3 відгуки

Проходив співбесіду в компанію Tacans.
Маю позитивні емоції від процесу проходження співбесіди. Технічна частина була на стороні клієнта, більше сфокусована на загальних питаннях про досвід. І була побудована по формату: мені розповіли про проект і технології, а потім порівнювали мій досвід з тим що потрібно на проекті. Як на мене це значно краще, ніж коли тебе просять вирішити задачку на алгоритм, а потім з цього роблять якийсь висновок. Але тут важливо зауважити, що технічна частина співбесіди залежить від проекту і замовника.
Загальна структура найму стандартна. Початковий дзвінок знайомство, потім технічна частина. Рекрутер Наталія завжди була на зв’язку, і додатково нагадувала клієнту про фідбек, щоб процес не затягувався. І навіть вже після підписання контракту з замовником, продовжувала допомагати з організаційними питаннями.

Хотіла б поділитися враженнями від участі у рекрутингу компанії Tacans.

В першу чергу хочу відзначити швидкість. В мене жодного разу не виникло відчуття, що процес затягується. Від моменту відгуку на вакансію, до фінального інтерв’ю пройшло ± півтора тижні.
Всі, з ким доводилось спілкуватись по ходу, справили враження професійних, дуже приємних та амбітних людей. Я впевнена, що вайб в команді саме такий: динамічний та стимулюючий.

Окремо хочу відмітити, що на позицію дизайнера мені запропонували виконати супер цікаве тестове завдання, ще до всіх зустрічей, що сильно економить час та соціальний ресурс.

Словом, маю лише позитивні враження про Tacans 🚀

Підтримали: Maryna K

За рік роботи можу сказати, що це найзатишніша компанія з тих, в яких мені довелося попрацювати.
Мінімум бюрократії. Можливість покращувати процеси і впливати на важливі рішення, втілювати свої ідеї.

Підтримали: Maryna K