що дало різнобічний досвід в управлінні проєктами.

Напевно в силу своїх розмірів компанія не бюрократизована, що багатьом подобається, але з мірою зростання думаю кількість процесів що формалізуються буде збільшуватись :)

Також варто зазначити що в цілому модель до планування людей на проєктах гнучка, що дозволяє досить оперативно реагувати на зміни та потреби на кожному з проєктів. Це можна віднести як до плюсів, так і до мінусів, оскільки така модель більш клієнтоорієнтована ніж на інтереси співробітників, але завжди можна шукати та знаходити компроміси.

І головне звісно ж це люди й взаємовідносини між ними. Не зважаючи на те що працюють люди різного віку, у різних локаціях, але якось відчувається що колектив молодий, активний та дружній і це не просто слова, а реальна цінність та конкурентна перевага компанії!

Менеджмент заохочує людей до різних соціальних активностей та персонального розвитку. Шукає можливості стати краще і масштабуватись навіть в складних умовах. Так тримати!
Дякую за чудовий досвід. Успіхів та процвітання компанії та кожному хто працює, працював чи збирається працювати у Tallium ;)

Єгоре, дякую за твій теплий відгук і за вклад в наш розвиток!
Успіхів тобі у майбутніх карʼєрних викликах!
Завжди чекаємо в гості 🧡🧡🧡