Репутація українського ІТ. Пройти опитування Асоціації IT Ukraine

TalentTeam

Львов

Працюю разом з TalentTeam уже 3 мiсяцi як Software Engineer, з радiстю та впевненiстю можу радити цю компанiю.

Що варто знати про це місце:
— дружнiй та надiйний колектив
— задоволення вiд роботи
— гнучкий графiк
— цiкавi та вражаючi проекти

Вдячний компанії TalentTeam за перший досвід у кар’єрі Angular Front-end Developer!
Незважаючи на те, що це невелика компанія, у TalentTeam є безліч цікавих іноземних проектів та стартапів, на одному з яких уже кілька місяців беру участь я! :)
Найбільшими плюсами компанії є чудове та лояльне ставлення до працівників, можливість працювати дистанційно, обмінюватися досвідом з іноземними девелоперами та рости кар’єрно. Що ще потрібно сьогодні для повного щастя? ;-)

Працюю у компанії TalentTeam вже майже рік і я — справді задоволений, що старт моєї кар’єри відбувся саме тут.
Я здобув за цей час багато корисного досвіду на позиції фронт-енд девелопера, а також мав можливість опанувати нові технології. В нашій команді круті люди — творчі, цікаві люди і професіонали своєї справи.
Хочу виділити наступні переваги цієї компанії:
— цікаві та добре організовані проекти.
— чудовий колектив, що мотивує і заряджає енергією.
— стильний і сучасний офіс з усіма необхідними зручностями.
— гнучкий графік роботи і можливість працювати віддалено.
— стандартний соціальний пакет.

Поддержали: Serhii Zhura