Synergysoft

Київ, Женева (Швейцарія)

Працював в компанії трохи більше року, досвід позитивний. Чудова команда, нормальні умови роботи і адекватне керівництво.
Це була моя перша робота в ІТ, і SynergySoft особливо комфортна в цьому плані. Пропонують оплачуване стажування, структурований навчальний курс і гарну стартову компенсацію. Компанія має потужну компетенцію у Mulesoft розробці та надає можливості стабільно зростати у цьому напрямку.
Проекти були досить цікаві та зручні для роботи. Є можливість набирати досвід і освоювати широке коло технологій. Є можливість проявляти ініціативу — і до тебе прислухаються.
Траплялись нюанси з чіткістю постановки задач, але де їх не буває :)
В цілому — рекомендую!

Дякуємо, Віталію! Завжди раді знову бачити :) Успіхів та стрімкого росту тобі!

Проходил интервью на позицию MuleSoftDev Trainee. Впечатление о интервью крайне положительное — обещали дать фидбек через неделю. Спустя неделю никакого фидбека не предоставили, несмотря на то, что я повторно его запрашивал. Данный факт, по моему мнению, свидетельствует об пренебрежительном отношении компании к потенциальным кандидатам.

Роман, спасибо за обратную связь! На данный момент позиция на которую Вы проходили собеседование открыта, по этой причине некоторым кандидатам не был дан фидбек, так как решение по ним еще не принято.

Работаю в компании несколько лет. Впечатления только положительные. Один из главных плюсов — это сплоченная и дружная команда. Зп приходит вовремя, хорошая система бонусов. Лояльное отношение руководства, тебе всегда пойдут на встречу, оплачеваемые больничные и отпуска (что для меня очень важно как для человека, который пытается совмещать декрет и работу) Есть возможность поработать на разных проектах, это помогает быстро вырасти как разработчик. Работа происходит в интернациональных командах, что тоже даёт крутой опыт

Працював в компанії біля 2 років. За цей час встиг попрацювати на кількох проектах і досвід, який тут здобувається пропорційно залежить від самого проекту та команди. В моєму випадку це були проекти з best practices та цікавим стеком технологій. Компанія невелика, тому на проектах зазвичай інтернаціональні команди (змішані з компаніями — партнерами). На проектах дають складні завдання, за рахунок чого можна дуже швидко вирости, як розробник. В командах зазвичай є сеньйори та архітекти, з якими можна прямо обговорювати і пропонувати різні архітекторські рішення. І завжди є можливість отримати від них фідбек на рахунок цього рішення, або ж застосувати його в проекті.
В офісі дружня атмосфера і дійсно класна й перспективна команда.
Компенсація вчасно виплачується, є хороша бонусна система.
Серед недоліків, це залежність від самого проекту. Можна потрапити на проект з неналагодженими процесами, поганою якістю коду та іншими проблемами.
Загалом, я отримав багато досвіду працюючи в цій компанії, і був радий бути її частиною!
Бажаю стрімкого розвитку та зростання!

Саша, щиро вдячні за плідну співпрацю, підтримку та командну роботу !
Завжди раді бачити знову на каву, розмову чи проект.:)
Успіхів та цікавих проектів!

Трошки про мій досвід в цій компанії. Попав я на проект, де були одне г**** і палки (код італійською, суцільні костилі... Ну можете уявити собі). Просидів кілька місяців і не витримав, прийшов з офером, але бос запропонував таку ж зарплату і пообіцяв що все зміниться... Я все-таки вирішив залишитись. Після кількох місяців нічого не помінялось.

І після цього почалось найцікавіше. Я вирішив попередити про вихід з компанії за 1.5 місяця, бо в компанії були нові люди і я думав що потрібно буде мені знайти заміну (в компанії до 10 людей), але бос сказав мені йти в той же день, що додало мені малоприємних проблем. Я вже мовчу що це було перед квартальними бонусами. Бізнес є бізнес. Ну і на останок, через те, що я не брав відпуск цілий рік, то очікував компенсацію за них. Мені порахували ці дні по середній зарплаті й вийшло на кілька сотень доларів менше (магія бухгалтера:).

Ще один великий мінус це те що в компанії немає сінйорів, тех лідів, HRів... Тільки джуни, ну і можливо мідли. Що ж на рахунок плюсів, то зручний офіс в печерську, інколи є піца або різні класні мініподарунки, оплачувальне навчання на початку і непогана зарплата після цього, але це того не вартує напевно:)

Максиме, дякуємо за зворотній зв’язок!
Шкода, що Ваша співпраця з SynergySoft не залишила позитивне враження. Хотіли б пояснити декілька моментів, зазначених у Вашому відгуку :
1. Прикро, що проект залишив лише погані враження, та деякі речі (наприклад, код італійською ) неможливо виключити, якщо працюєш з європейськими клієнтами та командами. Такі моменти ми намагаємося залагодити підтримкою команди та вирішенням проблемних питань разом.
2. Шкода, що звільнення пройшло в такому режимі, це була індивідуальна та нетипова ситуація для нашої компанії і думаю що Ви про це також знаєте.
3. Компенсація за відпустку у розрахунку з середньої річної оплати абсолютно стандартна практика, з якою Ви будете ще cтикатися кожного разу при звільненні з інших компаній України.
4. Не в кожному проекті є потреба в Middle/Senior або Architect. На Вашому проекті був Architect, до якого Ви завжди могли звернутися. На тих проектах, які не вимагають постійного залучення Middle / Sеnior / Architect все одно завжди є люди, готові прийти на допомогу, підказати та пояснити.
HR в компанії до речі вже є.

Бажаємо цікавих проектів та успіхів!