Talentuch

Київ, Івано-Франківськ, Кременчук

20 червня 2022 21:24

Irina Loboda, Recruiter в Beetroot

Talentuch — моя перша компанія, з якої почався мій шлях IT Рекрутера. Пропрацювала у компанії 1 рік і це був дуже насичений, цікавий та активний рік :) За цей період я спробувала багато чого нового, навіть встигла побути Тім Лідом для невеличкої команди, проводила перезентації, спілкувалася напряму з іноземними клієнтами. Засновник компанії Віолета дуже відкрита, завжди готова допомогти й піти на зустріч, вислухати, прийняти пропозиції. Тут класна атмосфера, де будь-які ідеї не залишаться непоміченими, а потяг до нових знань завжди буде підтриманий.
Тоді ще, 4 роки тому, можливість працювати віддалено тільки набувала обертів і все ще це не зовсім сприймалося багатьма компаніями, але компанія Talentuch була на крок попереду і вже тоді я могла вільно розпоряджатися своїм часом. Найцінніше, коли тобі довіряють і ти розумієш, що кожна вакансія — це твій власний проект, за який ти несеш відповідальність.
Наразі, знаю, що Talentuch багато вкладає у розвиток своїх співробітників, а також проводить інтернатури. Це класна можливість! Тож, точно готова рекомендувати компанію для усіх, хто хоче спробувати себе у міжнародному рекрутингу!

Підтримали:  Kate Pavuk