Відгуки про компанію Talentgrator

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Для меня Talentgrator — это команда, на которую я всегда могу положиться. Менеджмент открыт к новым идеям и проектам, принимает быстро решения. Атмосфера открытости и слаженности заряжает на результат.

Підтримали: Olga Potapova

Talentgrator — это действительно то место работы, в котором можно вырости профессионально. Отсутсвие бюрократии, слаженные процессы, классная команда и интересные задачи формируют необходимую для успешной работы атмосферу

Підтримали: Olga Potapova

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.