Наша любовь со Sweetcode Lab началась в 2018 г.

Начинала работать веб дизайнером, но благодаря руководству нашла себя и смогла определиться с направлением в дизайне. Сейчас я графический дизайнер и это именно тот случай, когда можно с уверенностью сказать, что я не работала ни одного дня в своей жизни. Когда ты делаешь то, что тебе нравится в классных условиях, сложно назвать работу работой.

Именно благодаря крутому руководству и отзывчивой, самой крутой команды в мире, могу уверенно назвать себя хорошим дизайнером. В меня поверили, вложили много времени и усилий и я безумно за это благодарна.

Всем желаю ощутить себя частью Свиткодовской семьи!

У мене поки невеликий досвід співбесід, але вже стали зрозумілі основні вимоги та процедури. Так ось, найкраще технічне співбесіду у мене було саме в цій компанії Sweetcode Lab з senior Maksym Hulomysiuk. Стандартна сесія з питаннямі з теорії та практіве Java і 20 хвилин цикавого обговорення проекту. Це було не страшно до тремтіння, це було приємно і пізнавально. Відмінний фахівець і людина яка тонко відчуває співрозмовника, це рідкість і саме ці якості змушують вірити в людство і в працівників ІТ. Також хочу подякувати за досвід та спивпрацю Maryna Kravchenko — чудовий спеціалість, майстер справи та дуже приємний співрозмовник!
це співпадіння :)

Дякую, Олександре!)
Дуже приємний відгук))

Працюю в компанії близько 4-х місяців HR Assistant. Дуже класний та енергійний колектив, зручний та гнучкий графік роботи. Жодного разу не відмовляли в потребах, якщо нам щось потрібно, варто лише про це сказати.
Ніколи ніхто не ставився зверхньо, та в жодному разі не обговорював за спиною. Постійна підтримка та допомога.
Тут працюють люди, які дійсно надихають працювати над собою.
Приєднуйся, тобі сподобається з нами :)

Работаю в компании около года дизайнером. Отличные условия, и невероятно крутой коллектив. Всегда можно к кому-нибудь обратиться за помощью, если есть необходимость. Руководство всегда идёт на всечу, и помогать найти себя в той или иной сфере дизайна.

Працюю ПМ-мом з 2019 року.

Комфортна для співробітників аутсорс компанія, яка працює над створенням інноваційних продуктів.
Віддаємо перевагу сучасним інструментам в девелопменті, а дизайн команда готова до сміливих UI/UX рішень.

Керівництво дає змогу реалізовувати свої ідеї та лояльне до віддаленної роботи. Головне — результат.

Команда підбирається виважено, що створило позитивний та цікавий колектив.

Загалом, рекомендую Sweetcode Lab. Вам тут буде комфортно працювати та розвиватися.

Вакансії Sweetcode Lab