Symphony Solutions

Львов, Жешув (Польша), Бостон (США), Антверпен (Бельгия), Амстердам (Нидерланды), Краков (Польша), Скопье (Македония)

Компанія, яка дає можливості для розвитку. Хочеш проводити тренінги чи виступати на конференціях, менторити джуніорів чи здати професійну сертифікацію — тебе в цьому лише підтримають :) Та й в принципі будь які ідеї тут вітаються, керівнитцво відкрите до фідбеку працівників. Про крутий офіс та хороші умови праці і так згадували, тому повторюватись не буду — можу лише підтвердити :)

Працюю в цій чудовій компанії Symphony Solutions вже майже 6 років :) Symphony Dino group або ті, хто працює в компанії довше ніж 5 років :) Насправді — це офігенна компанія з безліччю можливостей для працівників :) Майже 3 роки я працювала в Львові на посаді QA Lead і згодом мені випала можливість мувнутися в Польщу в Жешув де наша компанія якраз планувала відкривати офіс! :) В мене була чудова можливість залишитися в улюбленій компанії, але в іншому місті :) Згодом я поміняла кілька проектів і вирішила розвиватися в напрямку розбудови і управління проектами і почала свій шлях Scrum Mastera який триває і досі і який мені успішно вдається поєднувати з позицією QA Lead-a.
Компанія сприяє твоєму розвитку, є дуже багато тренінгів внутрішніх і також можна записатися і вибрати собі тренінг зовнішній і компанія покриє частину витрат, в залежності від твого рівня сініорності.
Чудовий вільний графік і можливість працювати з дому є крутим бонусом!
Про кафе з смачнезною кавою і багацько всяких смаколиків на барі можна писати окремий пост!
Безкоштовні обіди, зелений офіс і можливість працювати не тільки за своїм робочим місцем, але і в чудовому зеленому парку де співають пташки :)
Заняття йоги і стретчингу, манікюр і інші бюті процедури — все в одному офісі і з комфортом для бажаючих!
Приходиш в офіс, надихається красою і працюєш в невимушеній атмосфері нідерландської казки! Ми всі — один оркестр, яким диригує наш чудовий CEO TEO, який власне і втілив цей незвичний концепт в реальність! і я дуже щаслива бути частинкою цього орестру!

В Symphony Solutions я працюю зовсім мало але з впевненістю можу сказати що тут чудово. Колектив дружній, умови прекрасні та мабуть саме основне це довіра до працівників. В компанії дбають про працівника і дослухаються до порад і побажань. Серед усіх бенефітів хотів б зазначити що тут вільний графік який спрощує організацію особистого часу. Дуже великим плюсом вважаю безкоштовними та смачними обідами в кафе. Так, у компанії є власне, стильне кафе де можна не тільки поїсти але і випити чудової кави. Окрім кафе, тут можна записатись на мовні курси, тревел клаби, йогу і раптом якщо тобі потрібно щось забрати, то завжди можна взяти корпоративний велосипед щоб не йти пішком. Весь офіс озелененний і дуже тематичний. Всі переговори відбуваються в маленьких кімнатках які ну дуже гарно оформленні. Я працював в різних компаніях і мушу сказати що Symphony Solutions серед усіх, найкраща. Приєднуйтесь!

Вже більше 2-ох років працюю в компанії Symphony Solutions.
Ціную її, в першу чергу, за дружні відносини між колегами і чудову атмосферу. З впевненістю можу сказати, що тут цінують кожного працівника і роблять усе для того, щоб було комфотно та приємно працювати.
У своїх процесах компанія керується цінностями, основою яких є довіра. На довірі тут базуються усі стосунки, як з колегами, так і з керівниками.
Є можливості для навчання та професійного розвитку. В компанії регулярно відбуваються тренінги — технічні та софтові. На дуже високому рівні проводяться курси англійської мови, а також є можливість вивчати польську, німецьку, іспанську, французьку та італійську.
В поза робочий час відбуваються різні воркшопи, мітапи, поїздки, благодійні заходи, а також щоп’ятниці в офісі проводяться вечірки.
Symphony постійно удосконалюється за допомогою культури зворотнього шляху. Активно використовується Idea Box, де кожен бажаючий може запропонувати свою ідею покращення життя в офісі.
Я відчуваю, що компанія дбає про мене, тому що регулярно відбуваються рев’ю, ван-ту-вани, де я можу висловити свою думку і я знаю, що компанія піде мені на зустріч.
Ще важливим для мене є те, що кожного дня в офісі є безкоштовні обіди, можна записатися на прийом до корпоративного лікаря, сходити на масаж/манікюр, чи зайнятися спортом в йога румі.
Сам офіс дуже зелений та красивий. Є затишний парк, де можна попрацювати, коли набридло сидіти за робочим місцем. Переговори відбуваються у мітинг румах, які є імітацією голандських будиночків, кожна з яких задекорована під окрему тематику. Випити запашної кави, приготовленої професійними барістами та поспілкуватися з колегами можна у власному кафе.
Компанія лояльна до молодих мам, які можуть взяти малечу з собою на роботу, адже в компанії є nursery room.
Загалом компанією дуже задоволена 

Поддержали: Igor Chergavyj

Працюю в Symphony Solutions 3 місяці і з певністю можу сказати, що це компанія, в якій дуже комфортно. Тут діє принцип «колеги обирають колег», тому атмосфера в команді легка і дружня. В компанії справді дослухаються до побажань людей і йдуть назустріч — турбота в деталях:)

Поддержали: Igor Chergavyj

Працюю в Symphony рік. Дуже багато цікавих івентів технічних і не зовсім, індивідуальний підхід до кожного працівника, зручний вільний графік роботи, про умови в офісі скажу, що тут хочеться жити: тренування, їжа, багато зелені. Проекти різні, як і скрізь, менше цікаві, більше цікаві, швидше розвиваються, повільніше і т.д.
Це моя третя компанія, і я щаслива працювати тут (heart).

Влаштувався у Symphony у 2015, будучи студентом четвертого курсу. Перед тим стажувався у невеликій компанії, але отримавши дуже приємне враження під час екскурсії офісом, культурної співбесіди задумався про перехід. Також чув хороші відгуки від знайомих. Вирішальним моментом стала готовність компанії взяти відразу на проект по контракту, не зважаючи на відсутність досвіду. Особисто для мене, важливу роль відіграло те, що в офісі є обіди, оскільки я не готовий витрачати свій час на те, щоб замовляти щоразу їжу, чи харчуватися десь у закладах. Якість кейтерингових послух — це питання дуже особисте і тут багато суперечок. Комусь смачно, комусь ні, комусь замалі порції, комусь завеликі, але я вдячний за те, що є.

Адаптація в компанії дуже лояльна і у момєму випадку не було жодного «рашу». Перші дні проводиться Neo Program, як тут називають. Це коротке навчання у яке входить знайомство з правилами та цінностями компанії, визначення рівня англійської, та різні софт-скіл тренінги. Приємно, що компанія сприяє розвитку працівників, заохочує обмін знаннями і мотивує працівників ставити тривалі цілі та досягати їх.

В компанії підтримується відчуття того, що всі — єдина сім’я, хоча з ростом компанії і відповідно зі збільшенням текучості кадрів, це відчуття вже не таке яскраве, як кілька років тому. Однак в компанії проводяться п’ятничні посиденьки, час від часу відбуваєються різні свята, тож для комфорту робиться багацько.

Офіс теж досить викликає захоплення, на першому поверсі відпочинкова зона, сцена, кафе, йога рум, душ, настільний теніс, футбол. Другий і третій поверхи — опен спейс. Тут теж досить суб’єктивно. Для когось це норма, для когось скоріше недолік. З негативного відмічу те, що інколи відчувається брак свіжого повітря, а влітку в моєму крилі офісу дуже жарко, не зважаючи на кондиціонери. Цю проблему так і не можуть вирішити, але в компанії швидко реагують на зауваження та пропозиції. Так у офісі з’явилися настільний теніс, банкомат, масаж, психолог, для дівчат манікюр. В компанії проводяться мовні курси з англійської, німецької, польської, італійської..

Щоб підсумувати, скажу, що не маю великого досвіду, щоб порівнювати, але досі не виникло бажання порівняти з чимось новим. Приєднуйтесь!

Постучалась в скайп HR с Symphony Solutions, порекомендовал ей знакомую. Она прошла собеседования туда и после этого уже месяц ей не дают фидбек. Сегодня и вовсе оказалось, что уже даже так HR там больше не работает и результата собеседования, естественно, нет. Забавная компания, что тут скажешь =)