Synergy Way

Львів

Досвід із даною компанією.
Виконав тестове завдання бек-енд (Node.js) + фронт-енд (reactjs) + докер.
Офер прислали на початок роботи через місяць.
Компанія надає ноутбук, та платить вчасно заробітну плату.
3 місяці був на бренчі, на випробувальному періоді. За 3 тижні до кінця випробувального періоду, мені повідомили, що не можуть знайти проект, і їм не має змісту просто так мене тримати. Ці 3 тижні в основному витратив на співбесіди із іншими компаніями.
Ось такий досвід.
Плюси: за робочий час власноруч отримав досвід із різними технологіями, та робив власні проекти.
Мінуси: не знайшли проект.

Відгукнулась на вакансію Trainee PM. Я з Києва, рекрутер запитала чи я готова до релокації, адже робота офісна у Львові. Я відповіла що так.
Після чого отримала таке повідомлення:
" Дякую за відповідь.
Для релокейту у Львів 500 $ недостатньо( враховуючи ринок).
А оскільки шукаємо trainee, то не можемо Вам більшу суму запропонувати.
Вірю, що Ви знайдете для себе хорошу позицію.
Успіхів Вам)"
Чому рекрутер вирішила за мене? З моєї сторони ніде не було вказано , що я розраховую на допомогу компанії при переїзді.
Вважаю таке спілкування абсолютно непрофесіональним, сподіваюсь на це звернуть увагу.

Сімейна атмосфера, адекватний менеджмент. Більшість задач — аутсорс.

Більшість державних вихідних не актуальні. З неявних плюсів — розрахунок зазвичай відбувається 2-5 числа (до того як коливання курсу піде вниз).

Cool and friendly team of professionals, nice office and amazing Management. Happy to work here!

Вакансії Synergy Way