SysGears

Львів, Дніпро

19 лютого 2023 21:41

Анна Бердо, QA Engineer в SysGears

Я працюю у компанїї Sysgears вже 2 роки і хочу сказати, що полюбила її з першої зустрічі. На технічній співбесіді я відчула теплу енергетику компаніі, QA ліда та відкритість рекрутера. У той раз компанія обрала іншого кандидата, але я не засмутилась, уточнила, чого саме мені не вистачило по скілам та поставила собі за мету підкачати ці скіли і ще повернутись. Час ішов, я прокачувала хард скіли та англійську, відвідувала інші співбесіди, але не мала успіху. І от, одного дня, я побачила на dou.ua, що Sysgears знову відкрили вакансію. Наступного ж дня я зв`язалась з рекрутером і запитала, чи можливо спробувати пройти співбесіду вдруге. Мені призначили зустріч і запропонували одразу наступний етап — тестовий тиждень. А потім успішно пройшла інтернатуру, почала працювати на проекті, де з часом стала QA Manager. Цей досвід на проекті в якості менеджера допоміг розвинути необхідні навички для того, щоб отримати пропозицію стати QA Team Lead і будувати свою команду тестувальників.
Тож не втрачайте віру в себе і не соромтесь написати вдруге, якщо відчуваєте, що «це ваша» компанія! А Sysgears, в свою чергу, забезпечить кожному співробітнику підтримку, допомогу та круту команду!

Проголосував 51 співробітник