Talentuch

Київ, Івано-Франківськ, Кременчук

19 червня 21:35

Svetlana Asyka, Junior Designer / Content Manager в Talentuch

Я працювала в Талентачі з 2017 по 2020 рік. Це була моя перша робота і я дуже вдячна за те, що в мене повірили і взяли на борт. Я займала різні позиції: почала як рекрутер, через пів року стала тім лідом, займалася також HR-ськими тасками. Згодом переключилася на асистента біз дева і останній рік працювала контент-менеджером. А все тому, що коли я відчувала, що те що я роблю не до кінця «моє» мій менеджер і фаундер компанії Віолета Стемасова давала мені можливості і інтрументи для того, щоб я пробувала і розвивала нове. І це те, чим Талентач для мене особливий: тут з вами поділяться цінним досвідом, навчать рекрутинги і не тільки, дадуть можливість безпечно вийти з «зони комфорту». Тому якщо ви хочете спробувати себе у роботі в HR-агентстві яке працює на міжнародний ринок, потрапити в англомовне середовище і взагалі скілово прокачатися в цій сфері — однозначно пробуйте :) Нотка сентиментальності: Хочу подякувати Віолеті Стемасовій за підтримку, віру, досвід і гибкість...таких відкритих для можливостей та скілових менеджерів важко знайти! Дякую Олені Шаховій, яка на момент мого першого року в компанії була HR-менеджером, яка також повірила в мене і рекомендувала для оферу. Її підтримка дуже мені допомагала! Та хочу подякувати моїй команді рекрутерів, чудових людей, з багатьма з яких я підтримую стосунки і після Талентачу: Михайло та Михайло, Ірина, Мілена, Аліна, Екатерина та інші. Дякую цій компанії і бажаю всіляких досягнень, розвитку і якомога більше закритих вакансій!

Підтримали:  Kate Pavuk